Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren tamboereerhaak met agaat
Resultaat: 50 EUR

Antieke zilveren tamboereer haaknaald, met graveerwerk, compleet met naald, hartvormige vleugelmoer en streepagaten heft, Nederlands gekeurd ca 1860, scheurtje en deukje in zilver 12cm

Zilveren tamboereerhaak
Resultaat: 60 EUR

Antieke zilveren tamboereerhaaknaald, fraai gegraveerd met naald, vleugelmoer en afschroefbare dop voor opbergen van haaknaalden Nederlands gekeurd ca 1860 13cm Cond:G

Twaalf zilveren ringen
Startprijs 100 EUR

Twaalf zilveren ringen, 925/000, met gekleurde zirconia's. Diverse maten en modellen. Nieuw ( verkoopprijs €45,-/€99,per stuk-) ca 170 gr.

Twee zakhorloges
Resultaat: 25 EUR

Twee zakhorloges, een klein model monté , quarts, en een mechanisch zakhorloge, advance retrad.

Slavenband staal
Resultaat: 15 EUR

Brede slavenband staal gematteerd met golflijn over de armband. Gelakt. De armband is voorzien van een scharnier. Breedte 20 mm. Hoogte 13,5 mm. ø 59-62 mm. Nieuw

Vaas, Goldscheider
Startprijs 180 EUR

Grote oude terracotta vaas, Jugenstil stijl, gesigneerd Goldschieder floraal en figuren decor, in goede staat. 71x30x31cm Cond:G

Vaas, Goldscheider
Startprijs 180 EUR

Grote oude terracotta vaas, Jugendstil stijl. gesigneerd Goldschieder met floraal en figuren decor. in goede staat. 71x30x31cm Cond:G

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 30 EUR

Delfts porseleinen 5-delig kaststel 20 eeuw met decor van flora en kustplaatsen (1 vaas beschadigd) 25x32cm. Cond.: R-G

2 Imari dekselpotjes
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen 6-hoekige dekselpotten met goud en floraal decor (2 chips van deksels) 18,5cm Cond: R\G

Servies, Freiberg
Startprijs 40 EUR

Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G

Engels serviesgoed
Resultaat: 50 EUR

Oud Engels keramieken serviesgoed (Spodes Tower) met blauw decor van landschappen en flora 22-delig: 2x tablet, 4x soepkom, 2x diep bord, 1x schaal, 5x groot bord, 1x sauskom, 4x klein bord, 2x schaal...

2 Hutschenreuther vazen
Startprijs 50 EUR

Twee grote Duits porseleinen Hutschenreuther vazen ca. 1980 kobaltblauw, Hutschenreuther Hohenberg Bavaria in Biedermeier stijl 48x19cm. en 47x4x16cm. Cond.: G

Zilveren fotolijst
Resultaat: 55 EUR

Zilveren fotolijst 925/000 met brede geprofileerde omranding ca 17mm en houten achterzijde, 16x21cm wat gedeukt Cond:R/G

Zilveren fotolijst
Startprijs 35 EUR

Zilveren fotolijst 925/000 met houten achterzijde, 11x16cm wat gedeukt Cond:R/G

Rosenthal vaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G

Schilderij M. Zeiss, bloemen
Resultaat: 40 EUR

M.Zeiss '78, vaas met bloemen, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Servies
Startprijs 40 EUR

Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...

6 Rosenthal borden
Resultaat: 40 EUR

Zes Duitse Rosenthal porseleinen 8 kantige borden met diverse vogeldecor(Rosenthal Bavaria E. model ph Rosenthal 20e eeuw Cond:G

Hutschenreuther vaas
Startprijs 60 EUR

Duitse Hutschenreuther vaas met floraal en gouddecor, 20e eeuw in goede staat Selb Bavaria, abteilung Für Kunst 16cm Cond:G

3 Fotolijstjes
Startprijs 90 EUR

Drie antieke fotolijstjes omstreeks 1880-1900, Jugendstil hout en een messing vuurverguld. in goede staat 12-20cm

Diverse ansichtkaarten
Startprijs 60 EUR

Kaarten buitenland, en wenskaarten, o.a Amerika, Belgie, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Luxemburg, Italie, oostenrijk, Spanje, Zwitserland, buitenland divers, totaal circa 591 kaarten en 17 fotoboekj...

Foto lijstje
Resultaat: 30 EUR

Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.

Stilleven, M. Zeiss
Startprijs 100 EUR

M.Zeiss '96 stilleven met appels naar Henk Helmantel, olieverf op paneel 37x40cm Cond:G

Zilveren fotolijst
Resultaat: 60 EUR

Zileren fotolijst 925/000 met brede omranding ca 20mm 16x21cm houten achterzijde, gedeukt Cond:R/G