Hollands wortelnoten Louis Quinze kabinet 18e eeuws, recentelijk gerestaureerd, met bronzen beslag staande op klauwpoten Cond:G 240x190x65cm
Zeldzame Duitse mahoniehouten fineer Biedermeier secretaire omstreeks 1830, met volle Corinthische zuilen, mooie tollen, mooi binnenwerk te openen met deksel, met veel sierwerk en diverse lades, uitsc...
Spaanse 18e eeuwse kastanjehouten betaaltafel met rondom koperen beslag en 2 lades. Robbelijsten onderling verbonden en getorste poten. In zeer goede originele staat 85x130x88cm.
Zeldzame antieke eikenhouten Renaissance stijl schrijftafel, historisme omstreeks 1880, met vier volplastische houtgesneden neptunus figuren en 2 lades, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer go...
Zeer zeldzame antieke Engelse salontafel, Victoriaans Thuyawood ovale tafel, in Hollandse en Sous stijl, met hoog kwalitatief inlegwerk, diverse houtsoorten op blad, sierwerk en 4 spant poot. in zeer ...
Zeldzame Duitse eikenhouten Barock kast met datering 1800, met Louis seize invloeden, capitellen, platte zuilen, 2 lades , snijwerk, 2 schnappsloten met sleutels, in zeer goede originele staat.202x180...
Vroeg 19e eeuwse Hollandse barok vitrine opzetkast, compleet wortelnoten met 2 lades. geheel staand op hoge klauwpoten met origineel bronzen beslag. Slot op de deuren mist, verder in goede originele s...
Kleine 18e eeuwse Hollandse Louis Quinze barok kabinet, wortelnoten fineer op eiken, met klauwpoten(krimpnaden en fineerrestauratie, 233x160x61cm Cond:R
Zeldzame grote Hollandse vitrinekast, pallisanderhout met prachtig snijwerk en grote kroon, kwaliteitsmeubel omstreeks 1870, snijwerk met vogels en druivenranken, bloemen peren etc. binnenkant gehele ...
Hollandse wortelnoten orgelgebogen barokstijl vitrinekast omstreeks 1880 met origineel bronzen beslag en fijn snijwerk, staande op hoge klauwpoten 235x180x46cm Cond:G
Antieke Hollandse Willem 3 Bonheur, drie delig met losse voet, compleet met prachtig snijwerk en tollen omstreeks 1870(binnenin wortel fineer) 230x120x60cm Cond:G
Grote Schwarzwalder stijl berenbank, houtgestoken, met twee volle gesneden beren, 2e helft 20e eeuw, 130x86x45cm Cond:G
Hollands mahoniehouten 4-deurs kabinet, Louis Seize ca. 1800 met bandintarsia en messing versieringen. Lichte fineerschades, in originele staat 228x160x55cm. Cond.: R-G
Prachtige antieke wortelnoten bijzettafel omstreeks 1900 met florale intarsia rondom, en bronzen versieringen, Louis Quinze stijl, 78x68x42cm Cond:G
Hollands 19e eeuws eikenhouten Louis Quinze barok kabinet met verguld bronzen beslag en klauwpoten 240x170x55cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse Chaise Longue, in Empirestijl, mahoniehout met bronzen leeuwenpoten(1 poot achter gerestaureerd) 81x170x64cm
Zeldzame antieke Schwarzwalder houtgesneden muziekstandaard, 2 delig met wijnrankendecor omstreeks 1880, 112x63x35cm Cond:G
Grote mahoniehouten Louis Quinze stijl porseleinkast ca. 1910 met mahoniehout fineer. Bevat 4 lades, bronzen beslag en geheel staand op klauwpoten 200x240x55cm. Cond.: G
Hollandse 18e eeuwse wortelnoten barok secretaire met verguld bronzen beslag, met diverse geheime lades, ook in kelder(stukjes lijst weg) oudere restauratie verder in goede staat Cond:G 106x125x65cm
Grote 19e eeuwse eikenhouten Bretonse buffetkast, 3 delig in zeer goede staat, met snijwerk en stijlen in de deuren, ook zijkanten met snijwerk, 5 deuren en twee lades, 245x150x55cm Cond:G
Antieke mahoniehouten fineer Jugendstil 2 zits bank, met intarsia, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gestoffeerd, in zeer goede staat 104x120x170cm Cond:G
Hollands wortelnoten Barok kabinet 18e eeuws, met bronzen beslag en klauwpoten in originele ongerestaureerde staat(Louis Quinze) 245x185x62cm Cond:R
Groot massief mahoniehouten schrijfbureau, 20e eeuw in zeer goede staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd met 6 lades 80x98x180cm
Zeldzame mahoniehouten Empire bank ca. 1830 met prachtig snijwerk, intarsia en goede gave stoffering. In zeer goede staat 98x70x225cm.
