Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese dekselvaas, lamp
Startprijs 50 EUR

Oude tafellamp met porseleinen voet in de vorm van Chinese dekselvaas 2e helft 20e eeuw 64x38cm Cond:G

5 Delen Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G

2 Delen Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein, 18e eeuw, dekseldoos en kopje, floraal decor 4-9,8cm Cond:G

Fam Verte kom, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR

Grote zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze kom met rondom monniken decor in Chinese tuin.6,5x25øcm Cond:G

2 Chinese vazen
Startprijs 75 EUR

Twee oude gemerkte Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met rode glazuur in goede staat 36-45cm.

Queng Long bordje
Startprijs 50 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R

Chinees bordje (chip)
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R

Ming vaas, 16e eeuw
Resultaat: 240 EUR

Zeldzame 15e 16e eeuws Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur(hals aangezet) floraal decor, waarschijnlijk Cargo vondst) 28x14ø cm Cond.:R

Chinees trekpotje met lakstempel
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen trekpot met figurendecor 19e eeuws tekst met lakstempel, in goede staat 11x15x10øcm

2 Snuffbottles, rode merken
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinese snuffbottles, familie Roze(gemerkt) met floraar decor 20e eeuw 7-8cm Cond:G

3 Wanli borden
Startprijs 150 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinese Wanli porseleinen borden met floraal decor, lichte randschade 21-21,5 ø cm Cond:R

3 Delen Chinees
Resultaat: 20 EUR

Drie oude Chinese figuren 20e eeuw: 1x cloissone geisha met kunststof hoofd en hand ( 1 hand mist) en 1x Italiaanse Fayence Chinese figuren 31-37cm. Cond.: R-G

2 Grote Satsuma vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke Japanse keramieken Satsuma vazen, omstreeks 1900 met landschap, figuren en gouddecor(gemerkt) 39x21ø cm Cond:G

2 Chinese kop & schotels
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, met floraal en bamboe decor(minimale chipranden) 5x11,5øcm Cond:R

Divers keramiek
Startprijs 40 EUR

Divers antiek serviesgoed omstreeks 1900, 2 kop en schotels, ongemerkt, Chinees decor, twee borden Petrus Regout Maastricht Cawa, 15,5-20,5cm Cond:G

Chinese penselenbeker
Startprijs 180 EUR

Oude gesigneerde Chinees porseleinen penselenhouder met drakendecor in zee Wang Bing Rong.13x9ø cm Cond:G

Chinese vierkante vaas
Resultaat: 110 EUR

Oude gesigneerde Chinees porseleinen vaas met craquele glas, 25x8,7x8,7cm Cond:G

5 Chinese jade rol lakstempels
Startprijs 50 EUR

Vijf Chinese jade rol lakstempels 20e eeuw 3cm Cond:G

3 Tegels, vogels
Resultaat: 20 EUR

Drie antieke Jugendstil tegels met vogel decor omstreeks 1900(ophanggaatjes geboord) 15x15cm Cond:R

4 Delen porselein
Startprijs 20 EUR

Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...

Jade zeepje met dierfiguur
Resultaat: 60 EUR

Groot oud Chinees jade zeepje met dierenfiguur, 20e eeuw 8,5cm Cond:G

Grote drakenpot
Startprijs 50 EUR

Grote oude Majolica bloempot met drie draken, 20e eeuw met rozen en groen glazuur 40x45øcm Cond:G

4 Porseleinen figuren
Startprijs 10 EUR

4 Porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R

Groene Chinese vaas met drakendecor ca. 1900
Startprijs 500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met groen drakendecor rondom, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in goede staat 41x16,7cm

Chinese groene drakenvaas ca. 1900
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen draken vaas met groen decor, omstreeks 1900 Cheng Lung gemerkt, in zeer goede staat, 17,5x12,5ø cm Cond:G

Celadon waterbakje, Cheng Lung
Startprijs 350 EUR

Chinees celadon waterbakje Cheng lung gemerkt, 1e helft 20e eeuw, 6,7x2,3x12,5cm

Chinees porseleinen schaaltje met olifanten
Resultaat: 400 EUR

Oude Chinees porseleinen schaal met olifantenkoppen en bruine glazuur, cheng lung gemerkt, in zeer goede staat 6x16x12,3cm

5 Imari borden
Resultaat: 110 EUR

Vijf identieke 19e eeuwse goud-imari porseleinen borden met geschulpte omranding in goede staat ø24,5cm.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 50 EUR

Zeer grote oude Chinees keramieken vaas, 2e helft 20e eeuw met figuren en floraal decor, in goede staat 78x35ø cm

10 Delen Chinees porselein
Startprijs 50 EUR

Tien delen oud Chinees porselein, 19e -20e eeuw, 1 bolflesje met tekst en voorstelling wild varken, tuitvaas met floraal decor, dekseldoosje in tonvorm, bolvaasje blauw floraal, bolpotje, houder,bolva...

Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinees keramieken celadon kom Yuan Dynasty 1279-1368 (bakfout en haarscheur) 6,5x16,3ø cm Cond:R/G

2 Kastkommen, Petrus Regout
Startprijs 35 EUR

Twee antieke kastkommen societe ceramique Maastricht, decor Nankin in zeer goede staat 11x16,5ø cm Cond:G

Servies 19e eeuws
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws porseleinen theeservies, 5 delig met handgeschilderd landschapsdecor en gouddecor, theelicht, theekan(beschadigd), kom, suikerpot (chip), melkkan (gelijmd) Cond:R

Chinese voorraadpot
Startprijs 250 EUR

Zeer grote oude antieke Chinees porseleinen dekselpot 1n 18e eeuwse stijl met rondom Chinese meubels en tekens, met Foohond op deksel, in goede staat 39x25ø Cond:G

Dekselvaas
Resultaat: 240 EUR

Grote antieke Chinese Familie Verte dekselvaas 19e eeuw met florale decors in goede staat, 45x24cm

6 Porseleinen beeldjes, vogels
Resultaat: 70 EUR

Zes oude Duitse porseleinen figuren o.a Volkstedt, Hutschenreuther, 5 vogels en 1 bloem (aantal beschadigingen) 8-16cm Cond:R/G

Drie porseleinen groepen met koets
Startprijs 25 EUR

Drie oude porseleinen groepen met koetsen 20e eeuw (1x paardenhoofd beschadigd) 14-26cm. Cond.: R-G

2 Perzische vazen
Startprijs 50 EUR

Twee oude Perzische keramieken vazen met floraal decor en vrouwen figuur 30-32cm Cond:G

Porseleinen amforavaas
Resultaat: 70 EUR

Antieke Duitse Fürstenberg porseleinen vaas met gouddecor, biedermeier stijl 1747-1922 22,5x18,5øcm Cond:G

Samson kop & schotels
Resultaat: 200 EUR

Zeven kopjes en 5 schotels, Samson porseleinen met vaas en gekleurd bloemendecor, 3 schotels 1 kopje met haarlijn/chip 6x12øcm Cond:R/G

2 Imari dekselvazen
Resultaat: 375 EUR

Stel prachtige antieke 19e eeuwse goud Imari dekselvazen met florale decors, in goede staat 36x15,5øcm Cond:G

4 Delen Imari
Resultaat: 100 EUR

Vier delen 19e eeuws Imari porselein, dekselvaas, vaas met hoge hals, hoge vaas, 22-32cm (beschadigd) Cond:M/R

3x Chinees aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Drie delen oud Chinees porselein 20e eeuw, een zeskantige vaas met figuren en florale decors, een dekselpot met gouddecor, teksten, floraal en paradijsvogel, en een grote vierkante bloempot met figure...

Japanse vaas, kalebas-vorm
Startprijs 100 EUR

Aparte antieke Japanse of Chinese keramieken vaas met craquele glazuur, omstreeks 1900 in kalebas vorm(onduidelijk gestempeld) met landschap decor in Familie Verte stijl, bovenrand gerestaureerd 41x16...

Marmeren Quan Yin
Startprijs 80 EUR

Zware antiek Chinese marmeren musicerende Quan Yin, 1e helft 20e eeuw 23cm Cond:G

4 Chinese kommen
Resultaat: 25 EUR

Vier 17e en 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen, gemerkt en met florale decors (allen lichte randschade, en twee haarlijnen) 6,5x14,5 ø cm Cond:R

Chinese theepot
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G

4x Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...

2 Chinese Ming schotels
Startprijs 80 EUR

Twee 16e eeuwse Chinese Ming porseleinen borden met drakendecor(beide borden randschade) 18-18,5øcm Cond:G

Terracotta Ghendy
Startprijs 50 EUR

Perzische antieke terracotta Ghendi, handvat afgebroken en er niet bij, leeftijd: 200-400 jaar oud 29cm Cond:R

Terracotta schaaltje
Startprijs 50 EUR

Antieke Perzische terracotta beschilderde schaal, omstreeks 1600, in goede staat, 6,5x12,6øcm

5 Delen Herend porselein
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen Herend porselein 20e eeuw met floraal en gouddecor, twee tafelklokken dubbele zoutnap en twee eierdoppen Cond:G

Bord met zilveren beugel
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaie gravure, Mt: onleesbaar (voorstelling van een balspelende Chinese jongen) 3,3xø16,4cm. Oude haarlijn v...

Snuffbottle
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met familie Roze decor en jade stop. 20e eeuw 7,5cm Cond:G

Zwiebelmuster serviesje
Startprijs 35 EUR

Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G

Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinese keramieken Celadon kom, met lichtgroene glazuur Yuan Dynasty 1279-1368 met expertise 6x15cm Cond:G

2x Japanse krijgervaas
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Japanse keramieken vazen omstreeks 1900 met krijgers decor(gemerkt) 35cm Cond:G

Porseleinen vaas (paraplubak)
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas omstreeks 1900 met Geishas en floraal decor 70x17øcm Cond:G

Grote imari bloempot
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse goudImari bloempot op hoge poten, vleermuis en floraal decor(chip bovenrand) 27x29ø Cond:R

