Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Weens bronzen hazen 5024
2 Weens bronzen hazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Weens bronzen kikkers 5025
2 Weens bronzen kikkers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Weens brons, rat en kip 5026
2x Weens brons, rat en kip

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Weens brons, ram en zwijn 5027
2x Weens brons, ram en zwijn

Resultaat:

80 EUR

Bronzen beeld, kindje 5028
Bronzen beeld, kindje
Startprijs 300 EUR
2 Houten beelden Portugees 5029
2 Houten beelden Portugees
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Bronzen walking man 5030
Bronzen walking man

Resultaat:

160 EUR

2 Beelden, geit en bok 5031
2 Beelden, geit en bok
Startprijs 80 EUR
Beeld, jongen met emmer 5032
Beeld, jongen met emmer
Startprijs 100 EUR
Bronzen Boedha 5033
Bronzen Boedha
Startprijs 50 EUR
Paard met ruiter 5034
Paard met ruiter
Startprijs 230 EUR
Verkocht
Bronzen meermin, fontein 5035
Bronzen meermin, fontein

Resultaat:

140 EUR

Kunstobject 5036
Kunstobject
Startprijs 60 EUR
Verkocht
J. Schäfer, sculptuur 5037
J. Schäfer, sculptuur

Resultaat:

75 EUR

Beeld hond 5038
Beeld hond
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Bronzen been 5039
Bronzen been

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6010 5040
6010

Resultaat:

60 EUR

Bronzen naakte dame 5041
Bronzen naakte dame
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Bronzen beeld liggende dame 5042
Bronzen beeld liggende dame

Resultaat:

220 EUR

Houten beeld 5043
Houten beeld
Startprijs 275 EUR
Bronzen erotisch beeld 5044
Bronzen erotisch beeld
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Bronzen katachtige 5045
Bronzen katachtige

Resultaat:

70 EUR

Beeld, leeuw 5046
Beeld, leeuw
Startprijs 70 EUR
Beeld, boekenwurm 5047
Beeld, boekenwurm
Startprijs 100 EUR