Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met floraal decor, verso gemerkt met blad minimale chip rand. 12,6ø-13,8øcm

3 Grote Chinese schotels
Resultaat: 330 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte borden met floraal decor, twee grote diepe borden, een kleine (minimale beschadigingen) 2x ø33cm., 1x ø 22cm.

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR

Twee 17e-18eeeuwse Chinees porseleinen bord met bloemenvaas en coulissendecor (Kang Xy, oude haarlijn)21,5x23ø Cond:G

Grote blauwe bloempot, Kang Xy stijl
Startprijs 2.500 EUR

Zeer grote oude Chinese bloempot Kang Xy stijl met een decor van bergachtige kustplaatsen en figuren, in goede stat 38x40cm Cond:G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, twee borden met chip, een goed. Cond:R/G

3 Fam Rose borden, 19e eeuw
Resultaat: 650 EUR

Drie 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Familie Roze figuren decors 23,3ø Cond:G

5 Kop & Schotels, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Vijf 18e eeuwse capucijner chinese kop en schotel met binnenin floraal familie Rose decor(twee schotels beschadigd, 1 kopje randschade)

Imari set
Startprijs 250 EUR

Negentiende eeuws Chinees of Japans koffieservies met krijgerdecor, gesigneerd, blauw, roze, oker, bruin rood gekleurd, melkkan, suikerpot, theekan,koffiekan, 10 kop en schotels, 6 losse schotels.(min...

Twee bloempotten met onderschotels
Resultaat: 60 EUR

Twee grote Chinees porseleinen bloempotten met lekschotels, 20e eeuw 29x32ø en 25x31øcm Cond:G

5x Hummel
Resultaat: 60 EUR

Vijf Hummelfiguren van Goebel, 1x jongen met drie haasjes genummerd 56\0 1972\1979 10,5cm ,1xzittend meisje met instrument nr 53 1979-1990 9,5cm, 1x jongen zittend met fluit en vogeltje nr 53 1979-199...

Han Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese Terracotta figuur uit de Han Dynasty B.C 206-220 A.D voorstellend een wachter met restbeschildering , in goede staat 22cm

Jade leeuw
Startprijs 100 EUR

Chinese leeuw van Jade, 20e eeuw in goede staat.18x31x11Cond:G

Beeld, tijger
Startprijs 70 EUR

Grote keramieken tijger (made in Italy) 20e eeuw in goede staat 43cm.

5 Porseleinen pierrots
Resultaat: 40 EUR

Vijf oude/antieke porseleinen figuren in de vorm van Pierrots: 1x wandbakje Sitzendorf ca. 1930, 1x buste Pierrot ca. 1930 (ongemerkt), 1x likeurflesje Germany ca. 1920 nr. 7417, 1x rookverdrijver "ma...

5 Porseleinen beeldjes
Resultaat: 20 EUR

vijf oude porseleinen figuren, drie rookverdrijvers, porseleinen figuur met groentemanden (lichte beschadigingen) 14-22cm CondR/G

8 Delen diversen Hummel
Resultaat: 70 EUR

Acht diverse Duitse oude keramieken M.J. Hummel figuren, drie maal Anual Bell 1978,1980,1981, 4 maal jahresteller 1973,1980,1981 1983 (7 maal in originele doos) 1 wandbakje M.J Hummel 91A met engel 12...

3 Hummel figuren
Resultaat: 70 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel bestaande uit: 1x "Gone Fishing" nr. 373, 1x 1x "Little Fiddler" en 1x "Apple tree boy". 9,5-13cm. Allen in goede staat

3 Hummel figuren
Resultaat: 75 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel bestaande uit: 1x "Strolling along", 1x "Book Worm" nr. 8 en 1x "Little shopper" nr. 96., 10-12cm. Allen in goede staat.

