Negentiende eeuwse antieke Japanse of Chinese ivoren figuur, voorstellende een liggende man met bewerkte kledingstijl, 9cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren figuur, ivoor 18e19e eeuws, voorstellende een Chinese oude man 6,5,5x5 Cond:G
Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren geisha met lotusbloem ca. 1900 in goede staat 15cm.
Antieke ivoren netsuke, gesigneerd, omstreeks 1900 voorstellende een monnik met rugzak, 5,2cm Cond:G
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw, in goede staat 8cm Cond:G
Antieke Chinees ivoren snijwerk op houten basis met figuren voorstelling omstreeks 1900(twee armen matig gerestaureerd)11,5x25x4cm Cond:R/G
Zeven delen antiek ivoor, lakwerk snuffbottle, dekseldoosjes, beeldje, meetlint, langwerpige delen, 5-9cm (beschadigingen) Cond;R
Gesigneerde antieke Chinese of Japanse ivoren netsuke, voorstellende 4 Chinese figuren met gieter en schildpad, gesigneerd en in goede staat 4x4øcm