Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 550 EUR

Van Noort, olieverf op linnen, strandgezicht te Zandvoort 40x60cm. Cond.: G

Ric, maritiem
Resultaat: 30 EUR

Ric omstreeks 1950, kleurets havengezicht, ets op papier 57x28 Cond:G

P. Renard, strandgezicht
Resultaat: 85 EUR

P.Renard 21e eeuw strandgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm Cond:G

Schilderij, E. Klausen
Resultaat: 60 EUR

Pendant 2x E.Klausen omstreeks 1946 twee Hollandse landschappen, olieverf op paneel 18x24cm Cond;G

2 Tekeningen, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Twee 18e eeuwse tekeningen op papier: 1x meisjesportret 14x11cm. en 1x herder met hond 12x14cm. Cond.: R-G

Gravure, 17e-18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Gravure 17e/18e eeuw getiteld, IVNO voorstellend engelen in het hemelrijk (gaatje buiten gravure) gravure op papier 25x26 cm Cond:R/G

2 Aquarellen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 220 EUR

Twee leuke 18e eeuwse werken: 1x aquarel bloem 12x9cm. en 1x sepia met putti, gesigneerd (J. Buys?) 27x9cm. Cond.: G

Ets, schaapsherder
Resultaat: 100 EUR

Ets op papier 18e eeuw (aquatint in het rood), voorstellend herder met schapen 23x18cm. Cond.: R-G

2 Werken, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse werken: 1x ets van Francois Vivares 1709-1780, landschap met figuur en boot 16x14cm. en 1x aquarel, voorstellend een tak met bessen 18x12cm. Cond.: G

5 Etsen, 17e-18e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Vijf etsen op papier 17e-18e eeuw, voorstellend diverse bomen tussen rotsblokken 10x9cm. Cond.: G

Tekening, 17e-18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Tekening 17e-18e eeuw, rood krijt op papier, figuren bij een gebouw en man aait over de bol 18x27,5cm. Cond.: R-G

Schilderij, zeegezicht
Resultaat: 225 EUR

G.van de Laan omstreeks 1900, zeilboot op ruwe zee olieverf op linnen 43x46 Cond:G

Schilderij, Bosboom
Resultaat: 500 EUR

J.Bosboom 19e eeuw, dorpsgezicht met figuren oliever op paneel 22x17 Cond: G

2 Tekeningen, 17e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd twee 17e eeuwse landschapstekeningen waarvan 1 sepia een rode houtskool (sepia heeft scheurtje rechts van bomenpartij) 15x9 Cond:R/G

Schilderij
Resultaat: 45 EUR

WQ. Lagrand ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands polderdorp met molen 18x24cm. Cond.: G

Van Noort, strandgezicht
Resultaat: 600 EUR

Van Noort, 20e eeuw strandgezicht met figuren, Zandvoort, olieverf op linen 80x60cm Cond: G

Van Noort, bollenveld
Resultaat: 410 EUR

Van Noort 20e eeuw, bollenveld Heemstede, Holland met figuren, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, L. de Jong
Resultaat: 350 EUR

L. de Jong ca. 1920, olieverf op linnen, vrouw met was op een steiger 41x51cm. Cond.: G