Zeldzame Eikenhouten josef Seiler Liegnitzer Ringtisch omstreeks 1920, patent met een bijzonder uitschuifbaar ringblad mechanisme(gesigneerd) 78x118ø of 78x152ø in goede originele staat.
Zeldzame Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met volle Corinthische zuilen, mooie tollen, mooi binnenwerk te openen met deksel, met veel sierwerk en diverse lades, uitsc...
Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.
Grote Schwarzwalder stijl berenbank, houtgestoken, met twee volle gesneden beren, 2e helft 20e eeuw, 130x86x45cm Cond:G
Zeldzame grote Hollandse vitrinekast, pallisanderhout met prachtig snijwerk en grote kroon, kwaliteitsmeubel omstreeks 1870, snijwerk met vogels en druivenranken, bloemen peren etc. binnenkant gehele ...
Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl vitrinekast omstreeks 1880 met origineel bronzen beslag en fijn snijwerk, staande op hoge klauwpoten 235x180x46cm Cond:G
Duitse kersenhouten fineer Biedermeierstijl bank, 21e eeuw, nieuwe stoffering en kussens in zeer goede staat 97x71x200cm Cond:G
Zeldzame antieke eikenhouten Renaissance stijl schrijftafel, historisme omstreeks 1880, met vier volplastische houtgesneden neptunus figuren en 2 lades, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer go...
Hollandse wortelnoten Barokcommode omstreeks 1800 staande op klauwpoten, met geschulpt blad, in goede originele staat 88x96x60cm
Zeldzame mahoniehouten Empire bank ca. 1830 met prachtig snijwerk, intarsia en goede gave stoffering. In zeer goede staat 98x70x225cm.
Hollands mahoniehouten 4-deurs kabinet, Louis Seize ca. 1800 met bandintarsia en messing versieringen. Lichte fineerschades, in originele staat 228x160x55cm. Cond.: R-G
Eiken Hollandse originele Louis Quinze barok vitrinekast ca. 1780 in goede originele staat 188x57x240cm.
Twee grote vergulde zeldzame houten piedestals 18e eeuws, met driespant poot en prachtige florale snijwerken in goede staat 145cm
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten barok secretaire met verguld bronzen beslag, met diverse geheime lades, ook in kelder(stukjes lijst weg) oudere restauratie verder in goede staat Cond:G 106x125x65cm
Wit gelakte Grutterskast, 2 delig 2e helft 20e eeuw, 4 deuren, 3 lades, 3 rondglasdeuren, diverse schappen, 218x163x55cm Cond:G
Zeldzame Duitse Louis Seize vitrine opzetkast, gemaakt van kersenhout fineer op vurenhout, gehele front met bandintarsia , omstreeks 1780, recentelijk professioneel gerestaureerd, en gepolitourd, orig...
Hollands 19e eeuws eikenhouten Louis Quinze barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten 240x170x55cm. Cond.: G
Spaanse 18e eeuwse kastanjehouten betaaltafel met rondom koperen beslag en 2 lades. Robbelijsten onderling verbonden en getorste poten. In zeer goede originele staat 85x130x88cm.
Grote Duitse eikenhouten Grunderzeit partnerdesk ca. 1880 (uitneembaar) met origineel beslag, diverse lades en deuren. Schrijfleer op blad is in zeer goede originele staat 76x100x180cm.
Hollands wortelnoten Barok kabinet 18e eeuws, met bronzen beslag en klauwpoten in originele ongerestaureerde staat(Louis Quinze) 245x185x62cm Cond:R
Hollandse vitrine opzet omstreeks 1930 Barokstijl, met klauwpoten, bronzen beslag, zijkanten van glas, mooi snijwerk in goede staat. 220x44x130cm Cond:G
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok kabinet, wortelnoten fineer op eiken, met klauwpoten(krimpnaden en fineerrestauratie, 233x160x61cm Cond:R
Negentiende eeuwse Chaise Longue, in Empirestijl, mahoniehout met bronzen leeuwenpoten(1 poot achter gerestaureerd) 81x170x64cm
Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder vitrinekast met houtgesneden paneel met panters omstreeks 1880 (licht beschadigd) 197x87x44cm Cond:R/G
Zeer zeldzame antieke Engelse salontafel, Victoriaans Thuyawood ovale tafel, in Hollandse en Sous stijl, met hoog kwalitatief inlegwerk, diverse houtsoorten op blad, sierwerk en 4 spant poot. in zeer ...
