Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Limoges schaal
Resultaat: 220 EUR

Franse 19e eeuwse limogesschaal, met vergulde bronzen monturen, gemerkt limoges France, H. France, handbeschilderd met figuren en gouddecor, gesigneerd Gillet, Cond:G

Porseleinen bord
Startprijs 125 EUR

Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G

4 Delen porselein
Startprijs 50 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, drie geschulpte schalen, en een groot Japans bord, gesigneerd 15-31cm Cond:G

Oud porseleinen servies
Resultaat: 50 EUR

Oud porseleinen eetservies met bloemen en gouddecor(ongemerkt) bestaande uit: 12 soepborden, 12 maaltijdborden, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1 botervloot, koffiekan, melk en suikerpot, geschul...

Porseleinen groep
Startprijs 280 EUR

Oude Duitse porseleinen figurengroep omstreeks 1900 Hoechst, bakfout in voet, voorstellende druivenplukkers met kind 24x21x21cm Cond:R

Frans porseleinen servies ca. 1880
Startprijs 150 EUR

Frans porseleinen 8 delig servies, 19e eeuws, met figuren goud en floraal decor, gesigneerd F.Boucher, theekan, 2 kop en schotels, melkkan, suikerpot, 3 schalen(tete a tete met twee grote opdienschote...

Porseleinen theebus
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen theebus 18e eeuws met zilveren dop voorzien van parelrand, Nederlands gekeurd, 8-hoekig Cond:G 13x9x5,5cm

Imari vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal decor, dikwandig, in goede staat 25cm

Samson kom, China
Startprijs 120 EUR

Grote 18e eeuwse Franse porseleinen Samson kom met rondom figurem decor in tuin met fruitboom en gouddecor, in zeer goede staat. 8,5x19øcm

2 Terracotta figuren
Startprijs 30 EUR

Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, gemerkt L en C, jongen en meisje, jongen chip neus, meisje randschade voet 29x30cm Cond:R

Keukenset porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijftien delig antiek porseleinen keukenset omstreeks 1900, Hollands(minimale beschadiging mogelijk) 11-024cm Cond:G

Goudimari bord
Resultaat: 50 EUR

Groot 19e eeuws goud imari porseleinen bord met 6 hoekige geschulpte rand 34x32cm Cond:G

Servies
Startprijs 15 EUR

Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...

6 Delen divers
Resultaat: 40 EUR

Zes delen divers oud porselein, diverse beschadigingen 8-16cm Cond:M/R

3 Delen porselein
Resultaat: 75 EUR

Drie delen antiek porselein 1e helft 20e eeuw , Royal Dux figurengroep, olielamp (zonder glas), klokje (beschadigingen) 18-35cm Cond:M

2 Delen imari
Resultaat: 35 EUR

Twee maal 19e eeuwse Imari porselein, grote kraagvaas, grote schaal, 45x20ø 10x24,5cm Cond: R/G

Snuffbottle, Boedha
Resultaat: 50 EUR

Oude koralen snuffbottle in de vorm van een Boedha hoofd. 2e helft 20e eeuw. 8cm Cond:G

Tete á Tete ca. 1900
Resultaat: 80 EUR

Oude Franse tete a tete moccaservies, 8 delig, koffiekan, 2 moccakopjes met schotel, 2 koffiekopjes met schotel, en suiker en melk, minimale chip mogelijk 17x30x20cm Cond:G

Twee aardewerken figuren
Startprijs 20 EUR

Twee aardewerken figuren 20e eeuw: 1x bisquit porseleinen schaakspeler en 1x keramieken Spaanse gitarist OH. Chebon Cafe 26-38cm.

Twee kastkommen goudsteen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse goudsteen kastkommen in goede staat 9x15,5cm

Vaas China
Startprijs 60 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinese terracotta vaas met decors van draken en bruine glazuur. Beschadigingen aan voet en bovenrand 40xø20cm. Cond.: R

Vaas vrouw
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi vaas met twee afbeeldingen van een Chinese vrouw in tuin (gesigneerd), 20,5xø9,8cm. (chip voet, verder in goede staat)

Vaas, Zaalberg
Startprijs 40 EUR

Grote gesigneerde rood-bruin geglazuurde pijpvaas Zaalberg Holland in zeer goede staat 40x17ø

Vier porseleinen figuren zoen
Resultaat: 30 EUR

Vier porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee vogels ca. 1930, gemerkt Brazil en 3x figuren 14-21cm. Cond.: G

Porseleinen jachthond
Startprijs 125 EUR

Grote oude porseleinen jachthond 20e eeuw, ongemerkt 78x18x40cm. Cond.: G

Yixing trekpotje, vogeltje
Resultaat: 240 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnenrand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R

St. Bernard, Goebel
Startprijs 25 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., poot is gelijmd Cond.:R

Diverse delen serviesgoed
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits porseleinen servies Bavaria etc. met sneeuw klokjes decor, 35 delen 7-28cm Cond:R/G

Chinese vaas, dubbel
Startprijs 300 EUR

Prachtige zeldzame oude Chinees porseleinen dubbelvaas 20e eeuw (gemerkt) met decor van flora en goud. Fijne beschildering 40x20,5x14,5cm. Cond.: G

Pors. vaas, blauw/wit
Resultaat: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G

Groene vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm

Penselenvaas
Startprijs 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas Qing Dynasty (1644-1911) met rondom figuren op rots decor, 15x19,5 Cond:G

Grote porseleinen vaas
Resultaat: 6.000 EUR

Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G

Dubbele vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G

Grote vaas
Resultaat: 4.000 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e-19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G

4 Delen imari
Resultaat: 25 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....

3 Imari borden
Resultaat: 15 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G

2 Imari kraagvazen, klein
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G