Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Hoogewijs
Startprijs 175 EUR

Emilé Hoogewijs ca. 1900 (Belgische School), olieverf op linnen, stenderkast bij avond 36x28cm. Cond.: G

Naief schilderij paarden
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw naieve school, ruiters te paard, olieverf op paneel 60x34cm Cond:R/G

Pendant, porttretten
Startprijs 400 EUR

A.Lens 1844, twee portretten, heer en dame, olieverf op linnen(lichte vernisschade) Cond:R/G 56x47cm

W.H. Jintes
Startprijs 150 EUR

W.H. Jintes ( 1855 - 1924), olieverf op paneel, Hollandse stadshaven 39x21cm. Cond.: G

Schilderij Stutterheim, bosgezicht
Startprijs 80 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, boslaan met rhodondendorons, olieverf op paneel, 37x29cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR

J.van oosten 20e eeuw, 17e eeuwse Hollandse ijspret, naief geschilderd, olieverf op linnen 80x50cm CondG

Schilderij, Wim Bos
Resultaat: 200 EUR

Wim Bos, 1906-1974 Rotterdamse haven, met vele schepen en figuren olieverf op linnen (1 gaatje) 100x60cm Cond:G

Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, 3 figuren in een taveerne 25x20cm. Cond.: G

Ovaal schilderij rode klaprozen
Startprijs 75 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, stilleven met klaprozen, olieverf op linnen 63x85cm Cond:G

Schilderij, watermolen met eendjes
Startprijs 120 EUR

Naar J.H. Coster 2e helft 20e eeuw watermolen, olieverf op paneel 22x29cm Cond:G

Japanse litho, Yoshihiro Urushibara
Startprijs 150 EUR

Yoshijiro Urushibara 1888-1953 Japan, vaas met bloemen ingekleurde houtsnede op papier, 40x34cm Cond:G

2 Etsen, 17e-18e eeuw
Startprijs 150 EUR

Twee 17e en 18e eeuwse etsen (gravures) 1, landschap met figuren en vee door Esyas van den Velde Delin (1587-1630) scheurlijn rechtsonder.2, ruine met figuren C.P.S.C.M, Haer ter Wolfy exc. Antique Ru...

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, gezicht op kerk 32x23cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, moderne compositie 67x55cm. Cond.: G

Martinez
Resultaat: 200 EUR

P.E. Martinez omstreeks 1900, jachthonden in bloemenweide, olieverf op linnen ( qraquelee vorming) 65x55cm Cond;R

Schilderij Stutterheim, landschap met koeien
Resultaat: 180 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943 Warnsborn bij Arnhem, koeien in een weiland , olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

12
Resultaat: 150 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis aan het water met zeilboten, olieverf op linnen (marouflé) 40x28cm Cond:G

Jac van Rossum
Startprijs 125 EUR

Jac van Rossum (1881 - 1963), olieverf op paneel, boerderij met sloot en ophaalbrug 19x28cm. Cond.: G

Pieter van de Regt
Startprijs 80 EUR

Pieter van der Regt ( 1877 - 1960), olieverf op linnen, impressionistisch bosgezicht 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw binnenhofje met boerinnen en kippen, olieverf op linnen 44x35cm Cond:G

2 Aquarellen, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

A.M. Dupeyton 1794, twee prachtige 18e eeuwse Franse aquarellen. betreffende paarden dressuur, in goede originele staat. 29x34 en 28x35cm aquarel op papier Cond:G

Perzisch aquarel
Resultaat: 2.000 EUR

Gesigneerd Perzisch aquarel omstreeks 1900 voorstellende een vaas met lange hals en hoofd, aquarel op papier 47x25cm

C. Cornelisz, bessen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met bessen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, W. van Norden, knotwilgen
Startprijs 125 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, knotwilgen bij avondlicht olieverf op linnen, 50x70cm Cond;G

W. Lammers, kippen in de stal
Startprijs 150 EUR

W.Lammers 1857-1913, hoenderhok 13x10,5cm olieverf op paneel cond:G

Gravure, 16e-17e eeuw
Startprijs 120 EUR

Ingekleurde 18e eeuwse Duitse gravure met diverse voorstellingen door Nürnberg bei C. Frummer, gravure op papier (lichte verkreukeling) 38x30cm. Cond.: R

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, molen aan de kust, olieverf op linnen 18x24cm Cond:G

Schilderij, M. v.d. Berg
Resultaat: 210 EUR

M.v.d. Berg 2e helft 20e eeuw, prachtig geschilderd met vele figuren in 19e eeuwse stijl, olieverf op paneel 36x27cm Cond:G

Schilderij, W. van Norden
Startprijs 200 EUR

Wim van Norden Bussum 1917-Amsterdam 2015, schepen, vissers en bomschuiten op het strand, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Heyboer, vrouwen
Resultaat: 260 EUR

Anton Heyboer 1924-2005, fantasievoostelling met tekst, handgesigneerd, gemengde techniek op papier 43x37cm Cond:G

