Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G
Groot ongesigneerd 16e-17e eeuws religieus schilderij, Jesus wordt van het kruis gehaald.(naar leeftijd in goede staat) craquele in 19e eeuw voorzien van parafine papier. 151x120,5cm Cond:R/G
Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm
Antieke zilveren 835/000, suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. MT.:H. v/d/ Ree, Schoonhoven anno 1850. ca 21.2gr. 17x7 cm.
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Twee oude Bisquit porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw(gemerkt) beide beschadigd 19-23cm Cond:M
Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G
Ring GG 585/000 met panteraschakel. Flexibele ring met gladde plaat en panteraschakels, 3 rijen, breedte 6,4 mm. ca. 4,5 gr. ø 61. Nieuw
Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm
Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.
Antieke reukflacon met gouden dop en hals, 585/000. In ruitvorm geslepen kristallen parfumflacon, ovaal langwerpig model met bewerkte gouden dop en kraag. 9x2 cm. Scharnier van dop behoeft reparatie
Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G
Sierlijk zilveren inktstel, 835/000, fraaie houder met gegraveerde bewerking voorzien van 2 inktflacons van geslepen kristal met zilveren dop, één met filetrand en één met parelrand. 16x10x17 cm. (sam...
Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R
Ring GG 585/000 fantasie. Strakke ring met aan de bovenzijde een iets oplopende golf, breedte bovenzijde 12 mm. ca 3.3 gr, ø 55 Nieuw
Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G
Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R
Antieke huisrelikwie 19e eeuws met aarderwerken bijbelse voorstellingen en houten omlijsting. 66x49x10 Cond:G
Zeldzaam en bijzonder veearts gereedschap 835/000, uierschraper of spenenprikker 11,5cm onduidelijk meesterteken, Nederlands gekeurd 5gr
Moderne vitrinekast (afsluitbaar, deel van de sluiting afgebroken) met 5 glasplaten, 2 spots boven en 5 spots aan de zijkant 187x60x30cm. Cond.: G
Bronzen bijl, Luristan, 1200-900 BC in redelijke tot goede staat 20x10x3cm.
Zilveren breinaaldenschede 835/000 met speld, voorzien van fraaie florale gravering en 6 kantige kop MT.: C.H Cammans Leeuwarde/Groningen ca 1870 ca. 8 gr. 8 cm.Cond:G
Duitse kersen fineer Biedermeierstijl bijzettafel met lade en bandintarsia, 21e eeuw in zeer goede staat 76x40x46cm Cond:G
Fraai brilmontuur, Goud 12 krt. Brilmontuur met subtiele bewerking en voorzien van parelmoer uiteinden.