3 Hummel figuren
Resultaat: 80 EUR

Drie Hummel figuren van Goebel bestaande uit: 1x "The Photographer" nr. 178, 1x "We congratulate" nr. 220 en 1x "Bird Duet", 9-11,5cm. Allen in goede staat.

Wit Chinees beeld op console
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse Blanc de Chine porseleinen Geisha op lotusbloem met houten console (duim weg, Chips) 53cm Cond:R

Wit porseleinen beeld
Resultaat: 80 EUR

Grote wit porseleinen figurengroep 20e eeuw met vele bloemen en figuren, demontabel en gemerkt Volkstedt Rudolstadt, minimale chip mogelijk, 43x50x28cm Cond:G

Cassette met miniaturen
Resultaat: 40 EUR

Cassette met diverse oude miniaturen 20e eeuw, o.a keramiek zeepsteen en porselein etc. 22 stuks 4-8cm Cond:G

Bord Makkum
Startprijs 25 EUR

Gesigneerd Hollands Makkum keramieken polychrome bord met tekst: College van Procureurs Generaal 20e eeuw (in doos) 31øcm Cond:G

Vier Makkumse borden
Resultaat: 45 EUR

Vier oude Hollandse Makkums polychrone keramieken borden, drie borden met geschulpte rand, allen met floraal en vogel decor, 20,5x28ø cm Cond:G

Makkums kaststel
Resultaat: 40 EUR

Hollands 5-delig Makkums polychroom kaststel, gemerkt met letter W. 1 Haarscheur, verder in goede staat 22-31cm. Cond.: R-G

2 Makkumse borden
Startprijs 35 EUR

Twee oude Hollandse Makkums keramieken polychroom beschilderde borden 20e eeuw met decor van flora en vogels, 1x minimale glazuurschade rand, ø27,3cm. Cond.: G

Chinees bord met zilv. beugel
Startprijs 375 EUR

Chinees porseleinen diep bord 18e eeuws met prachtig zilveren hengsel in de vorm van gevlochten draad waarop geciseleerde bloem en blad motieven, 835/000 Grootkeur, Jaarletter U:1854 MT: moeilijk lees...

Chinees kamerscherm klein met porseleinen tegels
Resultaat: 35 EUR

Oud Chinese miniatuur kamerscherm met 3 porseleinen plaquettes, handgeschilderd en gesigneerd 20e eeuw 36x28cm. Cond.: G

Chinese kom
Startprijs 130 EUR

Chinees porseleinen kom 18e eeuws met florale, en vlinder decors, en geschulpte rand (haarlijn 3cm, minimale chip) 9,5x17,5ø Cond:R

Chinese schotel
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met decor van vogel in landschap (randschade) ø33cm. Cond.: R

Chinese tulpenvaas
Resultaat: 80 EUR

Oude Chinees porseleinen Kang Xy gemerkte tulpenvaas, 1e helft 20e eeuw met rondom figuren in landschap decor 23,3x15,6cm Cond:G

Chinese vaas
Resultaat: 380 EUR

Prachtige oude Chinees porseleinen vierkante vaas (gemerkt) 20e eeuw met rondom decor van bloesemboom en vogels. Fijne beschildering en gouddecor. 39x17,5x17,5cm. Cond.: G

Chinese voorraadpot
Startprijs 250 EUR

Zeer grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met rondom figurendecor en Foohonden koppen in 18e eeuwse stijl met Foohond op deksel 44,5x21cm Cond:G

4 Hollandse borden
Resultaat: 25 EUR

Vier diverse oude/antieke Hollandse borden: 1x Soc. Ceramique "Herrijzen Nederland", 1x Soc. Ceramique "Oranjehuis Koningskind", 1x schaal Oud Delft "Amor" (chip) en 1x 18e eeuws Delfts bord (beschadi...

