Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke bijbel
Resultaat: 300 EUR

Zeventiende eeuwse Hollandse bijbel, door Hieronymus Sweerts 1687, deze bijbel is in ongerestaureerde staat, met originele lederen band, 3 delen bronzen hoekornamenten missen(veel gebruikerssporen) 41...

Boek, Jeanne D'Arc
Resultaat: 20 EUR

Antiquarisch boek Joan of Arc, door Frantz Funck Brentano o.d.u Guillonet Brentano publischer New York met gekleurde platen, Acheve d'imprimer 1e 20 avril 1930(Engels talig) uiteinde band iets rafelig...

Woordenboek FR-IT
Startprijs 10 EUR

Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R

Eikenhouten console
Startprijs 220 EUR

Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm

Kleine globe op voet
Startprijs 50 EUR

Kleine Duitse oude globe met bacelieten voet en papieren aardbol, Rüths Politischer Erdglobus, in zeer goede staat, 27x20øcm

4 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm

Diverse tinnen voorwerpen
Startprijs 50 EUR

Lot diverse antieke tinnen voorwerpen 19e-20e eeuw, schenkkan, strooilepel, 4 lepes, gemerkt, 1 vaas Kamplof Zwolle 14-28cm Cond:R/G

Tinnen rechaud, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm

Tinnen matenset, 7-delig
Startprijs 50 EUR

Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G

4 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Vier delen Tin, zoutstrooier, sleef, maatbeker, koffiekan, deksel van koffiekan is top gelijmd. Cond:R/G

10 Delen oud/antiek tin
Startprijs 50 EUR

Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G

2 WMF tinnen borden
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse W.M.F. tinnen sierborden met figurenvoorstellingen: 1x Rembrandt van Rijn "mit Saskia" en 1x Hendrick M. Sorgh "Der Lantern Spieler", 20e eeuw ca. ø26cm. Cond.: G

5 Delen tin
Resultaat: 25 EUR

Vijf delen tin, warmhoudkruik, tabaksdoos, waterkruik, koffiekan, bord. 13-30cm Cond:G

15 Delen divers tin
Startprijs 35 EUR

Vijftien delen divers oud anttiek tin, 19e en 20e eeuws 8-18cm Cond:R/G

Diverse maatbekers + klokgewicht
Resultaat: 30 EUR

Zes 19e eeuwse ijzeren maatbekers en een antiek gewichtenblok 6-20cm. Cond.: G

2 Castolettes
Startprijs 350 EUR

Twee grote antiek marmeren castolettes omstreeks 1900 met bronzen versieringen 43x16øcm Cond:G

Doos tin
Startprijs 50 EUR

Oud tin, 32 delen, hoofdzakelijk 20e eeuw(1 deel ijzer) 5-28cm Cond:G

Messing haardset, 5-delig
Startprijs 45 EUR

Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G

7-Delige haardset
Resultaat: 90 EUR

Zeven delige messing haardset, 19e en 20e eeuw, o.a 4 vuurblokken, 1 kolenschep, tang en pook 15-66cm Cond:G

Haardstel
Resultaat: 60 EUR

Antieke messing haardset, 5 delig omstreeks 1900 74cm Cond:G

Haardscherm
Resultaat: 50 EUR

Antiek messing haardscherm omstreeks 1900 met floraal decor, 78x49x26cm Cond:G

Koperen tangenset
Startprijs 25 EUR

Drie delige antieke haardset 19e eeuw, messing. 65x68cm Cond:G

Dubbelzijdig kopergeslagen haardscherm
Startprijs 75 EUR

Groot oud messing kopergeslagen haardscherm in waaiervorm, omstreeks 1920 met figurendecor, licht beschadigd, 70x90x12cm Cond:R/G

Antieke kachel
Startprijs 180 EUR

Grote antieke gietijzeren Jugenstil kachel omstreeks 1910 (stuk van deurtje af, en van het binnenwerk is een stukje af) 163x40x41cm Cond:R/G