Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Spang met zwarte steen 151
Spang met zwarte steen
Startprijs 20 EUR
Diverse zilveren sieraden 310
Diverse zilveren sieraden
Startprijs 20 EUR
Twee sierkurken 323
Twee sierkurken
Startprijs 20 EUR
Zilveren oorhangers met fluoriet 358
Zilveren oorhangers met fluoriet
Startprijs 20 EUR
Zilveren oorhangers met amethist 435
Zilveren oorhangers met amethist
Startprijs 20 EUR
Armband van amethist 562
Armband van amethist
Startprijs 20 EUR
Zilveren trancheercouvert 574
Zilveren trancheercouvert
Startprijs 20 EUR
Zeven delen zilver 623
Zeven delen zilver
Startprijs 20 EUR
Thee ei en suikerschep 735
Thee ei en suikerschep
Startprijs 20 EUR
Antieke zilveren klontjestang 746
Antieke zilveren klontjestang
Startprijs 20 EUR
Zilveren roomlepel 771
Zilveren roomlepel
Startprijs 20 EUR
Schilderij, J. van Oosten 1450
Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 20 EUR
Franse gravure, 18e eeuw 1498
Franse gravure, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw 1499
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Startprijs 20 EUR
Gravure, Leon Schenk 1503
Gravure, Leon Schenk
Startprijs 20 EUR
Aart Schouman, 18e eeuw 1505
Aart Schouman, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR
Sepia, L.E. Ferrier 1506
Sepia, L.E. Ferrier
Startprijs 20 EUR
Gravure, 19e eeuw 1507
Gravure, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
B. Rosiak 1512
B. Rosiak
Startprijs 20 EUR
2 Etsen, figuren en watergeest 1513
2 Etsen, figuren en watergeest
Startprijs 20 EUR
Barometer 2223
Barometer
Startprijs 20 EUR
Miniatuur, balkroon 2241
Miniatuur, balkroon
Startprijs 20 EUR
2 Kannen en kookpot 2326
2 Kannen en kookpot
Startprijs 20 EUR
Hengselvaas 2423
Hengselvaas
Startprijs 20 EUR