Prachtig antiek drie delig tafelstuk met geslepen sterren en guirlandes, in goede staat, paar minimale chips 53x29cm
Grote oude Italiaanse/Venetiaanse tafellamp met porseleinen fitting, voorstellende een zeepaard(stukje pootje weg) mondgeblazen met bladgoud. 61x18ø Cond:R
Grote Hollandse glazen roemer ca. 1900 met wapen "Je Maintiendrai" in goede staat 26,5cm.
Groot glas -in -lood raam, 20e eeuw met brandschildering, in goede staat 151x60cm Cond:G
Gesigneerd geslepen kristallen wijnglas, Webb, 1e helft 20e eeuw in goede staat 19x7,7ø cm
Bijzondere glazen asbak 20e eeuw met 3 steigerende paardjes als voet. gesigneerd R. Lalique France 77422, 8x13x13cm. Cond.: U
Vijf Franse lalique glazen borden met bladdecor, 20e eeuw in goede staat, 16,5øcm
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw, boheems kristallen beker met wildvoorstelling gegraveerd, een vaas 1950 (chip) 14-20,5cm Cond:R/G
Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Twee delen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x grote vaas Murano, rood transparant en 1x schelpvormige glazen schaal 19-35cm. Cond.: G
Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.
Grote oude Boheems kristallen vaas met vergulde bewerkte omranding 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø11cm.
Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G
Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G
Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.
Drie prachtige Costa Boda kristallen kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw, design A. Ehrner in goede staat 20-27cm.
Twee handbeschilderde opaline glazen vazen ca. 1900 met floraal decor in goede staat 27xø14cm.
Twee antieke porseleinen bolvaasjes met zilveren deksels omstreeks 1880, Frankrijk, met rozendecor 12,5x8øcm Cond:G
Grote zware kristallen vaas van Val St. lambert, onduidelijk gesigneerd. Helder kristal met groene tinten 28,5x20cm. In zeer goede staat
Grote "fles" met groene accenten, gesigneerd Helen Krantz en genummerd (942381?), 32,5xø15cm. in zeer goede staat.
Twaalf Egyptische kunstglazen parfumflacons 20e eeuw, 8-21cm Cond:G
Drie delen glas/kristal: 1x Kosta Boda ovale gestreepte schaal, gesigneerd B. Valline (nr. 50143) 19x15x9cm., 1x hoge vaas, gemerkt "Defne Koz for HWC eqiza by Sottsass associati" 30,5xø11,5cm. en 1x ...
Tien oude gegraveerde kristallen wijn en likeurglazen, in goede staat 20e eeuws 11-17cm
Acht gesigneerde kunstglazen karaffen diverse signaturen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 11-16cm