Bronzen ceremoniële staf met standaard (waarschijnlijk samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 28x10x5cm.
Bronzen ceremoniële staf met standaard (samengesteld) uit de Luristan periode (1200 - 800 BC.) in redelijk tot goede staat 32x12x4,5cm.
Bronzen "Cariot Rod Finial" uit de Luristan periode ( 1200 - 800 BC.) 28x5x3,5cm. in redelijk tot goede staat.
Zeer grote antieke Russische messing samovaar, 1880 met twee kranen, voorkant gegraveerd met vazen en Russische teksten(1 handvat incompleet) 100x43ø Cond:G
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten uitklapbare reisapotheek met 5 lades, en 17 glazen houders, inclusief gereedschap oa. originele weegschaal gewichtjes, marmeren vijzeltje, stempel, kweekbakjes (collecter...
Grote zware marmeren inktstel met bronzen everzwijnen omstreeks 1920, in goede staat 15x43x17cm
Twee antieke miniatuurkanonnen omstreeks 1900 met Chinese draken van gietijzer, 23x45x16cm Cond:G
Grote oude messing staande lamp met bloemenbak 20e eeuw in historisme stijl. 197x41cm Cond:G
Oude Hollandse officierssabel, 1e helft 20e eeuw, lederen schede en gegraveerd lemet, 117cm Cond:G
Zeer zeldzame monumentale Duitse Historisme pronk dekselpot met console tafel ca. 1885, koper vernikkeld in Renaissance stijl met diverse fabel figuren, putti leeuwenkoppen en klauwpoten, vrouwenbuste...
Antieke Amsterdamse school, hanglamp omstreeks 1910 met originele gebrandschilderde glazen kappen 52xø60 Cond:G
Negentiende eeuwse schildpad brillenetui met boulle inleg en parelmoer inleg (minimale beschadiging) 14x7x1,5cm Cond:R/G
Kleine 19e eeuwse met schildpad belijmde portemonnee, met boulle inleg Cond:G 2x7x5cm
Twee antieke Duitse messing gegoten Historisme wandsierschotels met jachtdecors: Des Eberjagers Hallali, des Hirsches Tod. 38øcm Cond:G
Oosterse wandelstok met hoornen bewerkte handvat in de vorm van een visbek, 1e helft 20e eeuw 85cm Cond:G
Ijzeren Art Deco hanglamp omstreeks 1930 met bronzen edelhert, in zeer goede staat, 63x50x7cm
Zeer grote Japanse cloisonné dekselvaas met rondom drakendecor 20e eeuw met console 66xø37cm. Cond.: G
Hollandse messing sextant, gesigneerd J.A. Seckel en Son Rotterdam, 12x24x25cm. Cond.: G
Zeldzame antiek ijzeren miniatuurharnas, 18e eeuws of ouder met gravering op standaard in goede originele staat, 90cm
Twee delen antiek maritiem koperwerk omstreeks 1900, een telescoop kijker, en een Engelse scheepskompas Coubro en Scrutton LTD London, met petroleum verlichting, beide in goede staat 24x61cm
Mooie gave antieke tafel naaimachine omstreeks 1900, gemerkt: Köhler en Winselmann Altenburg, in zeer goede staat. 25x39x18cm Cond:ZG
Lederen Pikkelhaube, waarschijnlijk Sachsen Duitsland(reservisten) met messing versieringen 28x21x19cm Cond:G
Grote Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1880 met keramieken reservoir en geetste glazen brandkap, 6 kandelaars, in goede originele staat 57x70x70cm Cond:G
Zeldzame grote prachtige antieke hangpetroleumlamp, omstreeks 1880 met muscicerende putti, origineel gebloemde kap (Historisme) compositie metaal(stukje eraf, wel erbij) 70x60x55cm Cond:G
Antieke Symphonion speeldoos met twee kammen (2 tanden afgebroken). Zwart gelakte kast met lithografieën. Lichte inactieve wormbeval, verder in goede originele staat 17x26x26cm. Cond.: R
Prachtige 19e eeuwse grote messing melkkan met kraan, deksel en afsluitbaar, in zeer goede originele staat 70x43øcm Cond:G
Mooie grote staande koperen lamp in klassieke empire stijl 20e eeuw in goede staat 3-lichts Cond:G 162cm
Antieke Duitse viool, 1e helft 20e eeuw, Markneukirchen, in zeer goede staat, goed bespeelbaar met goede klank, recentelijk professioneel gebruikt in een strijkorkest, in koffertas, 60x20x8,5cm Cond:G
Grote oude Russische bronzen heilig kruis met figuren, torens met tekst verso floralen decor, in goede staat 39x20,5x0,7cm
Franse 19e eeuwse bronzen 6-lichts kroonluchter met bloementakken decor 77xø50cm. Cond.: G
Bronzen 10-lichts kroonluchter (Neo renaissance) met leeuwendecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat 45xø75cm.
