Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...
Zeldzaam Hollands Louis Quinze schrijfkabinet omstreeks 1800, recentelijk vakkundig gerestaureerd in goede originele staat, 240x140x60cm Cond: G
Prachtig 18e eeuws mahoniehouten kabinet, Louis Quinse met koperbeslag en mooi snijwerk met guirlandes en strikken, in goede originele staat.230x160x60cm
Duitse 18e eeuwse barock vitrine opzetkast met marquetterie, notenhouten panelen aan de voorkant en zijkanten met zware messing scharnieren, recentelijk gerestaureerd in zeer goede staat. 230x143x65Cm...
Duitse notenhouten 19e eeuwse Polyphon muziekkast met onderkast ca. 1880 met muntinworp-functie. Recentelijk professioneel gepolitoerd en in uitstekende staat met werkend mechanisme en diverse platen ...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...
Mooi 18e eeuws Hollands Louis Quinze kabinet met snijwerk, platte zuilen, messing capitellen en verguld beslag. Geheel staand op klauwpoten in goede staat 234x170x60cm.
Zeldzame renaissance schrijfkabinet ca. 1700, Zuid-Duits of Zwitsers. Binnenkant geheel met lades en een schrijfklep (klep heeft ook een ingelegd stuk lei om op te schrijven). Laden zijn bekleed met w...
Zeldzame Duitse monumentale eikenhouten Neo renaissance kast (Historisme ca. 1880) met ahorn-fineer afgezet. Bevat 7 zuilen, poortpanelen, etage en afneembaar dak (3-delig). In zeer goede staat (minim...
Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm
Ingelegde Hollandse Barokvitrine opzetkast omstreeks 1800, notenhout met lades en 1 deur(beschadigingen) staande op klauwpoten 199x56x100cm Cond:R/G
Grote Duitse uitneembare Barokkast omstreeks 1800 met volle zuilen en capitellen, dik mahoniefineer op eiken(minimale beschadiging, stukje lijst weg) in goede originele staat met origineel beslag en s...
Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...
Antiek Hollands mahoniehouten empire kabinet ca. 1820 (mahonie of eiken) met Zinkeldak, lichte fineerschades 225x165x60cm. Cond.: R-G
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit vitrineopzet kast met volle zuilen en capitellen ca. 1880. Fineerschades aan de zijkanten 250x124x63cm. Cond.: R
Hollandse barokstijl vitrine opzetkast, 1 deurs 2e helft 20e eeuw van wortelnoten. 225x140x44 Cond:G
Grote Italiaanse Barock vitrinekast, 2e helft 20e eeuw, notenhout met florale intarsia en snijwerk, 8- deurs. Kast verkeerd in een prachtige toestand. 245x54x232cm Cond:G
Holandse Barok vitrine opzetkast 18e eeuw, met glazen zijkanten en bronzen beslag staande op bolpoten, in zeer goede originele staat.
Antieke notenhouten Dresdner barock commode omstreeks 1880 met messing monturen 2 lades en in goede staat 76x47x62cm
Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.
Mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870, 1 deurs met spiegel en snijwerk 215x109x52 cm Cond:G
Oude etagere tafel met intarsia op beide bladen: 1x landschap met paardenkar en figuren en 1x vrouw aan het handwerken. Tafel is van notenhout met mahonifineer 1e helft 20e eeuw 68x53x32cm. Cond.: G
Pallisander naaitafel omstreeks 1860, met vakverdeling en lade, op deksel opbergvak(scharnier los) met wolhouder en gedraaide poten, in goede originele staat. 80x51x38cm
Prachtig 19e eeuws kamerscherm met gobelin achter glas, met floraal decor en rocailles in zeer goede originele staat. 126x100x50cm
Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met geëboniseerd snijwerk, verguld bronzen beslag, halve zuilen en messing capitellen in goede staat 240x170x63cm.
Multiplex bureau model Rietveld voor "Binnenhuis Architecten De Ploeg Leiden" (plaquette) 75x120x70cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met snijwerk, verguld bronzen beslag en staand op klauwpoten in zeer goede originele staat. 234x180x85cm.
Prachtig Duits Jugendstil notenhouten schrijfbureau met zweepslag bloemmotieven ca. 1900, recentelijk gerestaureerd. Bevat 4 lades, 4 deuren en uitschuifbaar schrijfblad, Cond.: G
Hollands notenhouten Willem III rolbureau ca. 1870 met 2 lades en rolklep met daarachter diverse lades 117x63x90cm. (lichte beschadigingen) Cond.: R-G
Twee schapenleren fauteuils bruinkleurig, 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x69x58cm Cond:G
Zeer grote Duitse uitneembare eikenhouten Hessische Barokkast omstreeks 1780, met oplopende koplijst, deuren met panelen, in zeer goede originele staat, compleet met origineel slot en beslag. 215x190...
Antieke Engesle eikenhouten bank omstreeks 1900 met gobelin stoffering, in goede staat.
Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G
Vroeg 19e eeuwse iepenhouten 4-laden commode ca. 1820. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In zeer goede staat 97x103x49cm.
Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten fineer chiffoniere met 6 lades (mahonie op eiken) 170x110x51cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten barok-commode ca. 1800 met bronzen beslag geheel staand op klauwpoten (1 achterpoot licht beschadigd) 77x88x53cm. Cond.: G
Notenhouten 19e eeuwse vitrine, Biedermeier ca. 1870 met kroon, tollen en zijkanten met glas. Spiegelrugwand en schappen, alles in zeer goede staat 208x110x46cm.
Vier zeldzame 19e eeuwse Louis Philippe stoelen mahoniehout, in goede staat. 100x52x46cm
Oude uittrektafel (coulissentafel) mahoniehout fineer, 1e helft 20e eeuw, met een tussenblad en in goede staat. 110x73x196
Antieke vroege eikenhouten dekenkist omstreeks 1700 Duits, met ijzeren banden, origineel slot, en sleutel in goede staat. 70x110x60cm
Antiek Duitse eieknhouten dekenkist, gedateer 1738(restauraties) met antiek Schnappslot 75x125x70cm Cond:G
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe bank met mooi snijwerk in goede staat 111x177x82cm.
Antieke Louis Philippe voltaire met snijwerk en goede stoffering in goede staat 140x67x55cm.
Antieke voltaire met snijwerk in Louis Philippe stijl in zeer goede staat 120x90x73cm.
Antieke vurenhouten deur met smeedijzeren nagel, 19e eeuw in goede staat 179x92cm