Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Engelse salontafel met brons 4024
Engelse salontafel met brons

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Houten Madonna 5001
Houten Madonna

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Fam Rose vaas ca. 1900 6189
Fam Rose vaas ca. 1900

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Pors. vaas, blauw/wit 6462
Pors. vaas, blauw/wit

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
M. de Jongere 1001
M. de Jongere

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Eikenhouten staande klok, orgelstaven 3502
Eikenhouten staande klok, orgelstaven

Resultaat:

1.350 EUR

Verkocht
Schilderij, gesign. M.A. Koekoek 1041
Schilderij, gesign. M.A. Koekoek

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5006
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
2 Bronzen  beelden, Coustou 5000
2 Bronzen beelden, Coustou

Resultaat:

1.146 EUR

Verkocht
Zilveren tafelstuk, hoorn des overvloeds 19
Zilveren tafelstuk, hoorn des overvloeds

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren bestek 700
Zilveren bestek

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Schilderij, A.J. Lamme 1007
Schilderij, A.J. Lamme

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Spiegel + Perzische map 2070
Spiegel + Perzische map

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Vergulde Empire pendule 3513
Vergulde Empire pendule

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Eiken kast 4070
Eiken kast

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Zilveren dekseldoos 2
Zilveren dekseldoos

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
Bronzen ceremonie staf-standaard (groot) 2001
Bronzen ceremonie staf-standaard (groot)

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Yixing potje, krekel 6003
Yixing potje, krekel

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zilveren tafelklokje 65
Zilveren tafelklokje

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Vitrinekast, 2 laden 4062
Vitrinekast, 2 laden

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Brons, Marianne Houtkamp 5007
Brons, Marianne Houtkamp

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Zilveren theeservies 16
Zilveren theeservies

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Zilveren 5-delig servies 18
Zilveren 5-delig servies

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Schilderij Carl Bille 1005
Schilderij Carl Bille

Resultaat:

900 EUR