Oude tafellamp met porseleinen voet in de vorm van Chinese dekselvaas 2e helft 20e eeuw 64x38cm Cond:G
Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G
Twee delen antiek Chinees porselein, 18e eeuw, dekseldoos en kopje, floraal decor 4-9,8cm Cond:G
Grote zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze kom met rondom monniken decor in Chinese tuin.6,5x25øcm Cond:G
Twee oude gemerkte Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met rode glazuur in goede staat 36-45cm.
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R
Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R
Zeldzame 15e 16e eeuws Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur(hals aangezet) floraal decor, waarschijnlijk Cargo vondst) 28x14ø cm Cond.:R
Chinees porseleinen trekpot met figurendecor 19e eeuws tekst met lakstempel, in goede staat 11x15x10øcm
Twee oude Chinese snuffbottles, familie Roze(gemerkt) met floraar decor 20e eeuw 7-8cm Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse Chinese Wanli porseleinen borden met floraal decor, lichte randschade 21-21,5 ø cm Cond:R
Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G
Twee antieke Japanse keramieken Satsuma vazen, omstreeks 1900 met landschap, figuren en gouddecor(gemerkt) 39x21ø cm Cond:G
Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, met floraal en bamboe decor(minimale chipranden) 5x11,5øcm Cond:R
Divers antiek serviesgoed omstreeks 1900, 2 kop en schotels, ongemerkt, Chinees decor, twee borden Petrus Regout Maastricht Cawa, 15,5-20,5cm Cond:G
Oude gesigneerde Chinees porseleinen penselenhouder met drakendecor in zee Wang Bing Rong.13x9ø cm Cond:G
Oude gesigneerde Chinees porseleinen vaas met craquele glas, 25x8,7x8,7cm Cond:G
Vijf Chinese jade rol lakstempels 20e eeuw 3cm Cond:G
Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Groot oud Chinees jade zeepje met dierenfiguur, 20e eeuw 8,5cm Cond:G
Grote oude Majolica bloempot met drie draken, 20e eeuw met rozen en groen glazuur 40x45øcm Cond:G
4 Porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met groen drakendecor rondom, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41x16,7cm
Antieke Chinees porseleinen draken vaas met groen decor, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in zeer goede staat, 17,5x12,5ø cm Cond:G
Chinees celadon waterbakje Cheng lung gemerkt, 1e helft 20e eeuw, 6,7x2,3x12,5cm
Oude Chinees porseleinen schaal met olifantenkoppen en bruine glazuur, cheng lung gemerkt, in zeer goede staat 6x16x12,3cm
Vijf identieke 19e eeuwse goud-imari porseleinen borden met geschulpte omranding in goede staat ø24,5cm.
Zeer grote oude Chinees keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw met figuren en floraal decor, in goede staat 78x35ø cm
Tien delen oud Chinees porselein, 19e -20e eeuw, 1 bolflesje met tekst en voorstelling wild varken, tuitvaas met floraal decor, dekseldoosje in tonvorm, bolvaasje blauw floraal, bolpotje, houder,bolva...
Chinees keramieken celadon kom Yuan Dynasty 1279-1368 (bakfout en haarscheur) 6,5x16,3ø cm Cond:R/G
Twee antieke kastkommen societe ceramique Maastricht, decor Nankin in zeer goede staat 11x16,5ø cm Cond:G
19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R
Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G
Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm
Zes oude Duitse porseleinen figuren o.a Volkstedt, Hutschenreuther, 5 vogels en 1 bloem (aantal beschadigingen) 8-16cm Cond:R/G
Drie oude porseleinen groepen met koetsen 20e eeuw (1x paardenhoofd beschadigd) 14-26cm. Cond.: R-G
Twee oude Perzische keramieken vazen met floraal decor en vrouwen figuur 30-32cm Cond:G
Antieke Duitse Fürstenberg porseleinen vaas met gouddecor, biedermeier stijl 1747-1922 22,5x18,5øcm Cond:G
Zeven kopjes en 5 schotels, Samson porseleinen met vaas en gekleurd bloemendecor, 3 schotels 1 kopje met haarlijn/chip 6x12øcm Cond:R/G
Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G
Vier delen 19e eeuws Imari porselein, dekselvaas, vaas met hoge hals, hoge vaas, 22-32cm (beschadigd) Cond:M/R
Drie delen oud Chinees porselein 20e eeuw, een zeskantige vaas met figuren en florale decors, een dekselpot met gouddecor, teksten, floraal en paradijsvogel, en een grote vierkante bloempot met figure...
Aparte antieke Japanse of Chinese keramieken vaas met craquele glazuur, omstreeks 1900 in kalebas vorm(onduidelijk gestempeld) met landschap decor in Familie Verte stijl, bovenrand gerestaureerd 41x16...
Zware antiek Chinese marmeren musicerende Quan Yin, 1e helft 20e eeuw 23cm Cond:G
Vier 17e en 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen, gemerkt en met florale decors (allen lichte randschade, en twee haarlijnen) 6,5x14,5 ø cm Cond:R
Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G
Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...
