Emilé Hoogewijs ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, stenderkast bij avond 36x28cm. Cond.: G
Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G
A.Lens 1844, twee portretten, heer en dame, olieverf op linnen(lichte vernisschade) Cond:R/G 56x47cm
W.H. Jintes ( 1855 - 1924), olieverf op paneel, Hollandse stadshaven 39x21cm. Cond.: G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, boslaan met rhodondendorons, olieverf op paneel, 37x29cm Cond:G
J.van oosten 20e eeuw, 17e eeuwse Hollandse ijspret, naief geschilderd, olieverf op linnen 80x50cm CondG
Wim Bos, 1906-1974 Rotterdamse haven, met vele schepen en figuren olieverf op linnen (1 gaatje) 100x60cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een taveerne 25x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G
Naar J.H. Coster 2e helft 20e eeuw watermolen, olieverf op paneel 22x29cm Cond:G
Yoshijiro Urushibara 1888-1953 Japan, vaas met bloemen ingekleurde houtsnede op papier, 40x34cm Cond:G
Twee 17e en 18e eeuwse etsen (gravures) 1, landschap met figuren en vee door Esyas van den Velde Delin (1587-1630) scheurlijn rechtsonder.2, ruine met figuren C.P.S.C.M, Haer ter Wolfy exc. Antique Ru...
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, gezicht op kerk 32x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, moderne compositie 67x55cm. Cond.: G
P.E. Martinez omstreeks 1900, jachthonden in bloemenweide, olieverf op linnen ( qraquelee vorming) 65x55cm Cond;R
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943 Warnsborn bij Arnhem, koeien in een weiland , olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis aan het water met zeilboten, olieverf op linnen (marouflé) 40x28cm Cond:G
Jac van Rossum (1881 - 1963), olieverf op paneel, boerderij met sloot en ophaalbrug 19x28cm. Cond.: G
Pieter van der Regt ( 1877 - 1960), olieverf op linnen, impressionistisch bosgezicht 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw binnenhofje met boerinnen en kippen, olieverf op linnen 44x35cm Cond:G
A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquarel op papier Cond:G
Gesigneerd Perzisch aquarel omstreeks 1900 voorstellende een vaas met lange hals en hoofd, aquarel op papier 47x25cm
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met bessen 13x18cm. Cond.: G
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G
W.Lammers 1857-1913, hoenderhok 13x10,5cm olieverf op paneel cond:G
Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, molen aan de kust, olieverf op linnen 18x24cm Cond:G
M.v.d. Berg 2e helft 20e eeuw, prachtig geschilderd met vele figuren in 19e eeuwse stijl, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G
Wim van Norden Bussum 1917-Amsterdam 2015, schepen, vissers en bomschuiten op het strand, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Anton Heyboer 1924-2005, fantasievoostelling met tekst, handgesigneerd, gemengde techniek op papier 43x37cm Cond:G
Enoch Ringner 1916 (Duitse School) (1870 - 1967 Stockholm), olieverf op linnen, havengezicht met steigers en boten 56x35cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1930, twee plezierboten met figuren op een meer, olieverf op paneel 58x48 Cond:R
Daniel Been 1885-1976, mediterranees landschap met cactussen, palmen en zee, olieverf op linnen 50x40cm Cond:R
Ongesigneerd omstreeks 1900, Duits landschap met burcht aan het water en visser. olieverf op linnen (craquele) 115x88cm Cond:R
Ongesigneerd omstreeks 1900, kerkinterieur met non, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G
Drie Japanse gesigneerde houtsnedes, door Toshi Yoshida 1911-1995 Plum tree of the friendly garden, pine tree of the friendly garden, bamboo of the friendly garden. houtsnedes op papier 52x27cm Cond:G
W. Bakkenes ( 1920 -1986), olieverf op- linnen, wintergezicht Kortenhoef 40x56cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1900 voorstelling Kardinaal Pietro Bembo (1470-1574) (craquele) olieverf op linnen 35x29cm Cond:R
Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G
Drie Udo Genschmer werken verso gesigneerd (Duitse school) abstracte en figuratieve composities, olieverf op paneel. 44x45- 50x40-45x33cm
Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.
