Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke bijbel 2096
Antieke bijbel

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Boek, Jeanne D'Arc 2097
Boek, Jeanne D'Arc

Resultaat:

20 EUR

Woordenboek FR-IT 2098
Woordenboek FR-IT
Startprijs 10 EUR
Eikenhouten console 2099
Eikenhouten console
Startprijs 220 EUR
Kleine globe op voet 2100
Kleine globe op voet
Startprijs 50 EUR
4 Delen tin 2101
4 Delen tin
Startprijs 30 EUR
Diverse tinnen voorwerpen 2102
Diverse tinnen voorwerpen
Startprijs 50 EUR
Tinnen rechaud, 19e eeuw 2103
Tinnen rechaud, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Tinnen matenset, 7-delig 2104
Tinnen matenset, 7-delig
Startprijs 50 EUR
4 Delen tin 2105
4 Delen tin
Startprijs 30 EUR
10 Delen oud/antiek tin 2106
10 Delen oud/antiek tin
Startprijs 50 EUR
2 WMF tinnen borden 2107
2 WMF tinnen borden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5 Delen tin 2108
5 Delen tin

Resultaat:

25 EUR

15 Delen divers tin 2109
15 Delen divers tin
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Diverse maatbekers + klokgewicht 2110
Diverse maatbekers + klokgewicht

Resultaat:

30 EUR

2 Castolettes 2111
2 Castolettes
Startprijs 350 EUR
Doos tin 2112
Doos tin
Startprijs 50 EUR
Messing haardset, 5-delig 2113
Messing haardset, 5-delig
Startprijs 45 EUR
Verkocht
7-Delige haardset 2114
7-Delige haardset

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Haardstel 2115
Haardstel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Haardscherm 2116
Haardscherm

Resultaat:

50 EUR

Koperen tangenset 2117
Koperen tangenset
Startprijs 25 EUR
Dubbelzijdig kopergeslagen haardscherm 2118
Dubbelzijdig kopergeslagen haardscherm
Startprijs 75 EUR
Antieke kachel 2119
Antieke kachel
Startprijs 180 EUR
2 Antieke kolenkitten 2120
2 Antieke kolenkitten
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Messing haardset met hond 2121
Messing haardset met hond

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Haardset 2122
Haardset

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Openhaard set 2123
Openhaard set

Resultaat:

60 EUR

Kruiden wandkastje 2124
Kruiden wandkastje
Startprijs 100 EUR
Bentheimer bak 2125
Bentheimer bak
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Pistool, 18e eeuw 2126
Pistool, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Pistool, 18e eeuw 2127
Pistool, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Donderbus, 18e-19e eeuw 2128
Donderbus, 18e-19e eeuw

Resultaat:

390 EUR

Verkocht
Koppel pistolen 2129
Koppel pistolen

Resultaat:

1.600 EUR

Italiaanse lans, 3-tand 2130
Italiaanse lans, 3-tand
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Voorlader, 19e eeuw 2131
Voorlader, 19e eeuw

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Hagelschotgeweer, 19e eeuw 2132
Hagelschotgeweer, 19e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Geweer, 19e eeuw 2133
Geweer, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Kromzwaard, 19e eeuw 2134
Kromzwaard, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Regimentshoorn, Ontario regiment 2135
Regimentshoorn, Ontario regiment
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3 Oude krissen 2136
3 Oude krissen

Resultaat:

70 EUR

Kruithoorn, 19e eeuw 2137
Kruithoorn, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Dubbelloops geweer 2138
Dubbelloops geweer

Resultaat:

180 EUR

Messing vogelkooi 2139
Messing vogelkooi
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Hang petroleumlamp 2140
Hang petroleumlamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Majolica petroleumlamp 2141
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Majolica petroleumlamp 2142
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Majolica petroleumlamp 2143
Majolica petroleumlamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hang petroleumlamp 2144
Hang petroleumlamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Majolica olielamp 2145
Majolica olielamp

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Staande petroleumlamp 2146
Staande petroleumlamp

