Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Ikoon, Iverskaja 1096
Ikoon, Iverskaja
Startprijs 100 EUR
Ikoon 1097
Ikoon
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Monogram V.T.W. 1098
Monogram V.T.W.

Resultaat:

70 EUR

Pantokrator 1099
Pantokrator
Startprijs 900 EUR
Verkocht
Schilderij, naakte dame 1100
Schilderij, naakte dame

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote ets, 17e-18e eeuw 1101
Grote ets, 17e-18e eeuw

Resultaat:

1.400 EUR

Jean Leon, dame met hoed 1102
Jean Leon, dame met hoed
Startprijs 225 EUR
Jan te Wierik, klein 1103
Jan te Wierik, klein
Startprijs 360 EUR
Schilderij, zeilboten 1104
Schilderij, zeilboten
Startprijs 100 EUR
C. Koppenol, strand 1105
C. Koppenol, strand
Startprijs 350 EUR
Kamerscherm, 2 schilderijen 1106
Kamerscherm, 2 schilderijen
Startprijs 400 EUR
Groot schilderij, boten 1107
Groot schilderij, boten
Startprijs 300 EUR
Schilderij, moeder gods 1108
Schilderij, moeder gods
Startprijs 320 EUR
H. Baumgart 1109
H. Baumgart
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Schilderij, Selhorst 1110
Schilderij, Selhorst

Resultaat:

55 EUR

J. Damstra 1111
J. Damstra
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schilderij, Chinese man 1112
Schilderij, Chinese man

Resultaat:

330 EUR

H. van Straten, interieur 1113
H. van Straten, interieur
Startprijs 180 EUR
J. Jonkman 1114
J. Jonkman
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Schilderij, v.d. Heijden 1115
Schilderij, v.d. Heijden

Resultaat:

90 EUR

Chinese aquarel 1116
Chinese aquarel
Startprijs 300 EUR
van Everdingen 1117
van Everdingen
Startprijs 250 EUR
Louis le Poittevin de la Croix 1118
Louis le Poittevin de la Croix
Startprijs 350 EUR
Schilderij, honden 1119
Schilderij, honden
Startprijs 300 EUR
Pendant, monogram CD 08 1120
Pendant, monogram CD 08
Startprijs 100 EUR
P. van Loo 1121
P. van Loo
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Schilderij, boten op meer 1122
Schilderij, boten op meer

Resultaat:

350 EUR

Schilderij, A. Visser 1123
Schilderij, A. Visser
Startprijs 250 EUR
Schilderij, dame strand 1124
Schilderij, dame strand
Startprijs 550 EUR
Verkocht
W. Remke 95 1125
W. Remke 95

Resultaat:

100 EUR

Chechowska 1126
Chechowska
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Schilderij, bomschuiten 1127
Schilderij, bomschuiten

Resultaat:

165 EUR

Schilderij, To Vreede 1128
Schilderij, To Vreede
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Russisch schilderij, moeder met kind 1129
Russisch schilderij, moeder met kind

Resultaat:

200 EUR

Schilderij Ype Wenning 1130
Schilderij Ype Wenning
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Sepia, 17e-18e eeuw 1131
Sepia, 17e-18e eeuw

Resultaat:

130 EUR

3 Antieke gravures 1132
3 Antieke gravures
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Aquarel, putti 1133
Aquarel, putti

Resultaat:

140 EUR

Mogens Ege 1134
Mogens Ege
Startprijs 100 EUR
Schilderij, M. Krabbe 1135
Schilderij, M. Krabbe
Startprijs 250 EUR
Lithografie, vrouw 1136
Lithografie, vrouw
Startprijs 460 EUR
Verkocht
Teixeira de Mattos 1137
Teixeira de Mattos

Resultaat:

300 EUR

Gouache, S. Verschuur 1138
Gouache, S. Verschuur
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Schilderij, van Trirum 1139
Schilderij, van Trirum

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Schilderij, molen bij avond 1140
Schilderij, molen bij avond

Resultaat:

60 EUR

Russische school, vrouw in gras 1141
Russische school, vrouw in gras
Startprijs 240 EUR
Schwelgin 1142
Schwelgin
Startprijs 70 EUR
Jaap van Kregten 1143
Jaap van Kregten
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Schilderij, havengezicht 1144
Schilderij, havengezicht

Resultaat:

