Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Vier delen oud Chinees porselein. een grote penselen vaas, paradijsvogel met blauwe achtergrond, 2e helft 20e eeuw, een Kantonese vaas 20e eeuw(krijgers), een theepot met floraal en vlinder decor 20e ...

2 Chinese Ming schotels
Startprijs 80 EUR

Twee 16e eeuwse Chinese Ming porseleinen borden met drakendecor(beide borden randschade) 18-18,5øcm Cond:G

Terracotta Ghendy
Startprijs 50 EUR

Perzische antieke terracotta Ghendi, handvat afgebroken en er niet bij, leeftijd: 200-400 jaar oud 29cm Cond:R

Terracotta schaaltje
Startprijs 50 EUR

Antieke Perzische terracotta beschilderde schaal, omstreeks 1600, in goede staat, 6,5x12,6øcm

5 Delen Herend porselein
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen Herend porselein 20e eeuw met floraal en gouddecor, twee tafelklokken dubbele zoutnap en twee eierdoppen Cond:G

Bord met zilveren beugel
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met 19e eeuwse zilveren Biedermeier hengsel 835/000 met fraaie gravure, Mt: onleesbaar (voorstelling van een balspelende Chinese jongen) 3,3xø16,4cm. Oude haarlijn v...

Snuffbottle
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met familie Roze decor en jade stop. 20e eeuw 7,5cm Cond:G

Zwiebelmuster serviesje
Startprijs 35 EUR

Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G

Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinese keramieken Celadon kom, met lichtgroene glazuur Yuan Dynasty 1279-1368 met expertise 6x15cm Cond:G

2x Japanse krijgervaas
Resultaat: 180 EUR

Twee antieke Japanse keramieken vazen omstreeks 1900 met krijgers decor(gemerkt) 35cm Cond:G

Porseleinen vaas (paraplubak)
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen pijpvaas omstreeks 1900 met Geishas en floraal decor 70x17øcm Cond:G

Grote imari bloempot
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse goudImari bloempot op hoge poten, vleermuis en floraal decor(chip bovenrand) 27x29ø Cond:R

Speksteen leeuwenfiguur
Resultaat: 110 EUR

Antieke spekstenen geurverdrijver met foohonden omstreeks 1900 21x21x6 Cond:G

Celadon kom, 14e eeuw
Startprijs 150 EUR

Chinees keramieken Celadon kom 14e eeuws, licht groene glazuur Yuan dynasty 1279-1368 met expertise in goede staat 6x15,1cm

Theebus China 18e eeuw + 1x Duits
Resultaat: 50 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen theebus, octagonaal met florale decors rondom en zilveren dop(gebarsten) 12x9,5x5,5cm Cond:R

4x Duits porselein
Startprijs 30 EUR

Vier maal antiek Duits porslelein, omstreeks 1900, kleine beschadigingen en retauraties 8-10cm

Royal Albert kop & schotels
Resultaat: 35 EUR

Vier oude Engelse Royal Albert en 1 Elizabethan porseleinen kop en schotels,anniverserie Rose, brigadoon, country scenes, provincial flowers, 6,5-14cm Cond:G

Chinese vaas, zilveren deksel
Resultaat: 90 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met zilveren montuur en deksel, met vogel en bloesemdecor 25cm Cond:R

Antieke Chinese vaas
Resultaat: 300 EUR

Achtiende eeuwse Chinees porseleinen dekselvaas met floraal en vogeldecor, 28cm Cond:G

Imari vaas, zilveren dop
Resultaat: 35 EUR

Negentiende eeuwse Imari porseleinen dekselvaas met zilveren montuur en deksel, floraal decor(haarlijn) 17cm

Fam Rose bord
Resultaat: 120 EUR

Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze bord met vaas in de tuin decor 25øcm haarlijn, Cond:R

Fam Verte vaas
Resultaat: 50 EUR

Oude Chinese Familie Verte vaas, 1e helft 20e eeuw, 6 hoekig met vlinder en floraal decor, 18x18x7,6cm Cond:G

4 Delen Japans porselein
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek Japans porselein 19e-20e eeuw 3x Imari, 1x Familie Rose 17-22cm Cond;R/G

