Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Boulle stijl pendule
Resultaat: 375 EUR

Italiaanse Boulle stijl pendule met schildpad imitatie belijmd, 2e helft 20e eeuw, met bronzen armaturen, mechanisch uurwerk, en halfuurslag. in goede staat 57cm

Eiken wekkerklokje, kasteel
Resultaat: 60 EUR

Leuke gave antieke Junghans klok, eikenhout met latoenkoperen beslag, in de vorm van een burchttoren met op tijd stelbaar wekkeruurwerk, in goede staat 30cm

Frans marmeren klokkenstel
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse zwart marmeren klokkenstel omstreeks 1880 met 8 daags uurwerk en halfuurslag ( minimale chip) 36-38cm Cond:G

Sallands klokje
Resultaat: 20 EUR

Notenhouten Hollandse Sallander klok met maanstand en bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw 46cm Cond:G

Notenhouten tafelklok
Resultaat: 45 EUR

Antieke notenhouten Junghans tafelklok omstreeks 1900 Gründerzeit met latoenkoper beslag( wijzer af en wijzerplaat beschadigd) verder in goede staat. 45x25x16cm

2 Reiswekkers
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke reiswekkers omstreeks 1880, 1 maal messing, 1 maal messing verwikkeld(chip wijzerplaat) functies niet getest Cond:R 7x7x5cm

Zaanse klok
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten Zaanse klok met slagwerk op bel en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in goede staat 48cm.

Antieke klok
Startprijs 60 EUR

Antieke grenenhouten staartklok met Schwarzwald uurwerk, functies niet getest 133cm. Cond.: R

Klokkenstel 1920
Resultaat: 55 EUR

Jugendstil gips gegoten klokkenstel, handgeschilderd met landschapsdecor, met wekkeruurwerk en secondenaanduiding(chip links achter) 29-36cm Cond:R/G

Franse Jugendstil pendule
Resultaat: 390 EUR

Grote Franse Jugendstil pendule omstreeks 1900 met vrouw en zweepslagdecor(vinger weg stukje hark weg) gave wijzerplaat, verder in goede staat 67cm Cond:R/G

Wortelnoten ingelegd klokje
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten Jugendstil wekker klokje met intarsia, omstreeks 1900, floraal inlegwerk met wekkeruurwerk, gemerkt JAZ, 18x15x6cm Cond:G

Friese staartklok ca. 1820
Startprijs 180 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse eikenhouten Friese staartklok omstreeks 1820 met gave beschilderde wijzerplaat en vergulde versiering, 140cm Cond:G

Franse zuilenpendule
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse kolompendule omstreeks 1820 met 8 daags uurwerk en halfuurslag, florale intarsia (lichte restauraties) 49cm Cond:R/G

Frans klokkenstel
Resultaat: 550 EUR

Zeer groot antiek Frans klokkenstel 90cm, omstreeks 1890, Onyx met compositiemetalen figuren Par Ferville Suan, (stukjes albast gelijmd,vingers af) prachtige 5 lichts kandelaren met figuren, 8 daags u...

Kleine Friese stoelklok
Resultaat: 120 EUR

Kleine Friese stoelklok omstreeks 1880(zonder gewichten en slinger) 38cm Cond:R

Staartklok met mechaniek
Resultaat: 160 EUR

Antieke vurenhouten Friese staartklok met Schwarzwalder uurwerk en scheepjesmechaniek (geen deurtje voor). Huwelijk van uurwerk en (beschilderde) kast 146cm. Cond.: R

Engelse bracketklok, 6 bellen
Resultaat: 4.350 EUR

Engelse 18e eeuwse Carrillion tafelklok (Bracket klok) met gegraveerd bronzen uurwerk (origineel spillegang). Carrillion op 6 bellen en slagwerk op grote bel. Kwartierslag en datumaanduiding, zwarte o...

Engelse tafelklok, 8 bellen
Resultaat: 2.900 EUR

Negentiende eeuwse Engelse Bracket klok met 8 bellen, kwartieslag, twee melodien(Westminster) met silent functie, originele zwarte kast met bronzen versieringen, in zeer goede werkende originele staa...

Engelse klok
Resultaat: 450 EUR

Zeldzame grote 19e eeuwse Engelse mahoniehouten koekoeksklok met snek, gesigneerd Camerer, Kuss en co, New Oxford. in goede originele staat 48x37x18cm Cond:G

Reiswekker
Startprijs 500 EUR

Grote zware messing reiswekker, Frans, omstreeks 1900 met slagwerk, drie hamers op drie gongveren, gemerkt Camerden en Forster New York, tijd afroepbaar door drukknop 17x10x8cm Cond:G

Friese staartklok
Startprijs 140 EUR

Antieke 19e eeuwse Hollandse Friese staartklok, met beschilderingen op de wijzerplaat en 5 extra vergulde sierstukken voor wijzerplaat, met gave eikenhouten kast en latere gegoten beelden. 140cm Cond:...

Friesche stoelklok
Resultaat: 280 EUR

Hollandse Friese stoelklok met 19e eeuwse stoel met notenhouten meerminnen, origineel tinnen gietwerk en beschildering. 76x44x30 Cond:G

Friesche stoelklok
Startprijs 180 EUR

Oud Hollandse Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd met tinnen gietwerk 75cm Cond:G

Eikenhouten regelateur
Startprijs 40 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915 in goede originele staat. 78cm Cond:G