Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Oude haardplaten
Startprijs 30 EUR

Twee oude gietijzeren haardplaten met figurendecors en of jaartal. 39x49cm en 70x34cm. Cond:G

Barometer
Startprijs 30 EUR

Grote antieke Jugendstil barometer omstreeks 1900 met floraal gestoken decor 66cm Cond:G

2 Koperen vogels
Startprijs 30 EUR

Twee moderne kopergeslagen vogels 2e helft 20e eeuw 32x35x8cm. Cond.: G

Beddepan
Startprijs 30 EUR

Koperen 19e eeuwse beddepan 36x20x10cm. (steel zit los, verder in goede staat)

Klein kanon
Startprijs 30 EUR

Decoratieve metalen kanon 20e eeuw in goede staat 19x44x18cm Cond:G

3 Veldflessen
Startprijs 30 EUR

Drie antieke veldflessen met pitriet vlechtwerk en tin, 1e helft 20e eeuw 15-21cm. ( 1 dop mist) Cond.: G

Hanger met diverse sleutels
Startprijs 30 EUR

Antieke smeedijzeren wandrek met diverse antieke sleutels 40x54x5cm Cond:G

2 Planken met tin
Startprijs 30 EUR

Twee oude kerfsnede wandplanken met tinnen lepels en brandewijnkommen 20e eeuw en 1x tinnen zoutstrooiers 18e eeuw 14-82cm. Cond.: G

2 Wapenschilden
Startprijs 30 EUR

Twee metalen wapenschilden 1e helft 20e eeuw voor toneel of kinderen. in goede staat. Cond:G

IJzeren beeld, haan
Startprijs 30 EUR

Grote decoratieve ijzeren haan 2e helft 20e eeuw 124cm. Cond.: G

Albasten staande lamp
Startprijs 30 EUR

Grote albasten staande lamp in tulpvorm 2e helft 20e eeuw 49x20ø Cond:G

5 Tinnen kannen
Startprijs 30 EUR

Vijf oude tinnen kannen, drie koffiekannen antiek en twee maal schenkmaat omstreeks 1900 16-22cm Cond:R

Wandschipper + extra onderdelen
Startprijs 30 EUR

Lot diverse onderdelen voor antieke petroleumlampen, o.a branders, reservoirs etc. daarbij een antieke wandpetroleumlamp 40-80cm Cond:R/G

Chinees kompas
Startprijs 30 EUR

Antieke Chinese kompas, 1e helft 20e eeuw, beschildering beschadigd 11,5cm Cond:R

2 Kandelaren
Startprijs 30 EUR

Twee antieke kaarskandelaren omstreeks 1900 messing en compositiemetaal. 27-39cm Cond:G

2 Antieke ketels
Startprijs 30 EUR

Twee 19e eeuwse koperen ketels, licht bedeukt 24-30cm Cond:G

Neonlicht reclameobject
Startprijs 30 EUR

Groot oud neonlicht reclamebord omstreeks 1950 voor apotheker Chefarine 4 79x115 Cond:G Is getest brand.

Vijzel, 17e eeuw
Startprijs 30 EUR

Bronzen vijzel 17e eeuws in goede originele staat. 8,5x12ø cm Cond:G

15 Delen divers tin
Startprijs 35 EUR

Vijftien delen divers oud anttiek tin, 19e en 20e eeuws 8-18cm Cond:R/G

Gestoken barometer
Startprijs 35 EUR

Antieke Schwarzwald barometer, notenhout gesneden met rankendecor, omstreeks 1910, 51cm Cond:G

2x Prikslee
Startprijs 35 EUR

Twee antieke priksledes met 1 stel prikkers 1e helft 20e eeuw 69-90cm. Cond.: G

Miniatuur samovaar
Startprijs 35 EUR

Kleine oude koperen 4-delige samovaar 20e eeuw, bewerkt met floraal decor xxcm. Cond.: G

Koperen pannen
Startprijs 35 EUR

Lot van vijf oude koperen pannen en pannenhouder, Frankrijk 20e eeuw in goede staat. ø 17-ø31 cm

Divers plated en koper
Startprijs 35 EUR

Groot kavel divers plated en koperwerk 20e eeuw, interessant kavel 5-40cm. Cond.: G