Chinees Kang Xi bord, zilv. beugel
Resultaat: 100 EUR

Cinees Kang Xy bord met zilveren beugel, 17e-18e eeuws, bord beschadigd, met figuren decor , Kang Xy gesigneerd 27øcm Cond:R

4 Imari porseleinen borden
Startprijs 70 EUR

Vier antieke Imari porseleinen borden, 3x Japan, en 1 maal China, 2 beschadigd, 18e eeuw met florale decors 22cm Cond:R

Antieke imari schaal
Resultaat: 40 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen schaal, in lotusbloemvorm met gouddecor binnenin, en floraal decor aan de buitenkant, 11x21,5øcm Cond:G

Gemberpot
Resultaat: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen gemberpot in Kang Xy stijl, met rondom figuren in goede staat. 25.5x21cm

Diverse kop & schotels
Startprijs 80 EUR

Tien gemerkte Chinees porseleinen kop en schotels(8 met deksel) omstreeks 1900, bloemen en vogeldecor 7x10ø Cond:G

Imari dekselvaas
Startprijs 60 EUR

Negentiende eeuwse Imari dekselvaas met ribben en bloemenvaasdecor(stukje deksel ingelijmd) 24x16ø Cond:R

Gemberpot
Startprijs 50 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot 1e helft 20e eeuw met figuren in de tuin decor 13x12,3cm Cond:G

Chinese terracotta vaas
Resultaat: 130 EUR

Antieke Japanse terracotta vaas met teksten 19e eeuw (bovenrand oude restauratie) 23x13cm Cond:R

Jugendstil vaas
Startprijs 90 EUR

Grote terracotta Jugendstil vaas ca. 1900, gesigneerd Roiback? en genummerd 2008. Rondom tweedimensionaal decor van flora 42cm. Cond.: G

2 Rechthoekige imari borden
Resultaat: 60 EUR

Twee 19e eeuwse goud Imari porseleinen borden met geschulpte rand 15x15cm Cond:G

Kinder servies Petrus Ragout
Startprijs 20 EUR

Antiek 8-delig Petrus Regout Maastricht kinderservies (creme/goud), beschadigingen 9-21cm. Cond.: R

2 Chinese vazen, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselvazen met bloesemtakken decor, gesigneerd, wel beschadigd 22x8ø Cond:R

2 Grote imari vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote 19e eeuwse goudimari porseleinen vazen met bloemenmanddecor(1 beschadigd) 30x14,5ø Cond:R

Ming Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een tempelwachter in goede staat 20cm

7 Imari pijpvaasjes
Startprijs 150 EUR

Zeven 19e eeuwse imari porseleinen pijpvaasjes met decors van flora en figuren (2 met minimale beschadiging) 9-16cm. Cond.: R-G

Antieke beeldengroep
Resultaat: 120 EUR

Negentiende eeuwse Franse bronzen figuur met vuurvergulding, gesigneerd: Rancoulet (Ernest Ranvoulet 1870-1915) voorstellende een verliefd stel op Onyx voet, premier pas, 23cm Cond:G

Ming Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese terracotta Ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 25cm

Goudimari bord
Startprijs 50 EUR

Groot 19e eeuws goud imari bord met geschulpte omranding, paarden decor, 30,5cm Cond:G

4x Japans porselein
Startprijs 45 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, kutani pijipvaas, kom, Imari vaasje, Imari vaas(beschadigingen) 12-20cm Cond:M/R

Imari knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen knobbelvaas met fijngeschilderd floraal en gouddecor (chip, en hals gerestaureerd)32x18cm Cond:R

2 Kutani vaasjes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse Kutani porseleinen pijpvaasjes, omstreeks 1900 met bloem en vogeldecor, gesigneerd, 15,5cm Cond:G

2 Grote imari borden
Startprijs 125 EUR

Twee mooie 19e eeuwse Japanse goudimari porseleinen sierbord, in goede staat fijn geschilderd met floraal decor 31øcm Cond:G

2 Imari borden
Startprijs 60 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met landschapsdecor (chips rand) 22cm Cond:R

