Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Zandstenen poeren
Startprijs 50 EUR

Vijf antieke zandstenen poeren 19e eeuw 36-38cm. Cond.: R-G

5 Cakebakvormen
Startprijs 25 EUR

Vijf antieke cakebakvormen, waaronder 1 van koper en 4 van metaal 19e eeuw. 15x24cm Cond.G

2 Kastkommen
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.

Eiken tafel ca. 1920, Josef Seiler
Startprijs 1.500 EUR

Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.

Malachiet schaal
Resultaat: 45 EUR

Schaal gemaakt uit malachiet, 11x9x4 cm, ca 680 gr.

Eikenhouten regelateur
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G

Pendule met beeld
Resultaat: 75 EUR

Grote antieke Franse maremeren pendule omstreeks 1870 met compositie metalen figuur. (wijzer, bel en slinger missen) functies niet getest. Cond:R 39x46x15cm

Twee vazen v/d Vaart
Startprijs 100 EUR

Twee oude wit porseleinen vazen gesigneerd Jan van der Vaart 1931-2000 nr. 85 en 72, in goede staat 18-23cm

Imari vaas met zilveren dop
Resultaat: 40 EUR

Imari porseleinen dekselvaas 19e eeuws met zilveren deksel 15x10ø cm Cond:G

2 Vergulde kandelaars
Resultaat: 60 EUR

Twee grote vergulde messing kandelaren, 19e eeuws, neo-gotisch. 60cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR

Jerry van Oosten Blaricum '83, 3 generatie vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Bronzen lampenvoet
Startprijs 40 EUR

Grote bronzen lampenvoet met natuurstenen voet en porseleinen plaquettes,. 2e helft 20e eeuw 55cm Cond:G

Damesportret met hoed
Resultaat: 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G

Ikoon, Iverskaja
Startprijs 100 EUR

Russisch ikooon met afbeelding van Moeder Gods van Tichvin met messing rizza ca. 1900 (gezichten en handen zijn gedrukt) 18x14,5x1,5cm.

Regulateur
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans regulateur omstreeks 1880 met halve zuilen en paardjes opzet, in zeer goede staat 93cm Cond:G

3 Chinese capucijner kommen
Resultaat: 50 EUR

Drie Chinese porseleinen capucijner kommen 19e eeuws, 7x12ø Cond:G

Franse pendule
Resultaat: 300 EUR

Antieke Franse porseleinen met compositiemetalen pendule omstreeks 1880, goudkleurig met (sevres) porseleinen wijzerplaat, plaquette en topstuk, 8 daags uurwerk, halfuurslag. In uitstekende staat 37cm

Emaille reclamebord, Tuborg Ol
Resultaat: 50 EUR

Oud reclamebord van Tuborg Ol, gelithografeerd 20e eeuw van metaal (beschadiging) 70x52cm. Cond.: R

Pendule onder stolp
Startprijs 90 EUR

Oude Kathedraal skeletklok, 2e helft 20e eeuw mechanisch met slagwerk op bel, glazen stolp in goede staat 31x18ø Cond:G

Diverse delen Royal Albert
Resultaat: 85 EUR

Lot divers Engels porselein, Royal Albert, 14 kopjes en schotels, 12 petitfour schaaltjes, 2 schaaltjes, 12 gebaksborden, hoofdzakelijk Lavender Rose decor, maar ook diverse andere decors.(haarlijn/ch...

5-Delige koperen pannenset
Startprijs 80 EUR

Vijf delige Franse koperen pannenset: Metaux ouvres le soul, 20e eeuw in goede staat 12-20øcm

2 Majolica bloempotten
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Jugendstil Majolica bloempotten omstreeks 1900 met florale decors, onduidelijk gemerkt (oude haarlijn) 18x23cm ø Cond:R/G

Ovaal schilderij rode klaprozen
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G

Romeins bronzen ruiter te paard
Startprijs 150 EUR

Romeins bronzen paardje met ruiter (ruiter vermoedelijk er op gemonteerd), Luristan 1200-900 BC, in redelijke staat 4x5x2cm.