Antiek Frans-Italiaans woordenboek anno 1801 Nouveau Dictionnare de poche Francois-Italien A Paris, Chez Bossange, Massow et Bessow Aw IX. band beschadigd. 14x11x5 cm,Cond:R
Grote 19e eeuws Neo Gotische eikenhouten wandconsole, in goede staat 52x44x50cm
Kleine Duitse oude globe met bacelieten voet en papieren aardbol, Rüths Politischer Erdglobus, in zeer goede staat, 27x20øcm
Vier delen oud tin 19e-20e eeuw o.a. 3 kannen(1hengsel los) en een sigarettenhouder. 8-23cm
Lot diverse antieke tinnen voorwerpen 19e-20e eeuw, schenkkan, strooilepel, 4 lepes, gemerkt, 1 vaas Kamplof Zwolle 14-28cm Cond:R/G
Grote vroeg 19e eeuwse tinnen Rechaud met bolpoten en houten grepen, in goede originele staat. 10x64x42cm
Zeven delige tinnen matenset, 18e 19e eeuws geeikt en gemerkt o.a. Meeuws en S. Hage 6-21cm Cond:G
Tien delen oud/antiek tin 19e-20e eeuw met o.a: 6 maatbekers, 1 zoutstrooier, 1 vaas en 1 pul 4-22cm. Cond.: G
Twee oude Duitse W.M.F. tinnen sierborden met figurenvoorstellingen: 1x Rembrandt van Rijn "mit Saskia" en 1x Hendrick M. Sorgh "Der Lantern Spieler", 20e eeuw ca. ø26cm. Cond.: G
Vijftien delen divers oud anttiek tin, 19e en 20e eeuws 8-18cm Cond:R/G
Zes 19e eeuwse ijzeren maatbekers en een antiek gewichtenblok 6-20cm. Cond.: G
Messing haardset 19e eeuws bestaande uit vuurblokken pook, schep en tang. 20-70cm Cond:G
Zeven delige messing haardset, 19e en 20e eeuw, o.a 4 vuurblokken, 1 kolenschep, tang en pook 15-66cm Cond:G
Antiek messing haardscherm omstreeks 1900 met floraal decor, 78x49x26cm Cond:G
Groot oud messing kopergeslagen haardscherm in waaiervorm, omstreeks 1920 met figurendecor, licht beschadigd, 70x90x12cm Cond:R/G