26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

E. Hoogewijs 1192
E. Hoogewijs
Startprijs 175 EUR
Naief schilderij paarden 1193
Naief schilderij paarden
Startprijs 50 EUR
Pendant, porttretten 1194
Pendant, porttretten
Startprijs 400 EUR
W.H. Jintes 1195
W.H. Jintes
Startprijs 150 EUR
Schilderij Stutterheim, bosgezicht 1196
Schilderij Stutterheim, bosgezicht
Startprijs 80 EUR
Schilderij, J. van Oosten 1197
Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Wim Bos 1198
Schilderij, Wim Bos

200 EUR

Schilderij, 18e eeuw 1199
Schilderij, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Ovaal schilderij rode klaprozen 1200
Ovaal schilderij rode klaprozen
Startprijs 75 EUR
Schilderij, watermolen met eendjes 1201
Schilderij, watermolen met eendjes
Startprijs 120 EUR
Japanse litho, Yoshihiro Urushibara 1202
Japanse litho, Yoshihiro Urushibara
Startprijs 150 EUR
2 Etsen, 17e-18e eeuw 1203
2 Etsen, 17e-18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1204
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1205
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR
Martinez 1206
Martinez

200 EUR

Schilderij Stutterheim, landschap met koeien 1207
Schilderij Stutterheim, landschap met koeien

180 EUR

12 1208
12

150 EUR

Jac van Rossum 1209
Jac van Rossum
Startprijs 125 EUR
Pieter van de Regt 1210
Pieter van de Regt
Startprijs 80 EUR
Schilderij, 19e eeuw 1211
Schilderij, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
2 Aquarellen, 18e eeuw 1212
2 Aquarellen, 18e eeuw

125 EUR

Perzisch aquarel 1213
Perzisch aquarel

2.000 EUR

C. Cornelisz, bessen 1214
C. Cornelisz, bessen
Startprijs 80 EUR
Schilderij, W. van Norden, knotwilgen 1215
Schilderij, W. van Norden, knotwilgen
Startprijs 125 EUR
W. Lammers, kippen in de stal 1216
W. Lammers, kippen in de stal
Startprijs 150 EUR
Gravure, 16e-17e eeuw 1217
Gravure, 16e-17e eeuw
Startprijs 120 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1218
Schilderij, onduidelijk gesigneerd

40 EUR

Schilderij, M. v.d. Berg 1219
Schilderij, M. v.d. Berg

210 EUR

Schilderij, W. van Norden 1220
Schilderij, W. van Norden
Startprijs 200 EUR
Heyboer, vrouwen 1221
Heyboer, vrouwen

260 EUR

E. Ringner 1222
E. Ringner
Startprijs 150 EUR
Schilderij, zeilboten 1223
Schilderij, zeilboten
Startprijs 100 EUR
D. Been, "vue de St. Tropez" 1224
D. Been, "vue de St. Tropez"
Startprijs 250 EUR
Schilderij, kasteel in landschap 1225
Schilderij, kasteel in landschap
Startprijs 100 EUR
Schilderij kerk 1226
Schilderij kerk
Startprijs 50 EUR
3 Japanse kunstwerken 1227
3 Japanse kunstwerken

425 EUR

W. Bakkenes 1228
W. Bakkenes
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1229
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 80 EUR
Schilderij, bloemstilleven 1230
Schilderij, bloemstilleven
Startprijs 200 EUR
3x Udo Genschmer 1231
3x Udo Genschmer
Startprijs 100 EUR
Elly Dijkshoorn 1232
Elly Dijkshoorn
Startprijs 50 EUR
2x Dupont Parijs 1233
2x Dupont Parijs
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, winter 1234
Onduidelijk gesigneerd, winter
Startprijs 90 EUR
Schilderij, van Trirum 1235
Schilderij, van Trirum

300 EUR

Ikoon, Iverskaja 1236
Ikoon, Iverskaja
Startprijs 100 EUR
2 Schilderijtjes (pendant) 1237
2 Schilderijtjes (pendant)
Startprijs 150 EUR
Schilderij, Walther Purschke 1238
Schilderij, Walther Purschke

