Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

6 Chinese schoteltjes, 18e eeuw 6192
6 Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
3 Grote Chinese schotels 6193
3 Grote Chinese schotels

Resultaat:

330 EUR

2 Chinese borden, 18e eeuw 6194
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Grote blauwe bloempot, Kang Xy stijl 6195
Grote blauwe bloempot, Kang Xy stijl
Startprijs 2.500 EUR
3 Chinese borden, 18e eeuw 6196
3 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
3 Fam Rose borden, 19e eeuw 6197
3 Fam Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
5 Kop & Schotels, 18e eeuw 6198
5 Kop & Schotels, 18e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Imari set 6199
Imari set
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Twee bloempotten met onderschotels 6200
Twee bloempotten met onderschotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Hummel 6201
5x Hummel

Resultaat:

60 EUR

Han Dynasty figuur 6202
Han Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR
Jade leeuw 6203
Jade leeuw
Startprijs 100 EUR
Beeld, tijger 6204
Beeld, tijger
Startprijs 70 EUR
Verkocht
5 Porseleinen pierrots 6205
5 Porseleinen pierrots

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5 Porseleinen beeldjes 6206
5 Porseleinen beeldjes

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
8 Delen diversen Hummel 6207
8 Delen diversen Hummel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Hummel figuren 6208
3 Hummel figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3 Hummel figuren 6209
3 Hummel figuren

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3 Hummel figuren 6210
3 Hummel figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wit Chinees beeld op console 6211
Wit Chinees beeld op console

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Wit porseleinen beeld 6212
Wit porseleinen beeld

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cassette met miniaturen 6213
Cassette met miniaturen

Resultaat:

40 EUR

Bord Makkum 6214
Bord Makkum
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Vier Makkumse borden 6215
Vier Makkumse borden

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Makkums kaststel 6216
Makkums kaststel

Resultaat:

40 EUR

2 Makkumse borden 6217
2 Makkumse borden
Startprijs 35 EUR
Chinees bord met zilv. beugel 6218
Chinees bord met zilv. beugel
Startprijs 375 EUR
Verkocht
Chinees kamerscherm klein met porseleinen tegels 6219
Chinees kamerscherm klein met porseleinen tegels

Resultaat:

35 EUR

Chinese kom 6220
Chinese kom
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Chinese schotel 6221
Chinese schotel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinese tulpenvaas 6222
Chinese tulpenvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6223
Chinese vaas

Resultaat:

380 EUR

Chinese voorraadpot 6224
Chinese voorraadpot
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4 Hollandse borden 6225
4 Hollandse borden

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 Chinese bordjes, 18e eeuw 6226
6 Chinese bordjes, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

18e Eeuws bord, China 6227
18e Eeuws bord, China
Startprijs 40 EUR
Verkocht
5 Delen Chinees porselein, 18e eeuw 6228
5 Delen Chinees porselein, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Kop & schotel 6229
2x Kop & schotel

Resultaat:

60 EUR

Chinese Yixing theepot 6230
Chinese Yixing theepot
Startprijs 50 EUR
2 Terracotta theepotten 6231
2 Terracotta theepotten
Startprijs 35 EUR
3 Delen aardewerk 6232
3 Delen aardewerk
Startprijs 20 EUR
Twee 18e eeuwse tempelhekken 6233
Twee 18e eeuwse tempelhekken
Startprijs 75 EUR
Twee 18e eeuwse tempelhekken 6234
Twee 18e eeuwse tempelhekken
Startprijs 75 EUR
Verkocht
2 Satsuma vazen 6235
2 Satsuma vazen

Resultaat:

30 EUR

Grote schotel 6236
Grote schotel
Startprijs 50 EUR
Yixing trekpotje, 19e eeuw 6237
Yixing trekpotje, 19e eeuw
Startprijs 325 EUR
Verkocht
12 Kop & schotels 6238
12 Kop & schotels

Resultaat:

300 EUR

Grote kom met draken, Cheng Hua 6239
Grote kom met draken, Cheng Hua
Startprijs 750 EUR
Chinese dekselpot, 17e-18e eeuw 6240
Chinese dekselpot, 17e-18e eeuw
Startprijs 70 EUR
2 Chinese borden 6241
2 Chinese borden
Startprijs 25 EUR
Diverse schaaltjes, Zwarte Kip 6242
Diverse schaaltjes, Zwarte Kip
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3 Antieke Chinese borden 6243
3 Antieke Chinese borden