Speksteen leeuwenfiguur
Resultaat: 110 EUR

Antieke spekstenen geurverdrijver met foohonden omstreeks 1900 21x21x6 Cond:G

Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinees keramieken Celadon kom 14e eeuws, licht groene glazuur Yuan dynasty 1279-1368 met expertise in goede staat 6x15,1cm

Theebus China 18e eeuw + 1x Duits
Resultaat: 50 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen theebus, octagonaal met florale decors rondom en zilveren dop(gebarsten) 12x9,5x5,5cm Cond:R

4x Duits porselein
Startprijs 30 EUR

Vier maal antiek Duits porslelein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm

Royal Albert kop & schotels
Resultaat: 35 EUR

Vier oude Engelse Royal Albert en 1 Elizabethan porseleinen kop en schotels,anniverserie Rose, brigadoon, country scenes, provincial flowers, 6,5-14cm Cond:G

Chinese vaas, zilveren deksel
Resultaat: 90 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren montuur en deksel, met vogel en bloesemdecor 25cm Cond:R

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Achtiende eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en vogeldecor, 28cm Cond:G

Imari vaas, zilveren dop
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met zilveren montuur en deksel, floraal decor(haarlijn) 17cm

Fam Rose bord
Resultaat: 120 EUR

Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze bord met vaas in de tuin decor 25øcm haarlijn, Cond:R

Fam Verte vaas
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese Familie Verte vaas, 1e helft 20e eeuw, 6 hoekig met vlinder en floraal decor, 18x18x7,6cm Cond:G

4 Delen Japans porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek Japans porselein 19e-20e eeuw 3x Imari, 1x Familie Rose 17-22cm Cond;R/G

Chinees Kang Xi bord, zilv. beugel
Resultaat: 100 EUR

Cinees Kang Xy bord met zilveren beugel, 17e-18e eeuws, bord beschadigd, met figuren decor , Kang Xy gesigneerd 27øcm Cond:R

4 Imari porseleinen borden
Startprijs 70 EUR

Vier antieke Imari porseleinen borden, 3x Japan, en 1 maal China, 2 beschadigd, 18e eeuw met florale decors 22cm Cond:R

Antieke imari schaal
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal, in lotusbloemvorm met gouddecor binnenin, en floraal decor aan de buitenkant, 11x21,5øcm Cond:G

Gemberpot
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot in Kang Xy stijl, met rondom figuren in goede staat. 25.5x21cm

Diverse kop & schotels
Startprijs 80 EUR

Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G

Imari dekselvaas
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse Imari dekselvaas met ribben en bloemenvaasdecor(stukje deksel ingelijmd) 24x16ø Cond:R

Gemberpot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot 1e helft 20e eeuw met figuren in de tuin decor 13x12,3cm Cond:G

Chinese terracotta vaas
Resultaat: 130 EUR

Antieke Japanse terracotta vaas met teksten 19e eeuw (bovenrand oude restauratie) 23x13cm Cond:R

Jugendstil vaas
Startprijs 90 EUR

Grote terracotta Jugendstil vaas ca. 1900, gesigneerd Roiback? en genummerd 2008. Rondom tweedimensionaal decor van flora 42cm. Cond.: G

2 Rechthoekige imari borden
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse goud Imari porseleinen borden met geschulpte rand 15x15cm Cond:G

Kinder servies Petrus Ragout
Startprijs 20 EUR

Antiek 8-delig Petrus Regout Maastricht kinderservies (creme/goud), beschadigingen 9-21cm. Cond.: R

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloesemtakken decor, gesigneerd, wel beschadigd 22x8ø Cond:R

2 Grote imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met bloemenmanddecor(1 beschadigd) 30x14,5ø Cond:R

Ming Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm

7 Imari pijpvaasjes
Startprijs 150 EUR

Zeven 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaasjes met decors van flora en figuren (2 met minimale beschadiging) 9-16cm. Cond.: R-G

Antieke beeldengroep
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse Franse bronzen figuur met vuurvergulding, gesigneerd: Rancoulet (Ernest Ranvoulet 1870-1915) voorstellende een verliefd stel op Onyx voet, premier pas, 23cm Cond:G

Ming Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 25cm

Goudimari bord
Startprijs 50 EUR

Groot 19e eeuws goud imari bord met geschulpte omranding, paarden decor, 30,5cm Cond:G

4x Japans porselein
Startprijs 45 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijipvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R

Imari knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderd floraal en gouddecor (chip, en hals gerestaureerd)32x18cm Cond:R

2 Kutani vaasjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G

2 Grote imari borden
Startprijs 125 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G

2 Imari borden
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met landschapsdecor (chips rand) 22cm Cond:R

Imari knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Imari porseleinen knobbelvaas 19 eeuws, met floraar decor, in goede staat, 19cm

6 Delen kutani
Startprijs 75 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans Kutani porselein en aardewerk, 2 vaasjes, 1 hoog vaasje, bolvaasje, bolvaasje op hoge poten, eenden en theepot, figuren en rijstveld decor (aantal beschadigingen) Cond:R/G

Ming Figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese Teracotta ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 26,7cm Cond:G