Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Bokalen
Resultaat: 80 EUR

Twee antieke Franse vazen omstreeks 1870 met rocaille decor en marmeren voet, voet iets beschadigd 43cm Cond:R/G

Lithografie, Frans Peeters
Startprijs 80 EUR

Frans Peeters nr 7/25( galerie Ootmarsum) titel: vrouw op piano, lithografie op papier, 42x32cm Cond:G

Buffet 20-er jaren
Startprijs 80 EUR

Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G

Pendant, J. Menatti
Startprijs 700 EUR

Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G

Wortelnoten barok secretaire
Resultaat: 190 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten Barokstijl secretaire omstreeks 1880 met bronzen beslag, met mooi wortelnoten binnenleven en intarsia, uitschuifbare vlakken met bronzen capitellen, lichte fineerschades....

Scheerset in houten kist
Startprijs 180 EUR

Antieke Engelse scheerset in originele dekseldoos, scheermessen met bacelieten heft, 7 stuks, in goede staat 4x18x8cm

Mahonie speeltafel
Startprijs 150 EUR

Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R

Wim Bos, Overschie
Startprijs 500 EUR

Wim Bos, 1906-1977, zeilboten met figuren, Overschie, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Kleine petroleumlamp, rood/messing
Startprijs 90 EUR

Zeldzame kleine majolica petroleumlamp omstreeks 1880 met messing bewerkte basis en restvergulding, staande op klauwpoten in goede staat. 40x9cm Cond:G

Louis Philippe stoel
Startprijs 150 EUR

Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G

Tibetaans sieradenkistje, 8-hoekig
Startprijs 40 EUR

Tibetaans 8-hoekig sieradenkistje met leer bekleed en met goudverf beschilderd, koperen beslag en drie lades 21e eeuw 26x20x20cm Cond:G

Salontafel
Startprijs 120 EUR

Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.

Tony Warrens, geisha
Startprijs 300 EUR

Tony Warrens, Geisha, olieverf op paneel 15x20 Cond:G

B. Richter
Startprijs 40 EUR

B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G

Beschilderd hoekkastje
Startprijs 150 EUR

Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G

2 Cloisone vazen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Cloissone vazen met blauw emaille ondergrond, en floraal decor omstreeks 1900 20cm. Cond:G

Bronzen vergulde kandelaar
Startprijs 400 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G

Dolk
Startprijs 80 EUR

Antieke Oosterse dolk met benen heft en houten met messing schede in goede staat 31cm.

Louis Philip vitrinekastje
Resultaat: 40 EUR

Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G

Schilderij, vrouw
Startprijs 600 EUR

A. Lemoigne, Andre 1898, Franse school dame met hoed, olieverf op paneel 33x43 Cons:G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 200 EUR

Groot oud Perzisch kleed, meerkleurig in goede staat. 247x310cm

Perzisch kleed
Resultaat: 80 EUR

Oude Perzisch handgeknoopt kleed, gemerkt Zahjan, in goede staat 190x127cm

P. van Loo
Startprijs 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte compositie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Snoeyerbosch, koe
Startprijs 200 EUR

C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G