Duitse notenfineer uitneembare Grunderzeit kast ca. 1900 met wortelnoten panelen, lades, legplanken en origineel beslag. In goede staat 203x140x64cm.
Oude metalen medicijnkast met glazen schappen, inclusief slot en sleutel. 75x50x31cm. Cond.: G
Grote 2-delige mahoniehouten vitrinekast met gebogen glas en snijwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 225x150x47cm.
Frans eikenhouten 18e eeuws Louis Quinze kabinet met panelen en lijstwerk in goede originele staat 205x150x60cm.
Aparte 19e eeuwse pallisanderhouten Louis Phillipe stoel met prachtig snijwerk, en velours stoffering, in goede staat 106x64x54cm
Grote antieke Duitse eiken eettafel omstreeks 1880 in goede staat 235x79x93cm Cond:G
Zeldzame Louis Seize secretaire omstreeks 1800, met stempels gesigneerd onduidelijk leesbaar, en de limoges Frankrijk. Prachtig belijnd met diverse houtsoorten, rozenhout, satijnhout.(lichte fineersch...
Zes 19e eeuwse eikenhouten gestoken stoelen in renaissance stijl met koppen en getorste poten ca. 1880. Goede stoffering en geheel in goede staat 105x53x42cm.
Groot massief mahoniehouten schrijfbureau, 20e eeuw in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd met 6 lades 80x98x180cm
Antieke uitneembare teakhouten 2 deurskast omstreeks 1850, met lade en bewerkte panelen, recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 208x145x65cm Cond:G
Oude eikenhouten side table, kwaliteitsmeubel naar antiek voorbeeld, met drie lades en bodemetage, 20e helft 20e eeuw 77x45x180cm Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten renaissance stijl 4 deurs kast met laden, halve Corinthische zuilen, putti, leeuwen en grote figuren, poten weg, kast moet worden gerestaureerd, verbindingen/lijstwerk l...
Grote 19e eeuwse eikenhouten Bretonse buffetkast, 3 delig in zeer goede staat, met snijwerk en stijlen in de deuren, ook zijkanten met snijwerk, 5 deuren en twee lades, 245x150x55cm Cond:G
Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm
Antieke Hollandse wortelnoten barok opzetvitrine omstreeks 1900(2 stukjes lijst weg) verder in goede staat 234x45x160cm Cond:G
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kussenkast met ebbenhout sierwerk afgezet, uitneembaar, in goede originele staat. 179x150x60cm.
Grote vitrinekast , mahoniehout met 6 glazen klapdeuren, 2 helft 20e eeuw, 270x45x144cm Cond:G
Oud Engels wortelnoten schrijfbureau met 9 lades , groen schrijfleer en koperen beslag. Stijlmeubel 20e eeuw in goede originele staat 76x115x65cm.
Oude Louis Quinze barokstijl armleunstoel met mooie stoffering in goede staat, 2e helft 20e eeuw 85x63x58cm.
Groot deocratief houten beschilderd kamerscherm 2e helft 20e eeuw met bloemenvaas-decor, in goede staat 240x170cm.
Zeldzame antieke Schwarzwalder houtgesneden muziekstandaard, 2 delig met wijnrankendecor omstreeks 1880, 112x63x35cm Cond:G
Duits wortelnoten Gründerzeit buffet omstreeks 1880 met volle zuilen en snecken(lichte fineerschades) in goede originele staat, 225x145x58cm
Prachtige antieke wortelnoten bijzettafel omstreeks 1900 met florale intarsia rondom, en bronzen versieringen, Louis Quinze stijl, 78x68x42cm Cond:G