6 Chinese bordjes, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Zes 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen achtkantige bordjes met landschapsdecor(haarscheur en minimale randschade) 18ø Cond:R/G

18e Eeuws bord, China
Startprijs 40 EUR

Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R

5 Delen Chinees porselein, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein, floraal decor, vier rijstkommen, en een zalfpot(beschadigd) 9-8øcm Cond:R/G

2x Kop & schotel
Resultaat: 60 EUR

Twee porseleinen kop en schotels, eenmaal sevres omstreeks 1900 met handgeschilderde figuren en gouddecor, en eenmaal Nymphenburg omstreeks 1900 met handgeschilderd goud en floraal decor 13-15cm 8-14c...

Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot, 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor, en bamboe handgreep, koperen montuur tuit.(tuit minimale chip) 16,5x15x10,5cm Cond:G

2 Terracotta theepotten
Startprijs 35 EUR

Twee oude terracotta theepotten, 20e eeuw 1 maal China, en 1 maal onbekend 17-18cm Cond:G

3 Delen aardewerk
Startprijs 20 EUR

Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G

Twee 18e eeuwse tempelhekken
Startprijs 75 EUR

Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G

Twee 18e eeuwse tempelhekken
Startprijs 75 EUR

Twee antieke 18e eeuwse Chinees groengeglazuurde keramieken tempelhekken (lichte glazuurschade) 33,5x32x4cm Cond:G

2 Satsuma vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Japanse satsuma vazen met decor van goud, figuren en landschappen ca. 1900 in goede staat 32xø17cm.

Grote schotel
Startprijs 50 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Chinese of Japanse porseleinen schotel met swastika, karper en floraal decor met geschulpte rand. 48,5øcm (restauratie) Cond:R

Yixing trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 325 EUR

Chinese Yixing trekpot, 19e eeuws in pompoenvorm met vleermuis op deksel (gemerkt) in goede staat 10x17x10ø Cond:G

12 Kop & schotels
Resultaat: 300 EUR

Twaalf antieke kop en schotels, Chinees porselein o.a Chinees Imari, en Familie Roze 6-13cm (twee beschadigd rest goed) Cond:R/G

Grote kom met draken, Cheng Hua
Startprijs 750 EUR

Oude Chinees porseleinen drakenkom familie Verte uit de Cheng Hua Quing Dynasty (gemerkt) 8x17,7ø Cond:G

Chinese dekselpot, 17e-18e eeuw
Startprijs 70 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot, met donkerblauw landschapsdecor met bloemen 19,5x17,5ø cm in goede originele staat.

2 Chinese borden
Startprijs 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy borden met floraal decor(beschadigd en gelijmd) Cond:R

Diverse schaaltjes, Zwarte Kip
Startprijs 40 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen chicken-kommen ca. 1900: 1x grote en 8x kleinere (2 kommen met chip) ø12-ø17cm. Cond.: R-G

3 Antieke Chinese borden
Resultaat: 130 EUR

Drie Chinese borden 19e eeuw met landschapsdecor in goede staat ø19,7cm.

Grote Chinese vaas, 19e eeuw
Resultaat: 135 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht groen glazuur en blauw decor, met vogels in boscage(chip bovenrand) 58x22,5øcm Cond:R/G

Chinese vaas
Resultaat: 500 EUR

Antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met rondom figuren in landschap decor omstreeks 1900 of ouder 35x17øcm Cond:G

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 225 EUR

Grote 19e eeuwse porseleinen vaas met 4 medaillons met paradijsvogels en draken, 44x20,5cm Cond:G

3 Familie roze borden
Resultaat: 190 EUR

Drie prachtige Familie roze borden, Chinees porselein 1 haarscheur, 21ø Cond:R/G

Chinese tegel, vogel met bloemen
Startprijs 400 EUR

Antiek Chinees porseleinen tablet 1e helft 20e eeuw, republikeinse periode, met een decor van vogels en bloesemtak, met chinese tekst het tablet is gesigneerd. 38x25,3cm Cond:G

