Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Blauwe vazen
Startprijs 40 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G

Vleesschotel Chinees groot
Resultaat: 300 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung vleesschotel met landschap decor, in zeer goede staat 51x43cm

Vleesschotel Chinees groot
Resultaat: 150 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vleesschotel(diepblauw) met kustplaatsdecor(bakfout) in zeer goede staat. 47,5x40cm

Chinees miniatuur trekpotje
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen miniatuur trekpotje, 18e eeuws, gemerkt, met bloesemtak decor in goede staat.6x9x4,8ø

Chinese trekpot, 18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen Kang Xy trekpot met Chinese tuin decor, 17-18e eeuws(chip tuit, en randschade deksel) 12x17x10ø Cond: R/G

Vaas vrouw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi vaas met twee afbeeldingen van een Chinese vrouw in tuin (gesigneerd), 20,5xø9,8cm. (chip voet, verder in goede staat)

Yixing theepotje
Resultaat: 375 EUR

Kleine antiek Chinese Yixing theepot 19e eeuws of ouder (gemerkt zeer) verfijnd gemaakt, in zeer goede staat 7,5x10,3x6,4ø

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G

Porseleinen theebus
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen theebus 18e eeuws met zilveren dop voorzien van parelrand, Nederlands gekeurd, 8-hoekig Cond:G 13x9x5,5cm

Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met dorpsgezicht in bergendecor, blauw-wit 41,5x21,5ø ca 1900 Cond:G

Vaas China
Startprijs 100 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinese terracotta vaas met decors van draken en bruine glazuur. Beschadigingen aan voet en bovenrand 40xø20cm. Cond.: R

Chinese kom The Nanking cargo
Resultaat: 75 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi kom met binnenin blauw landschapsdecor, herkomst The Nanking Cargo 7xø14,8cm. Cond.: G

Schotel
Resultaat: 350 EUR

Grote oude Chinese keramieken schaal met craquelee glazuur 20e eeuw met visdecor 9x38ø Cond:G

KPM Beeld
Startprijs 200 EUR

Duits KPM porseleinen figuur ca. 1930, voorstellend een man met wandelstok 17cm. Cond.: G

KPM beeld
Startprijs 150 EUR

Duits KPM porseleinen figuur ca. 1930, voorstellend een officier met wandelstok (stukje zwaard eraf, maar is er wel bij) 17cm. Cond.: R-G

2 Bekers
Resultaat: 20 EUR

Twee Oost-Duitse porseleinen bierpullen Unterweissbach: 1x met roofvogel en 1x met ram. Handbeschilderd en in goede staat 21cm.

Rosenthal sierbord
Startprijs 60 EUR

Oud Duits Rosenthal sierbord, decor Feniks, 20e eeuw plated 32ø cm Cond:G

Volkstedst porselein
Startprijs 50 EUR

Oude Thüringer Volkstedt porseleinen groep Duitsland 2e helft 20e eeuw Beschadiging aan bladeren en stok 20cm Cond:M

Porselein, spinnewiel
Resultaat: 60 EUR

Oude porseleinen figurengroep onduidelijk gemerkt, familie bij spinnewiel(vinger af) 20e eeuw 23x23x6cm Cond R/G

2 Porseleinen vaasjes
Startprijs 120 EUR

Twee Engelse antieke porseleinen pijpvaasje, gemerkt Royal Worcester England Rdn 232523 1737. Handbeschilderd met goud en floraal decor 20xø8cm. Cond.: G

2 Delen Duits porselein
Resultaat: 55 EUR

Twee delen oud Duits porselein, een KPM pijpvaas met reiger decor, en Meissen poseleinen dekseldoos omstreeks 1980 met goud-florale decors 10-21cm Cond:G

Twee porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR

Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G

Porseleinen groep
Startprijs 320 EUR

Oude Duitse porseleinen figurengroep omstreeks 1900 Hoechst, bakfout in voet, voorstellende druivenplukkers met kind 24x21x21cm Cond:R

Rosenthal serviesje
Resultaat: 110 EUR

Duits Rosenthal Sansourcy porseleinen ontbijtservies bestaande uit:theekan, koffiekan, melk en suiker, 8 kop en schotels 7 ontbijtborden, 8 eierdoppen, botervloot, schaal, en 2 kleinere schalen. 6-36c...