Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Grote messing samovaar 2003
Grote messing samovaar

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Voorlader, 19e eeuw 2131
Voorlader, 19e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
9 Rollen linnen 2157
9 Rollen linnen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Stenen hoofd, ca. 400 v. Chr. 2192
Stenen hoofd, ca. 400 v. Chr.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2 Perzische geweren 2276
2 Perzische geweren

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Paraplustandaard 2335
Paraplustandaard

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke plafondlamp 2344
Antieke plafondlamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oosterse zonnewijzer + kompas 2362
Oosterse zonnewijzer + kompas

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
Lamp, Amsterdamse School 2010
Lamp, Amsterdamse School

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Divers linnen 2158
Divers linnen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Hoeden in doos 2310
2 Hoeden in doos

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Spiegel + Perzische map 2070
Spiegel + Perzische map

Resultaat:

1.100 EUR