Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Blauwe vazen 6034
2 Blauwe vazen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Vleesschotel Chinees groot 6035
Vleesschotel Chinees groot

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Vleesschotel Chinees groot 6036
Vleesschotel Chinees groot

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees miniatuur trekpotje 6038
Chinees miniatuur trekpotje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese trekpot, 18e eeuw 6039
Chinese trekpot, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Vaas vrouw 6040
Vaas vrouw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Yixing theepotje 6041
Yixing theepotje

Resultaat:

375 EUR

Pors. vaas, blauw/wit 6042
Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR
Porseleinen theebus 6045
Porseleinen theebus
Startprijs 250 EUR
Pors. vaas, blauw/wit 6046
Pors. vaas, blauw/wit
Startprijs 500 EUR
Vaas China 6048
Vaas China
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Chinese kom The Nanking cargo 6049
Chinese kom The Nanking cargo

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schotel 6050
Schotel

Resultaat:

350 EUR

KPM Beeld 6051
KPM Beeld
Startprijs 200 EUR
KPM beeld 6052
KPM beeld
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2 Bekers 6053
2 Bekers

Resultaat:

20 EUR

Rosenthal sierbord 6054
Rosenthal sierbord
Startprijs 60 EUR
Volkstedst porselein 6056
Volkstedst porselein
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Porselein, spinnewiel 6057
Porselein, spinnewiel

Resultaat:

60 EUR

2 Porseleinen vaasjes 6058
2 Porseleinen vaasjes
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2 Delen Duits porselein 6060
2 Delen Duits porselein

Resultaat:

55 EUR

Twee porseleinen figuren 6061
Twee porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR
Porseleinen groep 6062
Porseleinen groep
Startprijs 320 EUR
Verkocht
Rosenthal serviesje 6063
Rosenthal serviesje

Resultaat:

110 EUR