Imari knobbelvaas
Resultaat: 60 EUR

Imari porseleinen knobbelvaas 19 eeuws, met floraar decor, in goede staat, 19cm

6 Delen kutani
Startprijs 75 EUR

Zes delen 19e eeuws Japans Kutani porselein en aardewerk, 2 vaasjes, 1 hoog vaasje, bolvaasje, bolvaasje op hoge poten, eenden en theepot, figuren en rijstveld decor (aantal beschadigingen) Cond:R/G

Ming Figuur
Startprijs 450 EUR

Antieke Chinese Teracotta ming figuur (1368-1644) voorstellende een drager, in goede staat 26,7cm Cond:G

Limoges schaal
Resultaat: 220 EUR

Franse 19e eeuwse limogesschaal, met vergulde bronzen monturen, gemerkt limoges France, H. France, handbeschilderd met figuren en gouddecor, gesigneerd Gillet, Cond:G

Porseleinen bord
Startprijs 125 EUR

Oud Chinees porseleinen bord Familie Roze (gesigneerd) 1e helft 20e eeuw, landschap met figuren, Geisha's en koets. 37cm doorsnee Cond:G

4 Delen porselein
Startprijs 50 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, drie geschulpte schalen, en een groot Japans bord, gesigneerd 15-31cm Cond:G

Oud porseleinen servies
Resultaat: 50 EUR

Oud porseleinen eetservies met bloemen en gouddecor(ongemerkt) bestaande uit: 12 soepborden, 12 maaltijdborden, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1 botervloot, koffiekan, melk en suikerpot, geschul...

Porseleinen groep
Startprijs 280 EUR

Oude Duitse porseleinen figurengroep omstreeks 1900 Hoechst, bakfout in voet, voorstellende druivenplukkers met kind 24x21x21cm Cond:R

Frans porseleinen servies ca. 1880
Startprijs 150 EUR

Frans porseleinen 8 delig servies, 19e eeuws, met figuren goud en floraal decor, gesigneerd F.Boucher, theekan, 2 kop en schotels, melkkan, suikerpot, 3 schalen(tete a tete met twee grote opdienschote...

Porseleinen theebus
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen theebus 18e eeuws met zilveren dop voorzien van parelrand, Nederlands gekeurd, 8-hoekig Cond:G 13x9x5,5cm

Imari vaas
Resultaat: 60 EUR

Grote 19e eeuwse Imari porseleinen vaas met floraal decor, dikwandig, in goede staat 25cm

Samson kom, China
Startprijs 120 EUR

Grote 18e eeuwse Franse porseleinen Samson kom met rondom figurem decor in tuin met fruitboom en gouddecor, in zeer goede staat. 8,5x19øcm

2 Terracotta figuren
Startprijs 30 EUR

Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, gemerkt L en C, jongen en meisje, jongen chip neus, meisje randschade voet 29x30cm Cond:R

Keukenset porselein
Resultaat: 50 EUR

Vijftien delig antiek porseleinen keukenset omstreeks 1900, Hollands(minimale beschadiging mogelijk) 11-024cm Cond:G

Goudimari bord
Resultaat: 50 EUR

Groot 19e eeuws goud imari porseleinen bord met 6 hoekige geschulpte rand 34x32cm Cond:G

Servies
Startprijs 15 EUR

Oud Duits porseleinen Fraureuth serviesgoed 20e eeuw met rozendecor bestaande uit: 8 ontbijtborden, 8 gebaksschotels, 5 schotels, 1 grote schaal, 3 grote borden, 2 schalen (minimale chip mogelijk) 14-...

6 Delen divers
Resultaat: 40 EUR

Zes delen divers oud porselein, diverse beschadigingen 8-16cm Cond:M/R

3 Delen porselein
Resultaat: 75 EUR

Drie delen antiek porselein 1e helft 20e eeuw , Royal Dux figurengroep, olielamp (zonder glas), klokje (beschadigingen) 18-35cm Cond:M

2 Delen imari
Resultaat: 35 EUR

Twee maal 19e eeuwse Imari porselein, grote kraagvaas, grote schaal, 45x20ø 10x24,5cm Cond: R/G

Snuffbottle, Boedha
Resultaat: 50 EUR

Oude koralen snuffbottle in de vorm van een Boedha hoofd. 2e helft 20e eeuw. 8cm Cond:G

Tete á Tete ca. 1900
Resultaat: 80 EUR

Oude Franse tete a tete moccaservies, 8 delig, koffiekan, 2 moccakopjes met schotel, 2 koffiekopjes met schotel, en suiker en melk, minimale chip mogelijk 17x30x20cm Cond:G

Twee aardewerken figuren
Startprijs 20 EUR

Twee aardewerken figuren 20e eeuw: 1x bisquit porseleinen schaakspeler en 1x keramieken Spaanse gitarist OH. Chebon Cafe 26-38cm.

