26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Strandgezicht, van Noort 1028
Strandgezicht, van Noort

900 EUR

2 Antieke lansdragers 5004
2 Antieke lansdragers

900 EUR

E.L. Berthon 1048
E.L. Berthon

875 EUR

Briefopener 22
Briefopener

850 EUR

Kabinet 4021
Kabinet

850 EUR

Kunstobject Jliev 5002
Kunstobject Jliev

850 EUR

Divers Chinees porselein 6010
Divers Chinees porselein

850 EUR

Gobell, aquarel winter 1019
Gobell, aquarel winter

800 EUR

J. Mankes houtsnede, koe melken 1164
J. Mankes houtsnede, koe melken

800 EUR

Engelse staande klok 3501
Engelse staande klok

800 EUR

Hollandse vitrinekast 4004
Hollandse vitrinekast

800 EUR

Hollandse orgelgebogen vitrinekast ca. 1880 4005
Hollandse orgelgebogen vitrinekast ca. 1880

800 EUR

Willem III, bonheur 4085
Willem III, bonheur

800 EUR

Beeld. C. Willemsen 5037
Beeld. C. Willemsen

800 EUR

Groene vaas 6463
Groene vaas

800 EUR

Dubbele vaas 6466
Dubbele vaas

800 EUR

Zeer grote spiegel, zilver 50
Zeer grote spiegel, zilver

750 EUR

Schilderij Husner 1020
Schilderij Husner

750 EUR

Gestoken beren-bank 4003
Gestoken beren-bank

750 EUR

Mahonie kabinet 4010
Mahonie kabinet

750 EUR

Bijzettafel met intarsia en brons 4047
Bijzettafel met intarsia en brons

750 EUR

Jan te Wierik 1145
Jan te Wierik

725 EUR

Schilderij, mensen aan de kade 1133
Schilderij, mensen aan de kade

700 EUR

Harnas 2019
Harnas

700 EUR