Jan Hermanus Melcher Tilmes 1874-1920, stadgezicht Amsterdam met koepelkerk en vele figuren, olieverf op linnen 40x60cm Cond:G
Gerard Altmann 1877-1940 polderlandschap met knotwilgen en koeien olieverf op linnen 60x40 Cond:G
Martin Wollmer ( 1939 Köln - Duitse School), olieverf op paneel, compositie van diverse personen 104x96cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met schaapsherder en schapenkudde 58x35cm. Cond.: G
Gesigneerd M.A Koekoek, 19e eeuws(niet toegeschreven) romantisch landschap met figuren en vee aan een rivier(oudere bedoeking) mooie empire lijst, olieverf op linnen 70x60cm Cond:G
Kyrillisch gesigneerd ca. 1920, Viktor Alexejenitsch Bobov ( 1842 - 1918), aquarel op papier, meisjesportret 39x29cm. Cond.: G
Monogram, (toegeschreven aan) Andrei Andrevich Mylnikov ( 1919 - 2012 Rusland), rode potlood op papier, vrouwelijk model 30x23cm. Cond.: G
Russisch ikoon met afbeelding van Moeder Gods met kind met verdiept paneel. 19e eeuw 31x27x2,7cm.
Mia Dikken (Delden), gouache op papier, damesportret 28x39cm. Cond.: G
Indische miniatuur, omstreeks 1750, in 1958 gekocht uit prive collectie van mr. Shilindra Singh, secretaris van de Indiasche ambassade te Teheran, dekkende verf en gouddecor 16x11,5cm Goache op papier...
Dick Bruna (nijntje) Utrecht 1927. Oma en opa, met mijn allerbeste wensen en dank voor de samenwerking Dick 28-4-72 lithografie op papier 40x60cm Cond:G
P.A. Schipperus 1840-1929, Hollands landschap met koeien bij een drenkplaats , olieverf op paneel 33x43 Cond:G
Adri Pieck (1894 - 1982), Adri Pieck (Maartensdijk), olieverf op linnen, 't oud venstertje geopend 100x65cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuwse achterglasschildering, met bergen dorp en figuren en beek, met bol glas en bladgouden lijst. 50x57cm Cond:G
Jan te Wierik 1993, acryl op papier, fantasiefiguren 63x80cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven 1874-1973 Alchemist, olieverf op linnen 30x40 Cond:G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, kalf bij boom aan het water, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G
Max Albert Carlier 1872-1938 Belgische school, prachtig hoogwaardig stilleven met bloemen en fruit op consoletafel, in originele ovale lijst, olieverf op paneel 77x60cm Cond:G
Ton Schulten nr 35/200. 1938 Ootmarsum, voorjaar 1995(handgesigneerd) zeefdruk op papier 50x40cm Cond:G
Ton Schulten nr. 4/150 ( 1938 Ootmarsum - ), zeefdruk op papier, boerderij in zonlicht 1994 (handgesigneerd) 36x37cm. Cond.: G
Derk Wiggers 1866-1933 landschap met boerderij, olieverf op linnen 96x65cm Cond:G
Mozart Rottman 1874-1958, zigeunervrouw, olieverf op paneel, lichte craquele vorming, 35x25cm Cond:G
Arie Johannes Lamme, Dordrecht 1812-Nijmegen 1900, Interieur met muscicerende figuren, olieverf op paneel 47x39cm Cond:G
Willem de klerk 1800-1876 Hollandse school, prachtig landschap met watermolen, figuren en panorama, mooie kwaliteit, in zeer goede staat, olieverf op paneel. 68x50cm Cond:G