Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
H.P. Koekkoek 1009
H.P. Koekkoek

Resultaat:

1.800 EUR

Verkocht
Herman Brood 1018
Herman Brood

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Gesig. J. Krachkovsky 1001
Gesig. J. Krachkovsky

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Grote ets, 17e-18e eeuw 1101
Grote ets, 17e-18e eeuw

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Schilderij, D. Schulman 1017
Schilderij, D. Schulman

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Schilderij 3 figuren 1008
Schilderij 3 figuren

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Album gravures 1000
Album gravures

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Boek, Salvador Dali 1037
Boek, Salvador Dali

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
W. van Nieuwenhoven 1025
W. van Nieuwenhoven

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Nicolaas Bastert 1002
Nicolaas Bastert

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Schilderij, de Jongere 1044
Schilderij, de Jongere

Resultaat:

625 EUR

Verkocht
Van Noort, strandgezicht 1023
Van Noort, strandgezicht

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schilderij, 17e-18e eeuw 1019
Schilderij, 17e-18e eeuw

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Schilderij, J.G. van Luppen 1069
Schilderij, J.G. van Luppen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Van Noort, strandgezicht 1421
Van Noort, strandgezicht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Jan te Wierik, paneel 1064
Jan te Wierik, paneel

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Schilderij, Bosboom 1181
Schilderij, Bosboom

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Van Noort, bollenveld 1049
Van Noort, bollenveld

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
Bobeldijk 1081
Bobeldijk

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Aquarel, landschap 1179
Aquarel, landschap

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Ype Wenning 1063
Ype Wenning

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, boten op meer 1122
Schilderij, boten op meer

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, van Trirum 1139
Schilderij, van Trirum

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, L. de Jong 1254
Schilderij, L. de Jong

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, Chinese man 1112
Schilderij, Chinese man

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Schilderij Swarts 1021
Schilderij Swarts

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij Swarts 1022
Schilderij Swarts

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Teixeira de Mattos 1137
Teixeira de Mattos

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Tekening, C. Visscher 1438
Tekening, C. Visscher

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Schilderij, strand Scheveingen 1040
Schilderij, strand Scheveingen

Resultaat:

285 EUR

Verkocht
Schilderij, Meyer Moringen 1060
Schilderij, Meyer Moringen

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Schilderij naakte dame 1053
Schilderij naakte dame

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, zeegezicht 1083
Schilderij, zeegezicht

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw en man 1284
Schilderij, vrouw en man

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
2 Aquarellen, 17e-18e eeuw 1472
2 Aquarellen, 17e-18e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Russisch schilderij, moeder met kind 1129
Russisch schilderij, moeder met kind

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Piet van de Hem, 2 tekeningen 1157
Piet van de Hem, 2 tekeningen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Houtsnede, koeien melken 1173
Houtsnede, koeien melken

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Adri Verveen, havengezicht 1227
Adri Verveen, havengezicht

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Heyboer, kip 1082
Heyboer, kip

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Schilderij, bomschuiten 1127
Schilderij, bomschuiten

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Schilderij, W. Donaubauer 1059
Schilderij, W. Donaubauer

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Russische school, dame op stoel 1172
Russische school, dame op stoel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
3 Kleine schilderijtjes 1380
3 Kleine schilderijtjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Tekening, 17e-18e eeuw 1033
Tekening, 17e-18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1241
Schilderij, stilleven

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Harrie Kuijten, naakte vrouw 1272
Harrie Kuijten, naakte vrouw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Schilderij, G. Stevens 1353
Schilderij, G. Stevens

Resultaat:

150 EUR