Resultaat:

60 EUR

Lamp 2147
Lamp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Hang petroleumlamp 2148
Hang petroleumlamp

Resultaat:

70 EUR

Lamp 2149
Lamp
Startprijs 40 EUR
Dupont aansteker 2150
Dupont aansteker
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Kunstwerk blokken 2151
Kunstwerk blokken

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Chinese bronsen vazen 2152
2 Chinese bronsen vazen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kavel divers hoorn/schildpad 2153
Kavel divers hoorn/schildpad

Resultaat:

45 EUR

Sigarenknipper, in de vorm van een hangslot 2154
Sigarenknipper, in de vorm van een hangslot
Startprijs 50 EUR
Verkocht
 2 delen ijzerwerk tuin 2155
2 delen ijzerwerk tuin

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Kavel diversen 2156
Kavel diversen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
9 Rollen linnen 2157
9 Rollen linnen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Divers linnen 2158
Divers linnen

Resultaat:

70 EUR

10 Delen Aziatica 2159
10 Delen Aziatica
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5 Telefoons 2160
5 Telefoons

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Serie speldjes Nederland 2161
Serie speldjes Nederland

Resultaat:

50 EUR

14 Terras stoelen 2162
14 Terras stoelen
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Kopergeslagen laatste avondmaal 2163
Kopergeslagen laatste avondmaal

Resultaat:

30 EUR

Grote vergulde penkandelaar, 19e eeuw 2164
Grote vergulde penkandelaar, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke bronzen kandelaar 2165
Antieke bronzen kandelaar

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
2 Bronzen kaarskandelaars, 19e eeuw 2166
2 Bronzen kaarskandelaars, 19e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Kandelaar, 18e-19e eeuw 2167
Kandelaar, 18e-19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Houten barok wandkandelaar met spiegel 2168
Houten barok wandkandelaar met spiegel
Startprijs 60 EUR
2 Bronzen kandelaren, 19e eeuw 2169
2 Bronzen kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen Joodse kandelaar 2170
Bronzen Joodse kandelaar

Resultaat:

80 EUR

Drie kandelaren en asbak 2171
Drie kandelaren en asbak
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Art Deco kandelaar, 5-armig 2172
Art Deco kandelaar, 5-armig

Resultaat:

45 EUR

2 Messing kandelaars, 5-lichts 2173
2 Messing kandelaars, 5-lichts
Startprijs 40 EUR
Kandelaar Joods 2174
Kandelaar Joods
Startprijs 50 EUR
Messing vijzel & grote kandelaar 2175
Messing vijzel & grote kandelaar
Startprijs 40 EUR
2 Antieke bronzen wandlampen 2176
2 Antieke bronzen wandlampen
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kroonluchter 2177
Kroonluchter

Resultaat:

40 EUR

Houten 5-lichts hanglamp 2178
Houten 5-lichts hanglamp
Startprijs 50 EUR
6-Lichts messing kroonluchter 2179
6-Lichts messing kroonluchter
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bureaulamp, Hillebrand (30-er/50-er jaren) 2180
Bureaulamp, Hillebrand (30-er/50-er jaren)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hanglampje met prismen 2181
Hanglampje met prismen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lampje 2182
Lampje

Resultaat:

20 EUR

Messing tafellamp 2183
Messing tafellamp
Startprijs 80 EUR
Hallamp (kogelvorm) met prismen 2184
Hallamp (kogelvorm) met prismen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Staande lamp met bronzen voet 2185
Staande lamp met bronzen voet

Resultaat:

75 EUR

2 Koperen lampen 2186
2 Koperen lampen
Startprijs 40 EUR
Bronzen hanglamp 2187
Bronzen hanglamp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Vergulde klokbeeldjes 2188
2 Vergulde klokbeeldjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lamp 2189
Lamp

Resultaat:

90 EUR

Bronzen steekwapen 2190
Bronzen steekwapen
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Bronzen ceremonie staf standaard 2191
Bronzen ceremonie staf standaard

Resultaat:

120 EUR