Zeer grote zeldzame antieke messing 7-lichts hanglamp met glazen kappen. Incompleet, mist 1 kleine kap en diverse fittingen en heeft sporen van restauratie. 143x103x50cm.
Bronzen meetinstrument, 18e eeuws, gesigneerd: Paris les Cordes 1748 les parties egales (proportielineaal) meetinstrument zeevaart met diverse lijnen 33x1,5x0,3cm Cond:G
Twee oude Duitse bronzen wandlampen omstreeks 1930 met leeuwendecor (1 staart los erbij) 28x22x30cm Cond:R/G
Antieke Duitse messing tafelbarometer omstreeks 1900 in balkon vorm met dak (gemerkt mwb) 26cm Cond:G
Gietijzeren bijzettafel 19e eeuws met drie etages, bewerkte bladen met floraal decor (gemerkt) in goede originele staat, 78cm Cond:G
Groot vroeg 19e eeuws houtgestoken heilig kruis met INRI en originele polychromie (Zuid Duitsland) in goede originele staat 97x58x14cm.
Twee grote 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren, omgebouwd tot lampenvoet(terug te brengen naar originele staat) omstreeks 1860 met vrouwenbustes en zwart marmer. 56cm Cond:G
Oude houtgesneden plafondlamp met putti omstreeks 1930, 6 lichts in goede staat 83x90ø Cond:G
Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met hengsels,leeuwenkoppen en kolenschuif, in goede originele staat 43cm
Twee grote 16e-17e eeuwse bronzen kaarskandelaars, met driehoekige basis op bolpoten, met originele patina(bestaande uit schroefbare delen) 45x17x17cm Cond:G
Oude Duitse design gietijzeren schotel van Ewald Mataré met haandecor, gesigneerd H.E. Schniewind 23x19x1,5cm. Cond.: G
Twee antieke kluwenhouders omstreeks 1880, 1 messing bewerkt met schaar, en 1 brons bewerkt op bolpootjes. 9-12cm Cond:G
Russische bronzen reisikoon, 19e eeuws met emaille decor (3-luik) in goede staat 12x17x1cm
Oude barometer, luchtdrukmeter, gemerkt Huger meteobar, met messing en houten kast 2e helft 20e eeuw in goede staat, 27c17x10cm
Origine eTony Cordero (1937-2001) Chrome met kristal design lamp, 1990 model Sibillia (2 delig) 62x70øcm Cond:G
Antieke gietijzeren bloemtafel omstreeks 1880 Historisme(scheurtjes) 72x27øcm Cond:G
Aparte antieke thermometer omstreeks 1900, voorstellende een man met cello staande op albasten voet(figuur compositiemetaal) 18cm Cond:G
Oude telefoon Jydsk telefon atieselskab omstreeks 1930. 38x25x14cm Cond:G
Oude bronzen tafellamp voorstellende vrouwe Justitia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 53cm.
Antiek bronzen Jugendstil inktstel omstreeks 1900 met 3 zittende uilen(ongesigneerd) 8x28x12,5cm Cond:G
Antieke muntgewicht weegschaal in originele doos met diverse bronzen muntsgewicht maten, in Latijn beschreven 18e 19e eeuws 3x12x7cm Cond:G
Twee antieke barokstijl kandelaren met restpolychrome omstreeks 1900 of ouder (gestoken vurenhout) 70cm Cond:G
Antieke plated Jugendstil dekseldoos met edelhert decor omstreeks 1900 in goede staat 8x23x15cm
Twee grote 19e eeuwse plated kaarskandelaren(plated laat gedeeltelijk los) verder in goede staat 87cm Cond:R/G
Art Deco lamp omstreeks 1930 met halfnaakte dame zittende op marmeren voet(compositiemetaal) daarachter een lamp(glazen tussenstuk kapot) 23x19x13cm Cond:R
Art Nouveau ijzeren schaal met matglazen schaal ca. 1910 in goede staat 17xø21cm.
Twee grote antieke Historisme vazen, gemerkt J.S met portretmedaillons, omstreeks 1880 Compositiemetaal. 35x16ø Cond:G
Gesigneerd bronzen Jugendstil presenteer tablet met waterlelie decor, gesigneerd Bernhard, omstreeks 1900 in goede staat 18x24cm
Messing etage bloemtafel met drie etages in vlindervorm, 20e eeuw in goede staat 76x50x50cm.
Oude messing etagere, bloemtafel, 20e eeuw met opengewerkte etageres met druivenranken decor in goede staat 72x30x30cm
Tien delen design van ijzer met o.a: 7x Norway design (Olaf Josf?), 3x Germetco Sweden. Onder andere: schalen, kandelaren en een bureauset (2e helft 20e eeuw) 8-24cm. Cond.: G
Grote keramieken hoorn des overvloeds met bronzen monturen, drakendecor en stijgerend paard, eind 20e eeuw 52cm Cond:G
Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.