Grote Hollandse pallisander kussenkast, Neo Renaissance met geeboniseerde zwarte halve zuilen, cherubijn koppen leeuwenkoppen en ranken, en robbelijsten, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat ...
Houtgestoken eikenhouten kist 17e/18e eeuws met sledepoten(zeldzame uitvoering) met zadeldeksel en antiek schnappslot en sleutel, 42x63x42cm Cond:G
Groot deocratief houten beschilderd kamerscherm 2e helft 20e eeuw met bloemenvaas-decor, in goede staat 240x170cm.
Antiek Louis Phillipe mahoniehouten bankstel met 2 stoelen, omstreeks 1870, met bruin leder bekleed(lichte craquele vorming) 105x172x90cm 102x78x85cm Cond:G
Grote 19e eeuwse uitneembare mahoniehouten Biedermeier kast (louis Philippe) omstreeks 1870 met 5 lades, schappen, in goede staat,(1los stuk, koplijst erbij) 230x180x66cm Cond:R/G
Antieke Franse eikenhouten gestoken vitrinekast met volle zuilen, en in de deur een muziekinstrument gesneden, 1 deurs met lade, houtgestoken schappen omstreeks 1880, in zeer goede staat 220x110x50cm
Amsterdamse School dressoir ca. 1930-1950 "'t woonhuis Amsterdam" van pallisander met notenhout fineer en originele sleutel. 49x89x200cm. Cond.: G
Oude notenhouten gestoken Dagobert stoel, met draken en duivelskoppen, en lederen bekleding, omstreeks 1900 professioneel gerestaureerd, 76x73x57cm Cond:G
Antieke Hollandse wortelnoten barok opzetvitrine omstreeks 1900(2 stukjes lijst weg) verder in goede staat 234x45x160cm Cond:G
Grote Duitse wortelnoten Grunderzeit commode met volle zuilen ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en in zeer goede staat met 5 lades en bronzen beslag 90x107x62cm.
Zes 19e eeuwse eikenhouten gestoken stoelen in renaissance stijl met koppen en getorste poten ca. 1880. Goede stoffering en geheel in goede staat 105x53x42cm.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten kussenkast met ebbenhout sierwerk afgezet, uitneembaar, in goede originele staat. 179x150x60cm.
Antieke notenhouten Dresdner barock commode omstreeks 1880 met messing monturen 2 lades en in goede staat 76x47x62cm
Hollandse wortelnoten Barokcommode omstreeks 1800 staande op klauwpoten, met geschulpt blad, in goede originele staat 88x96x60cm
Hollandse vitrine opzet omstreeks 1930 Barokstijl, met klauwpoten, bronzen beslag, zijkanten van glas, mooi snijwerk in goede staat. 220x44x130cm Cond:G
Oud Engels wortelnoten schrijfbureau met 9 lades , groen schrijfleer en koperen beslag. Stijlmeubel 20e eeuw in goede originele staat 76x115x65cm.
Mooie Hollandse mahoniehouten Bonheur omstreeks 1870 met grote kuif en druivenranken (Louis Philippe) in goede staat 215x106x52cm (binnenlades beschadigd) Cond:G
Prachtige grote Duitse eikenhouten rolbureau met uittrekbaar schrijfblad 2e helft 19e eeuw, 12 lades, deurtje en vakverdeling. Origineel beslag en in zeer goede originele staat 160x85x140cm.
Grote antieke Duitse eiken eettafel omstreeks 1880 in goede staat 235x79x93cm Cond:G
Duits wortelnoten Gründerzeit buffet omstreeks 1880 met volle zuilen en snecken(lichte fineerschades) in goede originele staat, 225x145x58cm
Antieke Chaise lounge 19e eeuws, houtgestoken mahonie, mooie kwaliteit met goede velours stoffering.
Achttiende eeuwse Engelse eikenhoutgestoken kast met gothische panelen en intarsia, handgestoken togen(aanpassingen scharnieren) mooie patina 2 delig, 4 deuren 180x135x55cm
Oude eikenhouten side table, kwaliteitsmeubel naar antiek voorbeeld, met drie lades en bodemetage, 20e helft 20e eeuw 77x45x180cm Cond:G
Negentiende eeuwse Bretonse eikenhout gestoken wandtafel, met twee figuren, in zeer goede staat 77x108x37cm