Prachtige 19e eeuwse Franse Boulle console klok met vuurverguld brons sierwerk, mooie vergulde bronzen wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk met halfuurslag, veerslinger. console 27cm kl...
Zeldzame antieke Engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1800 met achtdaags uurwerk en centrale secondenwijzer, origineel mooi beschilderde wijzerplaat,gesigneerd: J-Ward Hermsle, in goede staat ...
Zeldzame Duitse L.F.S Westminster staande klok met klankbuizen(orgelpijpen) omstreeks 1920(eiken kast) kwartierslag op 5 lange klankbuizen Lorenz Furtwangler uns Söhne, in zeer goede originele werkend...
Zware grote zeldzame 19e eeuwse Franse messing tafelklok, slagwerk met 2 hamers op spiralen met gegraveerde kast(slagwerk afroepbaar door drukknop) secondenaanduiding wijzerplaat licht beschadigd, uur...
Antieke Winterhalter en Hofmeier Bracket klok met kwartieslag en Westminsterslag, op 5 gongstaven, omstreeks 1900, met snek, 41x30x21 Cond:G
Prachtige antieke Louis seize stijl Carrera marmeren pendulestel, omstreeks 1870 met vergulde bronzen ornamenturen en bisquit porseleinen plaquettes (kandelaar stukje af) acht daags uurwerk met halfuu...
Grote 18e eeuwse Franse pendule met eikenhouten kast en 18e eeuws uurwerk, kwartierslag en wekkerfunctie(slagwerk defect/incompleet) 54x34x18cm Cond:R
Franse Haancomtoise 18e eeuws met spillegang en peerslinger(minimale beschadigingen wijzerplaat) 39x24x15cm Cond:G
Antieke Franse messing Cappuciener officiersklok, omstreeks 1800 met wekker op slagwerk, twee hamers op bel, touwtjesslinger, halfuurslag, in gave originele goede werkende staat 29x8,5x12cm
Oude Friese staartklok met 19e eeuwse uurwerk met scheepjesmechaniek(kortstaart, kast eigen bouw) grote uurwerk niet getest(gewicht mist, geen beelden) 107cm Cond:R
Vuurvergulde bronzen Empire pendule omstreeks 1820, in ongereinigde originele staat, 8 daags halfuurslag en touwtjesslinger. wijzerplaat gaaf 39cm Cond:G
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830 met goede vergulding(2 kleine deukjes, wijzerplaat beschadigd) verder in goede originele staat, 8 daags uurwerk met halfuurslag 38cm Cond:R/G
Antieke Franse messing cappuciner officiersklok omstreeks 1820 met slagwerk 2 hamers op bel, touwtjesslinger, wekker (achterdeurtje mist) slagwerk functioneert niet, verder in goede staat 26x11x7,5cm ...
Zeldzame grote Engelse bronzen reiswekker, met centrale secondewijzer met 2 hamers, prachtige kast, bewerkt met figuren, emaille wijzerplaat, 22x11,5x10cm Cond:G
Grote antieke vuurvergulde Franse pendule omstreeks 1850(2e periode) gebruneerde grote bronzen putti(goede vergulding) 8 daags uurwerk en halfuurslag (deurtje scharnier moet worden gerepareerd) 75cm C...
Grote antieke Franse reiswekker, J. Vassali Scarboro, afroepbaar slagwerk door drukknop, slagwerk hamer op spiraal 15x10x8,5cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse schildpad belijmde pendule met bronzen monturen, omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag (glaasje wijzerplaat mist) in goede originele staat 43cm Cond:G
Grote antieke reiswekker, Frans, met emaille cijferblad omstreeks 1900 in goede staat 18,5x9,5x8cm
Franse comtoise klok 19e eeuw met dagaanduiding, mooie gave Feulle en gave emaille wijzerplaat, 140x25x40cm Cond: G
Mooie Boulle klok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met kwartierslag, 5 hamers op 5 staven 8daags wortelnoten kast met koperinleg, in zeer goede staat 57cm Cond:G
Antieke Art Deco fabrieks moederklok(electrisch) eikenhouten fineer verchroomd uurwerk in zeer goede staat omstreeks 1930 68cm Cond:G
Grote Franse wit marmeren Louis Seize stijl zuilenpendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag 41cm in goede staat.
Grote antieke torenklok met figuren en lantaarn. omstreeks 1880 Frankrijk(compositiemetaal) origineel 8 daags uurwerk met slagwerk op gong, wijzerplaat deels gerestaureerd, verder in goede staat. 54cm
Zeer grote 19e eeuwse Franse Boulle console klok, met rood schildpad, en bronzen versieringen, met 8 daags uurwerk en halfuurslag, grote wijzerplaat met emaille cartouches, minimale beschadigingen, Co...