Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot zilver 145
Lot zilver

Resultaat:

90 EUR

Zilveren clown op fiets 146
Zilveren clown op fiets
Startprijs 150 EUR
Zilveren clown met trommel 147
Zilveren clown met trommel
Startprijs 130 EUR
Zilveren clown met varken op fiets 148
Zilveren clown met varken op fiets
Startprijs 150 EUR
Zakhorloge 149
Zakhorloge
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Stel sierkurken 149
Stel sierkurken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Parfumflacon en kan met zilveren dop 150
Parfumflacon en kan met zilveren dop

Resultaat:

60 EUR

Spang met zwarte steen 151
Spang met zwarte steen
Startprijs 20 EUR
Zilveren hanger zirconia Tourmalijn 152
Zilveren hanger zirconia Tourmalijn
Startprijs 50 EUR
Zilveren hanger en collier zirconia's 153
Zilveren hanger en collier zirconia's
Startprijs 75 EUR
Broche zilver markesiet 154
Broche zilver markesiet
Startprijs 35 EUR
Zilveren kruis 155
Zilveren kruis
Startprijs 125 EUR
Twee broches met kleurstenen 156
Twee broches met kleurstenen
Startprijs 90 EUR
Vijf paar oorknoppen met kleurstenen. 157
Vijf paar oorknoppen met kleurstenen.
Startprijs 60 EUR
Zilver broche met goud 158
Zilver broche met goud
Startprijs 40 EUR
Ring zilver edelstenen 159
Ring zilver edelstenen
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Lot broches zilver 160
Lot broches zilver

Resultaat:

35 EUR

Gouden broche met onyx en diamant 161
Gouden broche met onyx en diamant
Startprijs 150 EUR
Parelhanger zilver zirconia 162
Parelhanger zilver zirconia
Startprijs 30 EUR
Collier van calciet met gouden bollen 163
Collier van calciet met gouden bollen
Startprijs 160 EUR
Verkocht
Ring, peach beryl 164
Ring, peach beryl

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Schilpad sigarenkoker, zilver 165
Schilpad sigarenkoker, zilver

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Parfumflacon met gouden dop 166
Parfumflacon met gouden dop

Resultaat:

80 EUR

3-Delig zilveren taart bestek 167
3-Delig zilveren taart bestek
Startprijs 60 EUR