Twee 16e eeuwse Chinese Ming porseleinen borden met drakendecor(beide borden randschade) 18-18,5øcm Cond:G
Perzische antieke terracotta Ghendi, handvat afgebroken en er niet bij, leeftijd: 200-400 jaar oud 29cm Cond:R
Antieke Perzische terracotta beschilderde schaal, omstreeks 1600, in goede staat, 6,5x12,6øcm
Vijf delen Herend porselein 20e eeuw met floraal en gouddecor, twee tafelklokken dubbele zoutnap en twee eierdoppen Cond:G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaie gravure, Mt: onleesbaar (voorstelling van een balspelende Chinese jongen) 3,3xø16,4cm. Oude haarlijn v...
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met familie Roze decor en jade stop. 20e eeuw 7,5cm Cond:G
Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G
Chinese keramieken Celadon kom, met lichtgroene glazuur Yuan Dynasty 1279-1368 met expertise 6x15cm Cond:G
Twee antieke Japanse keramieken vazen omstreeks 1900 met krijgers decor(gemerkt) 35cm Cond:G
Grote Chinees porseleinen pijpvaas omstreeks 1900 met Geishas en floraal decor 70x17øcm Cond:G
Grote 19e eeuwse goudImari bloempot op hoge poten, vleermuis en floraal decor(chip bovenrand) 27x29ø Cond:R
Antieke spekstenen geurverdrijver met foohonden omstreeks 1900 21x21x6 Cond:G
Chinees keramieken Celadon kom 14e eeuws, licht groene glazuur Yuan dynasty 1279-1368 met expertise in goede staat 6x15,1cm
Achttiende eeuwse Chinees porseleinen theebus, octagonaal met florale decors rondom en zilveren dop(gebarsten) 12x9,5x5,5cm Cond:R
Vier maal antiek Duits porslelein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm
Vier oude Engelse Royal Albert en 1 Elizabethan porseleinen kop en schotels,anniverserie Rose, brigadoon, country scenes, provincial flowers, 6,5-14cm Cond:G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren montuur en deksel, met vogel en bloesemdecor 25cm Cond:R
Achtiende eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en vogeldecor, 28cm Cond:G
Negentiende eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met zilveren montuur en deksel, floraal decor(haarlijn) 17cm
Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze bord met vaas in de tuin decor 25øcm haarlijn, Cond:R
Oude Chinese Familie Verte vaas, 1e helft 20e eeuw, 6 hoekig met vlinder en floraal decor, 18x18x7,6cm Cond:G
Vier delen antiek Japans porselein 19e-20e eeuw 3x Imari, 1x Familie Rose 17-22cm Cond;R/G
Cinees Kang Xy bord met zilveren beugel, 17e-18e eeuws, bord beschadigd, met figuren decor , Kang Xy gesigneerd 27øcm Cond:R
Vier antieke Imari porseleinen borden, 3x Japan, en 1 maal China, 2 beschadigd, 18e eeuw met florale decors 22cm Cond:R
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal, in lotusbloemvorm met gouddecor binnenin, en floraal decor aan de buitenkant, 11x21,5øcm Cond:G
Grote Chinees porseleinen gemberpot in Kang Xy stijl, met rondom figuren in goede staat. 25.5x21cm
Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G
Negentiende eeuwse Imari dekselvaas met ribben en bloemenvaasdecor(stukje deksel ingelijmd) 24x16ø Cond:R
Oude Chinees porseleinen gemberpot 1e helft 20e eeuw met figuren in de tuin decor 13x12,3cm Cond:G
Antieke Japanse terracotta vaas met teksten 19e eeuw (bovenrand oude restauratie) 23x13cm Cond:R
Grote terracotta Jugendstil vaas ca. 1900, gesigneerd Roiback? en genummerd 2008. Rondom tweedimensionaal decor van flora 42cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse goud Imari porseleinen borden met geschulpte rand 15x15cm Cond:G
Antiek 8-delig Petrus Regout Maastricht kinderservies (creme/goud), beschadigingen 9-21cm. Cond.: R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloesemtakken decor, gesigneerd, wel beschadigd 22x8ø Cond:R
Twee grote 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met bloemenmanddecor(1 beschadigd) 30x14,5ø Cond:R
Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm
Zeven 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaasjes met decors van flora en figuren (2 met minimale beschadiging) 9-16cm. Cond.: R-G
Negentiende eeuwse Franse bronzen figuur met vuurvergulding, gesigneerd: Rancoulet (Ernest Ranvoulet 1870-1915) voorstellende een verliefd stel op Onyx voet, premier pas, 23cm Cond:G
Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 25cm
Groot 19e eeuws goud imari bord met geschulpte omranding, paarden decor, 30,5cm Cond:G
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijipvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R
Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderd floraal en gouddecor (chip, en hals gerestaureerd)32x18cm Cond:R
Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G
Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met landschapsdecor (chips rand) 22cm Cond:R
Imari porseleinen knobbelvaas 19 eeuws, met floraar decor, in goede staat, 19cm
Zes delen 19e eeuws Japans Kutani porselein en aardewerk, 2 vaasjes, 1 hoog vaasje, bolvaasje, bolvaasje op hoge poten, eenden en theepot, figuren en rijstveld decor (aantal beschadigingen) Cond:R/G
Antieke Chinese Teracotta ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 26,7cm Cond:G