E. Ringner
Startprijs 150 EUR

Enoch Ringner 1916 (Duitse School) (1870 - 1967 Stockholm), olieverf op linnen, havengezicht met steigers en boten 56x35cm. Cond.: G

Schilderij, zeilboten
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1930, twee plezierboten met figuren op een meer, olieverf op paneel 58x48 Cond:R

D. Been, "vue de St. Tropez"
Startprijs 250 EUR

Daniel Been 1885-1976, mediterranees landschap met cactussen, palmen en zee, olieverf op linnen 50x40cm Cond:R

Schilderij, kasteel in landschap
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, Duits landschap met burcht aan het water en visser. olieverf op linnen (craquele) 115x88cm Cond:R

Schilderij kerk
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, kerkinterieur met non, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

3 Japanse kunstwerken
Resultaat: 425 EUR

Drie Japanse gesigneerde houtsnedes, door Toshi Yoshida 1911-1995 Plum tree of the friendly garden, pine tree of the friendly garden, bamboo of the friendly garden. houtsnedes op papier 52x27cm Cond:G

W. Bakkenes
Startprijs 100 EUR

W. Bakkenes ( 1920 -1986), olieverf op- linnen, wintergezicht Kortenhoef 40x56cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900 voorstelling Kardinaal Pietro Bembo (1470-1574) (craquele) olieverf op linnen 35x29cm Cond:R

Schilderij, bloemstilleven
Startprijs 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 1e helft 20e eeuw, stilleven met rozen en fruit 35x24cm olieverf op paneel Cond:G

3x Udo Genschmer
Startprijs 100 EUR

Drie Udo Genschmer werken verso gesigneerd (Duitse school) abstracte en figuratieve composities, olieverf op paneel. 44x45- 50x40-45x33cm

Elly Dijkshoorn
Startprijs 50 EUR

Elly Dijkshoorn (galerie Vlaardingen), gemengde techniek op papier, abstracte collage 27x20cm.

2x Dupont Parijs
Startprijs 50 EUR

Twee werken Dupont (Franse School 2e helft 20e eeuw), olieverf op linnen en olieverf op papier, Parijse standsgezichten met figuren 15x12cm. en 10x8cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd, winter
Startprijs 90 EUR

Monogram CLS, omstreeks 1880, Hollands ijsvermaak, olieverf op paneel 27x21cm Cond:G

Schilderij, van Trirum
Resultaat: 300 EUR

Originele Johannes Wouterus van Trirum Rotterdam 1929-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Ikoon, Iverskaja
Startprijs 100 EUR

Russisch ikooon met afbeelding van Moeder Gods van Tichvin met messing rizza ca. 1900 (gezichten en handen zijn gedrukt) 18x14,5x1,5cm.

2 Schilderijtjes (pendant)
Startprijs 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, 2 landschappen met figuren, olieverf op paneel 31x15cm Cond:G

Schilderij, Walther Purschke
Resultaat: 50 EUR

Walther Purschke ( 1924 München, Duitse School), olieverf op linnen, oude man met sigaar 18x24cm. Cond.: G

Portret met spiegel
Startprijs 100 EUR

Rose -Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met spiegel, olieverf op linnen, 66x50cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd (1977 Bowward?), compositie van figuren, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, ongesigneerd
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 droogdok met werkende figuren, olieverf op linnen 60x31cm Cond:G

Schilderij, Resch
Startprijs 150 EUR

G.W Resch '53 Dijkbreuk Zeeland, olieverf op linnen 70x50cm Cond;G

Damesportret met hoed
Resultaat: 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, damesportret met hoed, olieverf op paneel 50x61 Cond:G

Willem Witsen, ets
Startprijs 275 EUR

Willem Witsen 1860-1923, Amsterdamse gracht in de winter met figuren 49x40cm ets op papier Cond:G

Damesportret met hoed
Startprijs 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz (atelier) 1914-2014, dame met rood-wit met hoed 76x55cm olieverf op linnen. Cond:G

2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust)
Startprijs 40 EUR

Twee oude aquarellen; 1x Nico G. Berkhout '56 (Nico G. Berkhout 1915 - Hillegom) en 1x J.A. Rust, aquarellen op papier, 't Vondelhuis met figuren 30x24cm. en 48x36cm. Cond.: R-G

Schilderij, bruggetje Amsterdam
Resultaat: 100 EUR

Daan Muehlhans 1907-1981, Amsterdamse gracht met fietser, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G

Schilderij, IJben
Startprijs 60 EUR

J. IJben 1933, landschap met watermolen olieverf op paneel, 26x20cm olieverf op paneel Cond:G

Meisjesportret
Startprijs 100 EUR

Rose-Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014, portret meisje in stoel olieverf op linenn 64x45cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR

Jerry van Oosten Blaricum '83, 3 generatie vrouwelijk naakt, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Schilderij Hollands straatje
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, dorpsstraat met figuren, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Ets boot, Karel Theodor Thieman
Startprijs 260 EUR

Thieman omstreeks 1930, Duitse school, boot bij avond, ingekleurde houtsnede op papier 38x21cm Cond:G

