26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

2 Bronzen kandelaren 2407
2 Bronzen kandelaren

100 EUR

Schilderij, J. van Oosten 1250
Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR
Koperen lamp 2400
Koperen lamp

30 EUR

Damesportret met hoed 1243
Damesportret met hoed

100 EUR

Ikoon, Iverskaja 1236
Ikoon, Iverskaja
Startprijs 100 EUR
Doos voetbalbeeldjes EK 1988 2392
Doos voetbalbeeldjes EK 1988

40 EUR

Bad 2363
Bad
Startprijs 100 EUR
Ovaal schilderij rode klaprozen 1200
Ovaal schilderij rode klaprozen
Startprijs 75 EUR
Bontjas (Blaufuchs) 2356
Bontjas (Blaufuchs)

110 EUR

Naief schilderij paarden 1193
Naief schilderij paarden
Startprijs 50 EUR
Schilderij, opengewerkte lijst 1186
Schilderij, opengewerkte lijst
Startprijs 80 EUR
5 Zandstenen poeren 2349
5 Zandstenen poeren
Startprijs 50 EUR
5 Cakebakvormen 2342
5 Cakebakvormen
Startprijs 25 EUR
Malachiet schaal 2313
Malachiet schaal

45 EUR

Schilderij, vrouw leest boek 1150
Schilderij, vrouw leest boek
Startprijs 60 EUR
Bruno Bruni 1143
Bruno Bruni

30 EUR

2 Vergulde kandelaars 2306
2 Vergulde kandelaars

60 EUR

Tweeluik, onduidelijk 1136
Tweeluik, onduidelijk
Startprijs 80 EUR
Bronzen lampenvoet 2299
Bronzen lampenvoet
Startprijs 40 EUR
Emaille reclamebord, Tuborg Ol 2263
Emaille reclamebord, Tuborg Ol

50 EUR

Landkaart Middelburg 1100
Landkaart Middelburg

110 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1093
Onduidelijk gesigneerd

80 EUR

5-Delige koperen pannenset 2256
5-Delige koperen pannenset
Startprijs 80 EUR
A. Seluk 1086
A. Seluk

60 EUR