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas, 19e eeuw 6244
Grote Chinese vaas, 19e eeuw

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinese vaas 6245
Chinese vaas

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6246
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
3 Familie roze borden 6247
3 Familie roze borden

Resultaat:

190 EUR

Chinese tegel, vogel met bloemen 6248
Chinese tegel, vogel met bloemen
Startprijs 400 EUR
2 Chinese borden 6249
2 Chinese borden
Startprijs 60 EUR
Grote blauwe glazuur vaas 6250
Grote blauwe glazuur vaas
Startprijs 4.500 EUR
Verkocht
Chinees theedoosje 6251
Chinees theedoosje

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Trekpotje 6252
Trekpotje

Resultaat:

80 EUR

2 Chinese borden 6253
2 Chinese borden
Startprijs 60 EUR
Chinees bord 6254
Chinees bord
Startprijs 80 EUR
Verkocht
6 Kopjes & 5 schotels 6255
6 Kopjes & 5 schotels

Resultaat:

100 EUR

Chinese kom 6256
Chinese kom
Startprijs 100 EUR
3 Chinese borden 6257
3 Chinese borden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3 Chinese borden 6258
3 Chinese borden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Chinese kommen 6259
3 Chinese kommen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Blauwe Chinese beeldjes 6260
2 Blauwe Chinese beeldjes

Resultaat:

50 EUR

Chinees beeld, blauwe jas 6261
Chinees beeld, blauwe jas
Startprijs 100 EUR
Chinees beeld, rode jas 6262
Chinees beeld, rode jas
Startprijs 100 EUR
3 Chinese vazen 6263
3 Chinese vazen
Startprijs 35 EUR
3 Aardewerken kruiken 6264
3 Aardewerken kruiken
Startprijs 90 EUR
2 Aardewerken bierkruiken 6265
2 Aardewerken bierkruiken
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3 Bierkruiken 6266
3 Bierkruiken

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2 Setjes borden, totaal 11 stuks 6267
2 Setjes borden, totaal 11 stuks

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Porseleinen figuren 6268
2 Porseleinen figuren

Resultaat:

10 EUR

6 Delen KPM 6269
6 Delen KPM
Startprijs 70 EUR
Beeldje Nymfenburg 6270
Beeldje Nymfenburg
Startprijs 100 EUR
Bonbonschaal + deksel, Hutschenreuther 6271
Bonbonschaal + deksel, Hutschenreuther
Startprijs 50 EUR
Porseleinen adelaar 6272
Porseleinen adelaar
Startprijs 150 EUR
Servies 6273
Servies
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2 Beeldjes, jongen en ijsbeer 6274
2 Beeldjes, jongen en ijsbeer

Resultaat:

60 EUR

Terracotta wandschotel 6275
Terracotta wandschotel
Startprijs 40 EUR
2 Beeldjes van danseresjes 6276
2 Beeldjes van danseresjes
Startprijs 25 EUR
2 Bisquit beeldjes 6277
2 Bisquit beeldjes
Startprijs 30 EUR
Italiaans figuur 6278
Italiaans figuur
Startprijs 30 EUR
Porseleinen bokkenrijder 6279
Porseleinen bokkenrijder
Startprijs 150 EUR
Porseleinen beeld, man met hond 6280
Porseleinen beeld, man met hond
Startprijs 140 EUR
Verkocht
4 Duits porseleinen beelden 6281
4 Duits porseleinen beelden

Resultaat:

40 EUR

10 Delen bisquit porselein 6282
10 Delen bisquit porselein
Startprijs 80 EUR
Twee porseleinen figuren 6283
Twee porseleinen figuren
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Klein borstbeeld 6284
Klein borstbeeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Porseleinen figuren 6285
2 Porseleinen figuren

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
2x Capodimonte, G. Cappe 6286
2x Capodimonte, G. Cappe

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Capodimonte figuur, Giuseppe Cappe 6287
Capodimonte figuur, Giuseppe Cappe

Resultaat:

240 EUR