2 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met decor van Chinese kinderen (1x beschadigd, 1x goed) ø16cm. Cond.: R-G

Grote blauwe glazuur vaas
Startprijs 4.500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen vaas(bodem gesigneerd) met blauw glazuur in goede staat. 81,5x24øcm

Chinees theedoosje
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen flacon/theebus, 19e eeuws met tekst op stop, en rondom eenden in landschapsdecor (haarlijnen flacon) 11,5x9,3x6,7cm Cond:R

Trekpotje
Resultaat: 80 EUR

Chinees porseleinen trekpotje, 18e eeuws met floraal decor(deksel gelijmd) 8,5x10,5x7ø cm Cond:R

2 Chinese borden
Startprijs 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor(barst en lichte randschade) 23ø cm Cond:R

Chinees bord
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met bloesemdecor, chip rand 27,3øcm Cond:R/G

6 Kopjes & 5 schotels
Resultaat: 100 EUR

Elf delen 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed, floraal decor octagonaal(gemerkt) 5 schotels(beschadigd) 6 kopjes (beschadigd) 6.5-12.5cm Cond:M

Chinese kom
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen kom, 18e eeuw met floraal decor, en symbool op bodem, minimale glazuurschade rand 7x14,6ø cm Cond:G

3 Chinese borden
Startprijs 40 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R

3 Chinese borden
Resultaat: 50 EUR

Drie 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, een Queng Lung met haarlijn, een met licht decor haarlijn en randschade, en een kleine Queng Lung met randschade en haarlijn Cond:R

3 Chinese kommen
Resultaat: 30 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kommen: 2x 18e-19e eeuw met blauw decor (gesigneerd) (1x gelijmd en 1x haarlijnen) en 1x Familie Roze met figuren in landschap 18e eeuw (randschade) ø14,5cm. Cond.: R

2 Blauwe Chinese beeldjes
Resultaat: 50 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren 20e eeuw(gemerkt) in goede staat, 30-31cm

Chinees beeld, blauwe jas
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen figuur, polychroom beschilderd en gemerkt, 20e eeuws, keizerlijke figuur met tabakspijp 44cm Cond:G

Chinees beeld, rode jas
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinees porseleinen figuur met polychrome beschildering, gemerkt, 20e eeuw, keizerlijke figuur met waaier 43cm Cond:G

3 Chinese vazen
Startprijs 35 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G

3 Aardewerken kruiken
Startprijs 90 EUR

Drie delen Duits steengoed, 19e eeuw: 1x steengoed klepkan met tinnen deksel en blauw decor, 1x bierpul met tinnen deksel en glas met edelweiss decor (oude haarlijn), 1x bierpul met tinnen deksel en m...

2 Aardewerken bierkruiken
Startprijs 40 EUR

Twee oude Duitse aardewerken bierpullen met tinnen deksel 20e eeuw, gemerkt, H.: 14cm. Cond.: G

3 Bierkruiken
Resultaat: 120 EUR

Drie bierpullen ca. 1900 (Funpullen, gaatjes in zijwanden): 1x keramiek met wapen (boomschors-structuur), 1x porselein met figuren (jagersdecor), 1x porselein rose met liefdespaar 13-17cm. Cond.: G

2 Setjes borden, totaal 11 stuks
Resultaat: 40 EUR

Twee sets oude opengewerkte gebaksborden van porselein: 1 set van 5x Wenen ca. 1920, gemerkt en 1 set van 6x gemerkt 17 met romantische decors van goud en cassiskleur ø18-ø19cm. Cond.: G

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 10 EUR

Twee Duits porseleinen figuren ca. 1900: 1x Bisquit porseleinen dame, gemerkt J.M. 438 P. (stukje vingertoppen weg) en 1x porseleinen groep ca. 1900 (arm weg) nr. 1334 1, 29-30cm. Cond.: R-M

