Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kristallen vaas, Val. St. Lambert 5595
Kristallen vaas, Val. St. Lambert

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Orrefors Fles, Helen Krantz 5596
Orrefors Fles, Helen Krantz

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Diverse karafjes 5597
Diverse karafjes

Resultaat:

50 EUR

5 Delen glas/kristal 5598
5 Delen glas/kristal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Glazen vaas, neus 5599
Glazen vaas, neus

Resultaat:

225 EUR

Glazen Italiaanse tafellamp 5600
Glazen Italiaanse tafellamp
Startprijs 100 EUR
Groot glas met wapen 5601
Groot glas met wapen
Startprijs 100 EUR
Glazen ijshouder, Holmegaard 5602
Glazen ijshouder, Holmegaard
Startprijs 20 EUR
2 Grote glazen vazen 5603
2 Grote glazen vazen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
14 Glas in Lood vensters 5604
14 Glas in Lood vensters

Resultaat:

90 EUR

3 Grote glazen vazen 5605
3 Grote glazen vazen
Startprijs 40 EUR
Duits gildeglas met tekst 5606
Duits gildeglas met tekst
Startprijs 40 EUR
2 Duitse kerstborden 5607
2 Duitse kerstborden
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Stopfles, 17e-18e eeuw 5608
Stopfles, 17e-18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Karaf met stop 5609
Karaf met stop
Startprijs 50 EUR
3-Delig opaline kaststel 5610
3-Delig opaline kaststel
Startprijs 50 EUR
Twee wijnflessen, 18e eeuw 5611
Twee wijnflessen, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Groot glas-in-lood raam 5612
Groot glas-in-lood raam
Startprijs 100 EUR
5 Lalique schaaltjes 5613
5 Lalique schaaltjes
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Blauw glazen servies met bloemen 5614
Blauw glazen servies met bloemen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
10 Diverse kristallen glazen 5615
10 Diverse kristallen glazen

Resultaat:

55 EUR

4 Delen kristal 5616
4 Delen kristal
Startprijs 35 EUR
2 Karaffen 5617
2 Karaffen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Blauwe schaal met onderschaal 5618
Blauwe schaal met onderschaal

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Romeins glazen drinkbeker 5619
Romeins glazen drinkbeker

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke opaline bolvaasjes 5620
Antieke opaline bolvaasjes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
6 Delen waaierkristal 5621
6 Delen waaierkristal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
7 Delen glas/kristal 5622
7 Delen glas/kristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Glazen hoorn 5623
Glazen hoorn

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
5 Delen kristal 5624
5 Delen kristal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Kunstenaarsglas 5625
2x Kunstenaarsglas

Resultaat:

20 EUR

9 Glazen, 19e eeuw 5626
9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR
Verkocht
2 Delen glas 5627
2 Delen glas

Resultaat:

15 EUR