Twee oude antieke Cloissone vazen met drakendecor, fijne kwaliteit(vaas iets beschadigd bovenrand) 25,5x12ø Cond:R/G
Antieke Chinese metalen verwikkelde theebus(gemerkt) omstreeks 1900 met pagode en havendecor, in goede staat 11x10x6cm
Zes delen oud cloisone 2e helft 20e eeuw, vazen en dekselvazen in goede staat 13-27cm.
Zware antieke Chinese bronzen Jardiniere (gesigneerd) floraal en salamander decor 23x32x26cm Cond:G
Antieke bronzen Chinese vaas met vleermuis en foohonden decor, salamander handvaten(1 los erbij) 31x16x16cm Cond:G
Perzische spiegel 18e-19e eeuws , uitklapbaar met gouddecor, bronzen beslag en floraal decor, lederen vergulde schrijfetui met Perzische tekst en floraal decor(bladgoud 19e eeuw) 18-21cm Cond:R/G
Oude Chinese snuffbottle rode lak met florale en visdecors, in goede staat 7-5cm
Twee antieke Chinese dekseldoosjes, lakwerk, materiaal onbekend, met tekst en figuur 8-8,5cm Cond:G
Grote oude Chinese houtgestoken figuur, 1e helft 20e eeuw, man met draagdoeken en calebassen (stuk uit oog) verder in goede staat 38cm
Vier oude rode lakwerk snuffbottles met diverse decors 7-8cm Cond:G
Japanse bronzen vaas met florale cloisone decors ca. 1900, gesigneerd en in goede staat 24xø12cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten dekseldoos met boulle inleg en bronzen grepen (stukjes Boulle missen) 14x35x24cm Cond:R/G
Lederen sieradenkist ca. 1900 met bronzen klauwpoten 9x20x15cm. en een uitklapbare bril ca. 1900 15x13x1cm. Cond.: G
Vroeg 19e eeuwse eikenhouten schrijfkist, met tablet, datum en brievenhouders etc.(beeninleg sleutelgat mist, verder in goede staat 34x73x27cm Cond:G
Perzische met been belijmde en beschilderde(goud) dekseldoos omstreeks 1900 met houtintarsia(binnenkant vakverdeling en velours) dekselknop mist, en een stukje intarsia weg. 9x31x31cm Cond:R/G
Perzische koranhouder met been, 19e eeuws, mozaiek belijmd, met floraal en gouddecor(beschadigd) 45x16x2,7cm Cond:R
Antieke rijkbewerkte plated dekseldoos met opgewerkte figuren voorstellingen rondom, naar 17e eeuws voorbeeld, 9x25x8cm Cond:G
Prachtige grote ingelegde Jugendstil kist omstreeks 1900 met mooi intarsia werk, diverse houtsoorten, in goede staat 18x30x16cm Cond:G
Vijf oude Faberge stijl eivormige dekseldoosjes van messing en met prismen, bij een ei is een speeldoosje ingebouwd. 2e helft 20e eeuw op standaard 7-12,5cm Cond:G
Gesigneerde Friese kerfsnede dekseldoos monogram R.W 8,5x15x10cm Cond:G
Houten sieradenkastje met 5 lades en deurtje, 2e helft 20e eeuw 38x22x14cm Cond:G
Frans 19e eeuws theekistje met twee originele porseleinen flacons, 1 stop beschadigd, verder in goede staat, met goud en handbeschilderd, figurendecor, 13.5x16x11cm Cond:G
Mooie 18e eeuwse Hollandse bijbel met lederen band en bronzen slot, in goede staat door H.Brandt, D onder de Linden, P.Schouten, J. de Groot in compagnie 1786 27,5x10x23cm Cond:G
Twee antieke bijbels: 1x grote bijbel ca. 1900 "Holy Bible, old and new testament Browns Family Bible" met koperen sluitwerk en 1x 17e eeuwse bijbel "Biblia De Oantsche H. Schrifture in 's Gravenhage,...
Oude Duitse Schlingen scheerset in etui met zeven messen, omstreeks 1920 met ivoor imitatie heften, in goede staat 4x18x11 Cond;G
Antieke bijbel 1818 met diverse bijbelse gravures in originele band(1e pagina gelijmd) 7,5x15x8,5cm Cond:R/G
Zeventiende eeuwse Hollandse Lutherse bijbel op 19e eeuwse bijbelstandaard met klauwpoten, 9x26x38cm
Hollandse 18e eeuwse statenbijbel door Jacob en Hendrik Keur te Dordrecht, met originele leren band en bronzen beslag met diverse gravures, 12x38x25cm Cond:R/G
Hollandse statenbijbel 17e eeuws, door de boekwinkel van Joost Hartgers, op de blommart bij 't weeshuis 1653, met originele lederen band, messing beslag en sluitingen 10x22x35cm Cond:R/G
Antiquarisch Duits boek, platen die neue Heilmethode omstreeks 1900 in goede staat 7x15x22cm