26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Zeldzaam antiek klein Japans of Chinees Cloissone trekpotje met helblauw en drakendecor, zeer gedetailleerd (hengsel laat los bij aanzet) 19e eeuws of ouder, 10,3x9,2,6,7ø Cond:R/G

Tuinbank
Resultaat: 35 EUR

Oude kinder-tuinbank gemaakt van ijzer en eikenhout 54x140x32cm. Cond.: G

Vat met teil
Resultaat: 15 EUR

Twee delen 19e eeuw: 1x (wijn)vat met kraan en 1x houten opvangteil (beide met ijzeren banden) 30-45cm. Cond.: G

Vijzel, 17e eeuw
Startprijs 30 EUR

Bronzen vijzel 17e eeuws in goede originele staat. 8,5x12ø cm Cond:G

Waaier + omslagdoek
Startprijs 35 EUR

Waaier en omslagdoek 19e eeuws klederdracht, zwart in goede staat Cond:G

Wandarmatuur
Startprijs 15 EUR

Messing wandlamp op eikenhouten plaquette 2e helft 20e eeuw in goede staat 27x41x35cm.

Wandlamp + thermometer
Startprijs 15 EUR

Oude drie-lichts koperen wandlamp en gietijzeren barometer. 20e eeuw, 28-46cm Cond:G

Water en wijn set
Startprijs 240 EUR

Vergulde 19e eeuwse messing water- en wijnset met kristallen karaffen en religieuze penningen in goede originele staat 16x27x16cm.

Weegschaal
Resultaat: 60 EUR

Zakhorloge standaard
Resultaat: 50 EUR

Verguld messing zakhorloge houder met zijwaartse standaard, in goede staat 14x17x5cm

Zandstenen molensteen
Startprijs 150 EUR

Grote zandstenen molensteen 18e-19e eeuw 40xø100cm. Cond.: R-G

Globe-standaard
Resultaat: 30 EUR

Antieke globe met bronzen voet en schaalverdeling, papieren globe (beschadigd), Engeland omstreeks 1900 Terrestrial globe W+A Jonnston London, standaard goed, globe slecht. 57x28ø