50 EUR

Portret met spiegel 1239
Portret met spiegel
Startprijs 100 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1240
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 60 EUR
Schilderij, ongesigneerd 1241
Schilderij, ongesigneerd
Startprijs 60 EUR
Schilderij, Resch 1242
Schilderij, Resch
Startprijs 150 EUR
Damesportret met hoed 1243
Damesportret met hoed

100 EUR

Willem Witsen, ets 1244
Willem Witsen, ets
Startprijs 275 EUR
Damesportret met hoed 1245
Damesportret met hoed
Startprijs 100 EUR
2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust) 1246
2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust)
Startprijs 40 EUR
Schilderij, bruggetje Amsterdam 1247
Schilderij, bruggetje Amsterdam

100 EUR

Schilderij, IJben 1248
Schilderij, IJben
Startprijs 60 EUR
Meisjesportret 1249
Meisjesportret
Startprijs 100 EUR
Schilderij, J. van Oosten 1250
Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR
Schilderij Hollands straatje 1251
Schilderij Hollands straatje

50 EUR

Ets boot, Karel Theodor Thieman 1252
Ets boot, Karel Theodor Thieman
Startprijs 260 EUR
16 Etsen, B. Picart 1253
16 Etsen, B. Picart
Startprijs 100 EUR
Schilderij Sara Sauva 1254
Schilderij Sara Sauva
Startprijs 200 EUR
Schilderij, van Trirum 1255
Schilderij, van Trirum

350 EUR

Schilderij, schapen 1256
Schilderij, schapen

200 EUR

Carola Stratmann 1257
Carola Stratmann
Startprijs 100 EUR
Maya Wildevuur, 2 geisha's 1258
Maya Wildevuur, 2 geisha's

230 EUR

Schilderij 1259
Schilderij
Startprijs 100 EUR
Schilderij du Chatell 1260
Schilderij du Chatell

160 EUR

Schilderij, wintergezicht 1261
Schilderij, wintergezicht

150 EUR

M. v. Waning, silleven 1262
M. v. Waning, silleven
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd portret 1263
Ongesigneerd portret

135 EUR

C. Cornelisz, kersen 1264
C. Cornelisz, kersen
Startprijs 80 EUR
Schilderij L Apol 1265
Schilderij L Apol

100 EUR

Schilderij, P. Brouwer 1266
Schilderij, P. Brouwer
Startprijs 90 EUR
Schilderij E. Ligtelijn 1267
Schilderij E. Ligtelijn

450 EUR

Schilderij, W. van Norden 1268
Schilderij, W. van Norden
Startprijs 150 EUR
Schilderij, K. Wagler 1937 1269
Schilderij, K. Wagler 1937
Startprijs 80 EUR
Zeidler 1270
Zeidler
Startprijs 100 EUR
Ikoon, Jezus 1271
Ikoon, Jezus

80 EUR

Schilderij Stutterheim, boerderij 1272
Schilderij Stutterheim, boerderij
Startprijs 150 EUR
Tekening Stutterheim 1273
Tekening Stutterheim
Startprijs 30 EUR
Schilderij, To Vreede 1274
Schilderij, To Vreede
Startprijs 80 EUR
Schilderij Visser 1275
Schilderij Visser
Startprijs 80 EUR
Schilderij, K. Reyne ca. 1930 1276
Schilderij, K. Reyne ca. 1930
Startprijs 30 EUR
Groot schilderij, Albert Franke 1277
Groot schilderij, Albert Franke
Startprijs 100 EUR
Schilderij, Josinksi 1278
Schilderij, Josinksi
Startprijs 80 EUR
H.W. Mesdag 1279
H.W. Mesdag
Startprijs 100 EUR
Le Comte, haven 1280
Le Comte, haven
Startprijs 260 EUR
Schilderij, F. Baayens 1281
Schilderij, F. Baayens
Startprijs 150 EUR
Jan Nederlof, blond naakt 1282
Jan Nederlof, blond naakt
Startprijs 250 EUR
Vandrak 1283
Vandrak

160 EUR

Schilderij, meisje op strand 1284
Schilderij, meisje op strand
Startprijs 100 EUR
Schilderij, F. Mennes 1285
Schilderij, F. Mennes
Startprijs 80 EUR
Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1286
Startprijs 180 EUR
Theodor Hansen 1287
Theodor Hansen
Startprijs 80 EUR