Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Pendant, J. Menatti
Startprijs 700 EUR

Pendant J. Menotti, Duitse school, titel:eine diplomatische Antwort/ Liebesbrief (kleine beschadiging) olieverf op linnen 34x45cm Cond:R/G

Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 700 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 6 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse vrouwen achterom kijkend, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 41cm. Cond.: G

Chinese theepot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G

Wim Bos, Overschie
Startprijs 500 EUR

Wim Bos, 1906-1977, zeilboten met figuren, Overschie, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Brons, Marianne Houtkamp
Startprijs 400 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G

Tony Warrens, geisha
Startprijs 300 EUR

Tony Warrens, Geisha, olieverf op paneel 15x20 Cond:G

B. Richter
Startprijs 40 EUR

B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G

Schilderij, vrouw
Startprijs 600 EUR

A. Lemoigne, Andre 1898, Franse school dame met hoed, olieverf op paneel 33x43 Cons:G

P. van Loo
Startprijs 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte compositie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Snoeyerbosch, koe
Startprijs 200 EUR

C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G

Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een taveerne 25x20cm. Cond.: G

2 Aquarellen, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquarel op papier Cond:G

W. Lammers, kippen in de stal
Startprijs 150 EUR

W.Lammers 1857-1913, hoenderhok 13x10,5cm olieverf op paneel cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 voorstelling Kardinaal Pietro Bembo (1470-1574) (craquele) olieverf op linnen 35x29cm Cond:R

2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust)
Startprijs 40 EUR

Twee oude aquarellen; 1x Nico G. Berkhout '56 (Nico G. Berkhout 1915 - Hillegom) en 1x J.A. Rust, aquarellen op papier, 't Vondelhuis met figuren 30x24cm. en 48x36cm. Cond.: R-G