Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G
Twee moderne kopergeslagen vogels 2e helft 20e eeuw 32x35x8cm. Cond.: G
Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)
Drie antieke veldflessen met pitriet vlechtwerk en tin, 1e helft 20e eeuw 15-21cm. ( 1 dop mist) Cond.: G
Antieke smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G
Twee oude kerfsnede wandplanken met tinnen lepels en brandewijnkommen 20e eeuw en 1x tinnen zoutstrooiers 18e eeuw 14-82cm. Cond.: G
Twee metalen wapenschilden 1e helft 20e eeuw voor toneel of kinderen. in goede staat. Cond:G
Grote decoratieve ijzeren haan 2e helft 20e eeuw 124cm. Cond.: G
Grote albasten staande lamp in tulpvorm 2e helft 20e eeuw 49x20ø Cond:G
Vijf oude tinnen kannen, drie koffiekannen antiek en twee maal schenkmaat omstreeks 1900 16-22cm Cond:R
Lot diverse onderdelen voor antieke petroleumlampen, o.a branders, reservoirs etc. daarbij een antieke wandpetroleumlamp 40-80cm Cond:R/G
Antieke Chinese kompas, 1e helft 20e eeuw, beschildering beschadigd 11,5cm Cond:R
Groot oud neonlicht reclamebord omstreeks 1950 voor apotheker Chefarine 4 79x115 Cond:G Is getest brand.
Bronzen vijzel 17e eeuws in goede originele staat. 8,5x12ø cm Cond:G
Vijftien delen divers oud anttiek tin, 19e en 20e eeuws 8-18cm Cond:R/G
Antieke Schwarzwald barometer, notenhout gesneden met rankendecor, omstreeks 1910, 51cm Cond:G
Twee antieke priksledes met 1 stel prikkers 1e helft 20e eeuw 69-90cm. Cond.: G
Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor xxcm. Cond.: G
Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm
Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G