6 Delen KPM
Startprijs 70 EUR

Zes delen antiek porselein omstreeks 1900, kop en schotel, Altwasser, bordje KPM, kop en schotel KPM, schaaltje KPM 6-17cm Cond:G

Beeldje Nymfenburg
Startprijs 100 EUR

Antiek Duits porseleinen Nympfenburg figuur (1754 - 1765), nr. 491 3, putti met accessoires 11cm. Cond.: G

Bonbonschaal + deksel, Hutschenreuther
Startprijs 50 EUR

Oude Duits porseleinen bonbon dekselpot, Hutschenreuther Duitsland met floraal decor en gouddecor 2e helft 20e eeuw in goede staat 15x16ø cm Cond:G

Porseleinen adelaar
Startprijs 150 EUR

Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G

Servies
Startprijs 40 EUR

Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...

2 Beeldjes, jongen en ijsbeer
Resultaat: 60 EUR

Twee Deense porseleinen figuren, jonge ijsbeer Royal Kopenhagen, en jongen Bing Gröndahl 10-20cm Cond:G

Terracotta wandschotel
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse terracotta Historisme pronkschotel met ranken en putti decor, omstreeks 1880, gemerkt J.M. in goede staat 42øcm

2 Beeldjes van danseresjes
Startprijs 25 EUR

Twee oude porseleinen danseressen, beide licht beschadigd, grotere gemerkt Napel 12-21cm Cond:R

2 Bisquit beeldjes
Startprijs 30 EUR

Twee oude Bisquit porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw(gemerkt) beide beschadigd 19-23cm Cond:M

Italiaans figuur
Startprijs 30 EUR

Gesigneerde Italiaanse vergulde figuur door A.Gaici 2e eeuw(gegoten gips) 48cm Cond:R/G

Porseleinen bokkenrijder
Startprijs 150 EUR

Grote porseleinen bokkenrijder, 21e eeuw, gemaakt naar oud voorbeeld, gemerkt met kroon, in goede staat 42x38x19cm

Porseleinen beeld, man met hond
Startprijs 140 EUR

Oude porseleinen figuur peinzende herder met hond gesigneerd pfeffer gotha, 20e eeuw onduidelijk gemerkt 31cm Cond:G

4 Duits porseleinen beelden
Resultaat: 40 EUR

Vier oude/antieke porseleinen figuren: 1x springende paarden (Duits), 1x vrouw met jurk (jurk beschadigd, Duits), 2x figuren ca. 1900, ongemerkt (1x gelijmd) 15-27cm. Cond.: R-G

10 Delen bisquit porselein
Startprijs 80 EUR

Tien delen antiek Biquitporselein, omstreeks 1900 met figuren, in goede staat 8-24cm Cond:G

Twee porseleinen figuren
Startprijs 25 EUR

Twee grote porseleinen figuren 20e eeuw, voorstellend vrouwen met parasol en jurken met kant (minimale chips mogelijk) 26cm. Cond.: G

Klein borstbeeld
Resultaat: 30 EUR

Composiet meisjesbuste 2e helft 20e eeuw(lakschade achterhoofd) 26cm

2 Porseleinen figuren
Resultaat: 240 EUR

Twee porseleinen figuren: 1x Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend een man met rommelkar 15x8x18cm. en 1x porseleinen figuur van een man zittend op een bank (onduidelijk gesi...

2x Capodimonte, G. Cappe
Resultaat: 240 EUR

Twee beelden van Capodimonte, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe): 1x liggende zwerver met paraplu en plunjezak (3 bolletjes van de paraplu zijn afgebroken, verder in goede staat) 22,5x17x16cm. en 1...

Capodimonte figuur, Giuseppe Cappe
Resultaat: 240 EUR

Mooi gedetailleerd capodimonte figuur, gesigneerd G. Cappe (Giuseppe Cappe), voorstellend jagersverhalen aan tafel 23,5x16x21cm. Cond.: G