16 Etsen, B. Picart
Startprijs 100 EUR

Zestien 18e eeuwse etsen door: B.Picart direxit o.a. heraldiek, putti etc 10,5-13cm etsen op papier Cond:G

Schilderij Sara Sauva
Startprijs 200 EUR

Sara Sauva, art gallery Amsterdam, met certificaat, twee figuren Titel: One olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, van Trirum
Resultaat: 350 EUR

Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij, schapen
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met liggende schapen en eend, olieverf op paneel 27x18cm Cond:G

Carola Stratmann
Startprijs 100 EUR

Carola Stratmann 1881-1950 Duitse school, vaas met rozen, olioeverf op linnen, 44x40cm Cond:G

Maya Wildevuur, 2 geisha's
Resultaat: 230 EUR

Maya Wildevuur 1944 Deventer Geishas, acryl en gemengde techniek op papier 110x80cm Cond:G

Schilderij
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900(gerestaureerd) riviergezicht met figuren in een boot, olieverf op paneel 45x24cm Cond:G

Schilderij du Chatell
Resultaat: 160 EUR

Naar du Chatell omstreeks 1900, besneeuwd riviergezicht met wandelaar, olieverf op linnen 41x61cm Cond:G

Schilderij, wintergezicht
Resultaat: 150 EUR

J.Ligtenberg, Hollandse ijspret, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

M. v. Waning, silleven
Startprijs 80 EUR

M.van Waning stevels 1874-1943, stilleven met abrikozen, mes en vaas 30x40cm olieverf op paneel

Ongesigneerd portret
Resultaat: 135 EUR

Ongesigneerd 17e-18e eeuws portret, jongeman met drankfles(inschilderingen) olieverf op paneel 28x24cm Cond:R

C. Cornelisz, kersen
Startprijs 80 EUR

C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G

Schilderij L Apol
Resultaat: 100 EUR

Naar Louis Apol omstreeks 1900, winters bosgezicht, olioeverf op paneel 38x24cm Cond:G

Schilderij, P. Brouwer
Startprijs 90 EUR

Peter Brouwer, landschap bij avond, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij E. Ligtelijn
Resultaat: 450 EUR

Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G

Schilderij, W. van Norden
Startprijs 150 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, K. Wagler 1937
Startprijs 80 EUR

K. Wagler 1937 Duitse school, landschap Willingshausen. olieverf op linnen. 78x65cm Cond:G

Zeidler
Startprijs 100 EUR

Hans Joachim Zeidler 1935 Duitse school,' Nashornvogel' in vulkaanlandschap, Oostindische inkt op papier 18x18cm Cond:G

Ikoon, Jezus
Resultaat: 80 EUR

Ikoon ca. 1900, olieverf op paneel, afbeelding Jezus 30,5x22,5x3cm. Cond.: G

Schilderij Stutterheim, boerderij
Startprijs 150 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, boeren huis, olieverf op paneel 38x29cm Cond:G

Tekening Stutterheim
Startprijs 30 EUR

Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, huis in het groen, tekening op papier 30x24cm Cond:G

Schilderij, To Vreede
Startprijs 80 EUR

To Vreede ( 1916 West Terschelling), olieverf op linnen, vaas met bloemen (vroeg werk, restauraties noodzakelijk) 45x38,5cm. Cond.: R

Schilderij Visser
Startprijs 80 EUR

Visser omstreeks 1980, besneeuwd bosgezicht met fazanten, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, K. Reyne ca. 1930
Startprijs 30 EUR

K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G

Groot schilderij, Albert Franke
Startprijs 100 EUR

Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R

Schilderij, Josinksi
Startprijs 80 EUR

Iris Josinksi 1954, gemengde techniek, twee abstracte composities 43x55cm. Cond.: G

H.W. Mesdag
Startprijs 100 EUR

Naar H.W Mesdag omstreeks 1900 Hollandse school, bomschuit in branding, olieverf op paneel 29x15,5cm Cond:G

Le Comte, haven
Startprijs 260 EUR

L. Lecomte zeilboot in Franse haven, olieverf op linnen 45x35cm Cond:G

Schilderij, F. Baayens
Startprijs 150 EUR

Frans Baayens Enschede 1875-1970 watermolen bij Haaksbergen (2 kleine restauraties) olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Jan Nederlof, blond naakt
Startprijs 250 EUR

Jan Nederlof halfnaakte dame, olieverf op paneel 70x50cm Cond:G

Vandrak
Resultaat: 160 EUR

Vandrak, 1e helft 19e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap met Romeinse tempel (kleine beschadigingen) 47x44cm. Cond.: R-G

Schilderij, meisje op strand
Startprijs 100 EUR

Monogram G.H 0g, meisje op strand, olieverf op linnen 30x40cm Cond;G

Schilderij, F. Mennes
Startprijs 80 EUR

F. Mennes, olieverf op linnen, besneeuwd bosgezicht met kraaien 95x70cm. Cond.: R-G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startprijs 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G

Theodor Hansen
Startprijs 80 EUR

Theodor Hansen (2e helft 20e eeuw) bloemstilleven op tafel, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G