Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristallen vaas, Val. St. Lambert
Resultaat: 50 EUR

Grote zware kristallen vaas van Val St. lambert, onduidelijk gesigneerd. Helder kristal met groene tinten 28,5x20cm. In zeer goede staat

Orrefors Fles, Helen Krantz
Resultaat: 50 EUR

Grote "fles" met groene accenten, gesigneerd Helen Krantz en genummerd (942381?), 32,5xø15cm. in zeer goede staat.

Diverse karafjes
Resultaat: 50 EUR

Twaalf Egyptische kunstglazen parfumflacons 20e eeuw, 8-21cm Cond:G

5 Delen glas/kristal
Startprijs 50 EUR

Vijf delen glas/kristal: 2x bollen met groene tinten, gemerkt Ahus Sweden (HA-A2?) en 3x bollen (2x druppelvormig) met binnenin oranje/witte en zwarte tinten (ongemerkt), allen in zeer goede staat H.:...

Glazen vaas, neus
Resultaat: 225 EUR

Grote moderne mondgeblazen kunstenaars glazen vaas, met gezicht en oorbellen (knipoog) 21e eeuw 35,5cm Cond:G

Glazen Italiaanse tafellamp
Startprijs 100 EUR

Grote oude Italiaanse/Venetiaanse tafellamp met porseleinen fitting, voorstellende een zeepaard(stukje pootje weg) mondgeblazen met bladgoud. 61x18ø Cond:R

Groot glas met wapen
Startprijs 100 EUR

Grote Hollandse glazen roemer ca. 1900 met wapen "Je Maintiendrai" in goede staat 26,5cm.

Glazen ijshouder, Holmegaard
Startprijs 20 EUR

Kunstglazen ijsemmer ca. 1930, gesigneerd Holmegaard (Denemarken) in goede staat 15,5cm.

2 Grote glazen vazen
Startprijs 30 EUR

Twee grote glazen vazen 20e eeuw in goede staat: 1x neutraal en 1x zwarte vaas 47-52cm.

14 Glas in Lood vensters
Resultaat: 90 EUR

Veertien antieke glas in lood vensters omstreeks 1900 (sommige kleine vensters kapot) Cond:R/G

3 Grote glazen vazen
Startprijs 40 EUR

Drie grote oude glazen vazen 20e eeuw: 1x blauw, 1x met spiraaldecor en 1x neutraal 22-28cm.

Duits gildeglas met tekst
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Duitse glazen Römer met tekst: Des Lebens Sonnenschein, ist trinken, lieben, fröhlich sein(chips voet) 26cm Cond:R

2 Duitse kerstborden
Startprijs 25 EUR

Twee oude Duitse Ronethal Weinachts sierborden, decor Björn Wiinblad 1978 en 1980 in goede staat 29x29cm

Stopfles, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.

Karaf met stop
Startprijs 50 EUR

Antieke 18e eeuwse gegraveerde karaf met florale decors, in goede staat 35cm

3-Delig opaline kaststel
Startprijs 50 EUR

Antiek opaline glazen handbeschilderd kaststel omstreeks 1900 (1 vaas stuk uit) 26-41cm Cond:R

Twee wijnflessen, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse groenglazen rode wijnflessen, in goede staat( 1chip) 31cm Cond:G

Groot glas-in-lood raam
Startprijs 100 EUR

Groot glas -in -lood raam, 20e eeuw met brandschildering, in goede staat 151x60cm Cond:G

5 Lalique schaaltjes
Startprijs 180 EUR

Vijf Franse lalique glazen borden met bladdecor, 20e eeuw in goede staat, 16,5øcm

Blauw glazen servies met bloemen
Resultaat: 120 EUR

Vooroorlogs Boheemsglazen servies met gouddecor en opengewerkt bloemendecor omstreeks 1930 bestaande uit: 10 cake borden, 10 kop en schotels, suikerpot (chips mogelijk) Cond:R/G

10 Diverse kristallen glazen
Resultaat: 55 EUR

Tien oude gegraveerde kristallen wijn en likeurglazen, in goede staat 20e eeuws 11-17cm

4 Delen kristal
Startprijs 35 EUR

Vier delen kristal 20e eeuw, roomkan, dekselpotje, dekseldoos met plated deksel, en een facetgeslepen vaasje(minimale chip mogelijk) 10-12cm Cond:G

2 Karaffen
Startprijs 70 EUR

Twee kristallen karaffen, druppelvormige wijnkaraffen, 2e helft 20e eeuw, zwaar uitgevoerd, Cond:G

Blauwe schaal met onderschaal
Resultaat: 220 EUR

Blauwglazen 19e eeuwse schaal met onderschotel, floraal, goud en emaille beschilderingen (chip rand schaal) 8-24cm Cond:R/G

Romeins glazen drinkbeker
Resultaat: 110 EUR

Oude Romeinse glazen drinkbeker (of zuigelingen-beker), mogelijk uit de Luristan cultuur ( 1200 - 900 BC) in redelijk tot goede staat 8,5x6,5x3,5cm.

Antieke opaline bolvaasjes
Resultaat: 45 EUR

Twee antieke porseleinen bolvaasjes met zilveren deksels omstreeks 1880, Frankrijk, met rozendecor 12,5x8øcm Cond:G

6 Delen waaierkristal
Resultaat: 35 EUR

Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G

7 Delen glas/kristal
Resultaat: 30 EUR

Zeven delen oud kristal 20e eeuw o.a 5 vazen, een asbak en een schaal, 11-27cm Cond:G

Glazen hoorn
Resultaat: 25 EUR

Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.

5 Delen kristal
Resultaat: 20 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G

2x Kunstenaarsglas
Resultaat: 20 EUR

Twee delen kunstenaarsglas 20e eeuw: 1x grote vaas Murano, rood transparant en 1x schelpvormige glazen schaal 19-35cm. Cond.: G

9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G

2 Delen glas
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud glaswerk 20e eeuw, boheems kristallen beker met wildvoorstelling gegraveerd, een vaas 1950 (chip) 14-20,5cm Cond:R/G