140 EUR

Schilderij, portret vrouw 1145
Schilderij, portret vrouw
Startprijs 180 EUR
Rashidth 2003 1146
Rashidth 2003
Startprijs 60 EUR
Schilderij, winter 1147
Schilderij, winter
Startprijs 200 EUR
Schilderij, arbeiderswoning 1148
Schilderij, arbeiderswoning
Startprijs 100 EUR
Schilderij 1149
Schilderij
Startprijs 200 EUR
Mediterraans dorpsgezicht 1150
Mediterraans dorpsgezicht
Startprijs 60 EUR
Onduidelijk gesigneerd, cavalerie 1151
Onduidelijk gesigneerd, cavalerie
Startprijs 100 EUR
Schilderij, G. Haverkamp 1152
Schilderij, G. Haverkamp
Startprijs 110 EUR
J. van der Linde 1153
J. van der Linde
Startprijs 400 EUR
Schilderij, Figuren (groot) 1154
Schilderij, Figuren (groot)
Startprijs 150 EUR
Schilderij, clown 1155
Schilderij, clown
Startprijs 50 EUR
Zeefdruk Corneille 1156
Zeefdruk Corneille
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Piet van de Hem, 2 tekeningen 1157
Piet van de Hem, 2 tekeningen

Resultaat:

200 EUR

16 Etsen, B. Picart 1158
16 Etsen, B. Picart
Startprijs 300 EUR
2 Etsen, 17e-18e eeuw 1159
2 Etsen, 17e-18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
3 Duitse etsen, 18e eeuw 1160
3 Duitse etsen, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

2 Maritieme etsen, 18e eeuw 1161
2 Maritieme etsen, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
5 Duitse etsen, 18e eeuw 1162
5 Duitse etsen, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Maritieme etsen 1163
4 Maritieme etsen

Resultaat:

120 EUR

Ets, 17e eeuw 1164
Ets, 17e eeuw
Startprijs 100 EUR
3x Udo Genschmer 1165
3x Udo Genschmer
Startprijs 180 EUR
Tekening, 17e-18e eeuw 1166
Tekening, 17e-18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Gravures, 18e eeuw 1167
2 Gravures, 18e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Schilderij, 18e eeuw 1168
Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Martinez 1169
Martinez
Startprijs 180 EUR
Schilderij, K. Wagler 1937 1170
Schilderij, K. Wagler 1937
Startprijs 80 EUR
Schilderij, W. Ochel 1171
Schilderij, W. Ochel
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Russische school, dame op stoel 1172
Russische school, dame op stoel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Houtsnede, koeien melken 1173
Houtsnede, koeien melken

Resultaat:

200 EUR

W. Markensteijn, boerderij 1174
W. Markensteijn, boerderij
Startprijs 175 EUR
Schilderij, Russische School 1175
Schilderij, Russische School
Startprijs 100 EUR
G. Schumacher 1176
G. Schumacher
Startprijs 100 EUR
Schilderij, C. Snoeierbos 1177
Schilderij, C. Snoeierbos
Startprijs 160 EUR
Schilderij, paarden met boer 1178
Schilderij, paarden met boer
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Aquarel, landschap 1179
Aquarel, landschap

Resultaat:

390 EUR

Schilderij, F. Mennes 1180
Schilderij, F. Mennes
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Schilderij, Bosboom 1181
Schilderij, Bosboom

Resultaat:

500 EUR

Schilderij, Peerson 41, tijger 1182
Schilderij, Peerson 41, tijger
Startprijs 150 EUR
Schilderij, Verhees 1183
Schilderij, Verhees
Startprijs 100 EUR
Schilderij, "Troupeau de Moutons" 1184
Schilderij, "Troupeau de Moutons"
Startprijs 200 EUR
P.A. Schipparus, aquarel 1185
P.A. Schipparus, aquarel
Startprijs 150 EUR
L. Lallemand, stilleven 1186
L. Lallemand, stilleven
Startprijs 60 EUR
Theo Selhorst, bloemen 1187
Theo Selhorst, bloemen
Startprijs 60 EUR
G. Hageman 1188
G. Hageman
Startprijs 60 EUR
Schilderij, TheKla Back 1899 1189
Schilderij, TheKla Back 1899
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Schilderij 1190
Schilderij

Resultaat:

50 EUR

Schilderij, theetuintje 1191
Schilderij, theetuintje
Startprijs 260 EUR