Twee kastkommen goudsteen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse goudsteen kastkommen in goede staat 9x15,5cm

Vaas China
Startprijs 60 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinese terracotta vaas met decors van draken en bruine glazuur. Beschadigingen aan voet en bovenrand 40xø20cm. Cond.: R

Vaas vrouw
Startprijs 80 EUR

Chinees porseleinen 17e-18e eeuwse Kang Xi vaas met twee afbeeldingen van een Chinese vrouw in tuin (gesigneerd), 20,5xø9,8cm. (chip voet, verder in goede staat)

Vaas, Zaalberg
Startprijs 40 EUR

Grote gesigneerde rood-bruin geglazuurde pijpvaas Zaalberg Holland in zeer goede staat 40x17ø

Vier porseleinen figuren zoen
Resultaat: 30 EUR

Vier porseleinen figuren 20e eeuw: 1x twee vogels ca. 1930, gemerkt Brazil en 3x figuren 14-21cm. Cond.: G

Porseleinen jachthond
Startprijs 125 EUR

Grote oude porseleinen jachthond 20e eeuw, ongemerkt 78x18x40cm. Cond.: G

Yixing trekpotje, vogeltje
Resultaat: 240 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnenrand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R

St. Bernard, Goebel
Startprijs 25 EUR

Prachtige grote Goebel keramieken Sint Bernard hond. Goebel W.Germany 30026-35, 30x49x13cm., poot is gelijmd Cond.:R

Diverse delen serviesgoed
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits porseleinen servies Bavaria etc. met sneeuw klokjes decor, 35 delen 7-28cm Cond:R/G

Chinese vaas, dubbel
Startprijs 300 EUR

Prachtige zeldzame oude Chinees porseleinen dubbelvaas 20e eeuw (gemerkt) met decor van flora en goud. Fijne beschildering 40x20,5x14,5cm. Cond.: G

Pors. vaas, blauw/wit
Resultaat: 1.500 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas Qing Dynasty, met rondom figuren in bergen decor, 46x18ø Cond:G

Groene vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees keramieken vaas met groen Theeglazuur, gemerkt, in zeer goede staat 19x13øcm

Penselenvaas
Startprijs 2.000 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen penselenvaas Qing Dynasty (1644-1911) met rondom figuren op rots decor, 15x19,5 Cond:G

Grote porseleinen vaas
Resultaat: 6.000 EUR

Zeer grote antieke porseleinen vaas, geel met Familie Roze, paradijsvogel, en drakendecor, met gele achtergrond, gemerkt, omstreeks 1900 72x39ø Cond:G

Dubbele vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen dubbele vaas, gemerkt, met mintgroene florale decors en goudrand, 18,7x15,3x7cm Cond:G

Grote vaas
Resultaat: 4.000 EUR

Zeer grote antieke Chinees porseleinen vaas met floraal, en karper decor, 18e-19e eeuws, gemerkt 53x41ø Cond:G

4 Delen imari
Resultaat: 25 EUR

Vier delen 19e eeuws imari porselein: 1x mooie vaas met floraal- en gouddecor (goed), 1x schaal, gesigneerd en decor van goud, symbolen en flora (goed), 2x geschulpte schotels (1x beschadigd) 15-25cm....

3 Imari borden
Resultaat: 15 EUR

Drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met geschulpte rand: 1x set met floraal gouddecor en bloemvaas decor (1x randschade) en 1x bord met floraal decor (lotusbloem) 15,5-21cm. Cond.: R-G

2 Imari kraagvazen, klein
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen kraagvazen met florale decors (1 vaas beschadigd) 18,5x7,5 cond:G