Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Twee porseleinen groepen 6282
Twee porseleinen groepen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Witte Meissen vaas 6310
Witte Meissen vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
4 Snuffbottles 6329
4 Snuffbottles

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Aardewerken fles 6363
Aardewerken fles

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Imari vaas 6371
Imari vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Kavel porselein 6157
Kavel porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Imari schotel 6171
Imari schotel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Imari vaas 6172
Imari vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Hummel figuur 6205
Hummel figuur

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Tabakspot, messing deksel 6219
Tabakspot, messing deksel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3 Delen Kang Xi 6230
3 Delen Kang Xi

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Imari schaal, gelobt 6231
Imari schaal, gelobt

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6251
Chinese vaas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Borden, Petrus Regout + kom 6258
Borden, Petrus Regout + kom

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Koffieservies, zilver-overlay 6318
Koffieservies, zilver-overlay

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Meissen schaal + bord 6323
Meissen schaal + bord

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Delen porselein 6388
6 Delen porselein

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Petrus Regout set 6389
Petrus Regout set

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Bekers 6053
2 Bekers

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Kop & schotels 6154
6 Kop & schotels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Jugendstil vaas 6158
Jugendstil vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Spaanse schaal 6181
Spaanse schaal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6 Delen Duits steengoed 6269
6 Delen Duits steengoed

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Majolica paard 6275
Majolica paard

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Borden + dekseldoos 6324
2 Borden + dekseldoos

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4 Terracotta figuren 6358
4 Terracotta figuren

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Duitse kruik 6264
2x Duitse kruik

Resultaat:

19 EUR

Verkocht
Plateel lampevoet 6167
Plateel lampevoet

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Pors. theebus + lampenvoetje 6218
Pors. theebus + lampenvoetje

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
2 Aardewerken borden 6220
2 Aardewerken borden

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
6 Delen aardewerk 6221
6 Delen aardewerk

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Porseleinen kannen 6311
3 Porseleinen kannen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
5 Tegels, 19e eeuw 6312
5 Tegels, 19e eeuw

Resultaat:

15 EUR