Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht te Zandvoort 40x60cm. Cond.: G
Ric omstreeks 1950, kleurets havengezicht, ets op papier 57x28 Cond:G
P.Renard 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm Cond:G
Pendant 2x E.Klausen omstreeks 1946 twee Hollandse landschappen, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G
Twee 18e eeuwse tekeningen op papier: 1x meisjesportret 14x11cm. en 1x herder met hond 12x14cm. Cond.: R-G
Gravure 17e/18e eeuw getiteld, IVNO voorstellend engelen in het hemelrijk (gaatje buiten gravure) gravure op papier 25x26 cm Cond:R/G
Twee leuke 18e eeuwse werken: 1x aquarel bloem 12x9cm. en 1x sepia met putti, gesigneerd (J. Buys?) 27x9cm. Cond.: G
Ets op papier 18e eeuw (aquatint in het rood), voorstellend herder met schapen 23x18cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse werken: 1x ets van Francois Vivares 1709-1780, landschap met figuur en boot 16x14cm. en 1x aquarel, voorstellend een tak met bessen 18x12cm. Cond.: G
Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rotsblokken 10x9cm. Cond.: G
Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G
G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G
J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G
Ongesigneerd twee 17e eeuwse landschapstekeningen waarvan 1 sepia een rode houtskool (sepia heeft scheurtje rechts van bomenpartij) 15x9 Cond:R/G
WQ. Lagrand ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands polderdorp met molen 18x24cm. Cond.: G
Van Noort, 20e eeuw strandgezicht met figuren, Zandvoort, olieverf op linen 80x60cm Cond: G
Van Noort 20e eeuw, bollenveld Heemstede, Holland met figuren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G