Twee werken Dupont (Franse School 2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen en olieverf op papier, Parijse standsgezichten met figuren 15x12cm. en 10x8cm. Cond.: G
Monogram CLS, omstreeks 1880, Hollands ijsvermaak, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G
Originele Johannes Wouterus van Trirum Rotterdam 1929-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Russisch ikooon met afbeelding van Moeder Gods van Tichvin met messing rizza ca. 1900 (gezichten en handen zijn gedrukt) 18x14,5x1,5cm.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, 2 landschappen met figuren, olieverf op paneel 31x15cm Cond:G
Walther Purschke ( 1924 München, Duitse School), olieverf op linnen, oude man met sigaar 18x24cm. Cond.: G
Rose -Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met spiegel, olieverf op linnen, 66x50cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd (1977 Bowward?), compositie van figuren, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 droogdok met werkende figuren, olieverf op linnen 60x31cm Cond:G
G.W Resch '53 Dijkbreuk Zeeland, olieverf op linnen 70x50cm Cond;G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G
Willem Witsen 1860-1923, Amsterdamse gracht in de winter met figuren 49x40cm ets op papier Cond:G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55cm olieverf op linnen. Cond:G
Twee oude aquarellen; 1x Nico G. Berkhout '56 (Nico G. Berkhout 1915 - Hillegom) en 1x J.A. Rust, aquarellen op papier, 't Vondelhuis met figuren 30x24cm. en 48x36cm. Cond.: R-G
Daan Muehlhans 1907-1981, Amsterdamse gracht met fietser, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
J. IJben 1933, landschap met watermolen olieverf op paneel, 26x20cm olieverf op paneel Cond:G
Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, portret meisje in stoel olieverf op linenn 64x45cm Cond:G
Jerry van Oosten Blaricum '83, 3 generatie vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, dorpsstraat met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Thieman omstreeks 1930, Duitse school, boot bij avond, ingekleurde houtsnede op papier 38x21cm Cond:G
Zestien 18e eeuwse etsen door: B.Picart direxit o.a. heraldiek, putti etc 10,5-13cm etsen op papier Cond:G
Sara Sauva, art gallery Amsterdam, met certificaat, twee figuren Titel: One olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met liggende schapen en eend, olieverf op paneel 27x18cm Cond:G
Carola Stratmann 1881-1950 Duitse school, vaas met rozen, olioeverf op linnen, 44x40cm Cond:G
Maya Wildevuur 1944 Deventer Geishas, acryl en gemengde techniek op papier 110x80cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900(gerestaureerd) riviergezicht met figuren in een boot, olieverf op paneel 45x24cm Cond:G
Naar du Chatell omstreeks 1900, besneeuwd riviergezicht met wandelaar, olieverf op linnen 41x61cm Cond:G
J.Ligtenberg, Hollandse ijspret, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
M.van Waning stevels 1874-1943, stilleven met abrikozen, mes en vaas 30x40cm olieverf op paneel
Ongesigneerd 17e-18e eeuws portret, jongeman met drankfles(inschilderingen) olieverf op paneel 28x24cm Cond:R
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G
Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters bosgezicht, olioeverf op paneel 38x24cm Cond:G
Peter Brouwer, landschap bij avond, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
K. Wagler 1937 Duitse school, landschap Willingshausen. olieverf op linnen. 78x65cm Cond:G
Hans Joachim Zeidler 1935 Duitse school,' Nashornvogel' in vulkaanlandschap, Oostindische inkt op papier 18x18cm Cond:G
Ikoon ca. 1900, olieverf op paneel, afbeelding Jezus 30,5x22,5x3cm. Cond.: G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, boeren huis, olieverf op paneel 38x29cm Cond:G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis in het groen, tekening op papier 30x24cm Cond:G
To Vreede ( 1916 West Terschelling), olieverf op linnen, vaas met bloemen (vroeg werk, restauraties noodzakelijk) 45x38,5cm. Cond.: R
Visser omstreeks 1980, besneeuwd bosgezicht met fazanten, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G
Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R
Iris Josinksi 1954, gemengde techniek, twee abstracte composities 43x55cm. Cond.: G
Naar H.W Mesdag omstreeks 1900 Hollandse school, bomschuit in branding, olieverf op paneel 29x15,5cm Cond:G
L. Lecomte zeilboot in Franse haven, olieverf op linnen 45x35cm Cond:G
Frans Baayens Enschede 1875-1970 watermolen bij Haaksbergen (2 kleine restauraties) olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Jan Nederlof halfnaakte dame, olieverf op paneel 70x50cm Cond:G
Vandrak, 1e helft 19e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap met Romeinse tempel (kleine beschadigingen) 47x44cm. Cond.: R-G
Monogram G.H 0g, meisje op strand, olieverf op linnen 30x40cm Cond;G
F. Mennes, olieverf op linnen, besneeuwd bosgezicht met kraaien 95x70cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G
Theodor Hansen (2e helft 20e eeuw) bloemstilleven op tafel, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G