26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

S.J. Akkerman
Startprijs 50 EUR

Valenta Ludwig
Resultaat: 200 EUR

Schilderij, Medora
Resultaat: 90 EUR

Schilderij, vrouw bij vuurboom
Resultaat: 60 EUR

Groot schilderij, figuren in dorp
Startprijs 80 EUR

6 Gravures
Resultaat: 75 EUR

Schilderij H.van Langen
Startprijs 50 EUR

B. Baayens, bosgezicht
Startprijs 50 EUR

C. Akens, boerderij in bos
Startprijs 50 EUR

Gravure, de Pieters kerk
Startprijs 50 EUR

3x Grafiek, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

Gravure, C. Visscher
Startprijs 50 EUR

Schilderij, stilleven bloemen
Startprijs 75 EUR

Mark, 20e eeuw, vaas met bloemen olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Schilderij, stilleven rozen
Startprijs 100 EUR

Mark, 20e eeuw, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, stilleven rozen
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, Kranenburg
Resultaat: 45 EUR

Hogendoorn, violen
Resultaat: 40 EUR

Houtskool, Bareld de Jong
Startprijs 30 EUR

De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G

Schilderij, B. Arps
Resultaat: 75 EUR

Bernardus Arps 1865-1938 stilleven met aardewerk, olieverf op paneel 50x37cm Cond:G

Pendant, kippen, gesign. W. Lemmens
Startprijs 80 EUR

Twee maal W.Lemmerns, kippen met konijn, en kippen met kuikens, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G

Schwelgin
Startprijs 45 EUR

Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G

W. Bosman, watermolen
Startprijs 50 EUR

W. Bosman, ijspret
Startprijs 50 EUR

naar Mackenzie, man met paard
Resultaat: 140 EUR

P. Rink, boerderij
Startprijs 75 EUR

R.Rink omstreeks 1920, polderlandschap met roeiboot, figuur en boerderij met koeien, olieverf op linnen 54x36cm Cond: slecht

2 Werken, 17e-18e eeuw
Startprijs 45 EUR

Schilderij, H. van Straten
Startprijs 80 EUR

Gesigneerd H.van Straaten, boereninterieur met vrouw en kip, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Damesportret, Henk Reerink
Resultaat: 130 EUR

Gerard Krol
Startprijs 45 EUR

Gerard Krol, boerenschuur met stro en kippen, olieverf op linnen 31x40cm Cond:R

Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 60 EUR

G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, compositie muziekinstrumenten (naar Picasso) 50x40cm. Cond.: G

Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 70 EUR

G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, ode aan Chopin 40x60cm. Cond.: G

Schilderij, vrouwelijk naakt
Startprijs 70 EUR

Banzinger vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 17x23cm Cond:G

Schilderij, clown
Startprijs 40 EUR

A.S.G. Steinhagen, Clowns, Batik op zijde 33x63 cm Cond:G

Stilleven
Resultaat: 60 EUR

Schilderij, Ruhe
Startprijs 40 EUR

F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50cm Cond:G

Ongesigneerd, pop met bal
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 pop met bal olieverf op paneel. 35,5x43,5cm Cond:R

Schilderij, Twickelse beek
Startprijs 50 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Twickelse beek Delden 40x50cm. Cond.: G

Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 40 EUR

L. Lallemand, stilleven
Startprijs 40 EUR

Schilderij, landschap met beek
Resultaat: 50 EUR

Rashidth 2003
Startprijs 40 EUR

Rashidth '03, acryl op papier, moderne voorstelling 30x40cm. Cond.: G

Ype Wenning, stadsgezicht
Resultaat: 30 EUR

Aquarel, landschap met kerk
Startprijs 30 EUR

Schilderij, 2 poesjes
Startprijs 65 EUR

C.S Germans, Duitse school, toegeschreven aan Meta Plückebaum 1876-1945, twee poezen met kittens, ets op papier 18x24cm Cond:G

Wessels 75
Startprijs 40 EUR

Wessels '75, olieverf op linnen, schilderij naar Murillo, fruitetende jongens 40x60cm. Cond.: G

3 Werken, 18e-19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Schilderij, meisje bij tafel
Startprijs 200 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1880, meisje bij tafel (1 restauratieplakker verso) olieverf op linnen 60x80cm Cond:R

Schilderij, H. van Langen
Startprijs 40 EUR

H. van Langen ( 1874-1964), olieverf op linnen, boerenvrouw bij haard 40x60cm. Cond.: G

Gravure Notre Dame
Startprijs 30 EUR

D.H. , moderne compositie
Resultaat: 50 EUR

Onduidelijke signatuur, nr92/500, fantasiehaan in landschap, lithografie op papier 43x53cm Cond:G

2 Babyportretten
Startprijs 40 EUR

Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014 twee baby portretten, tekening op papier Cond:G

2 Portret tekeningen, Udo Peters
Startprijs 80 EUR

Twee houtskooltekeningen op papier U. Peters (Duitse School), 1x herenportret 1886 - 1887 en 1x herenportret met baard 1886 - 1887, 57x42cm. en 56x41cm. Cond.: G

Corneille, vrouwen/vogel
Startprijs 140 EUR

3x Metten Koornstra
Startprijs 40 EUR

3x metten Koornstra 1912-1978, drie voorstellingen met figuren, lithografie op papier Cond:G

Twee gravures
Resultaat: 120 EUR

Twee 17e-18e eeuwse gravures in lijst door F.Boucher, J.B.Simonet Sculp, bovenrand iets ingekort voor lijst 12-8cm gravures op papier Cond:R

Drie Chinese schilderdoekjes
Startprijs 150 EUR

Drie Chinese geschilderde voorouderportretten op linnen 20e eeuw in goede staat 50x30cm

14 Etsen gesigneerd
Startprijs 90 EUR

Verzameling van 14 Hollandse gesigneerde etsen, bomenstudies o.a. Kralingen 47x34cm etsen op papier (Cornelia Kwint 1899-1996) Cond:R/G

Aquarel, C. v.d. Velden
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw (verso C. van Velden Coster), sepia op papier, landschap met houthakkers 25x20cm. Cond.: G

Jan v. Heel, clownsportret
Startprijs 60 EUR

Jan van Heel 1898-1990 Den Haag, Clownsportret, lithografie op papier 14x10cm Cond:G

J. LeRoy, poezenfamilie
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd J. le Roy 21e eeuw, moederpoes met kittens, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G

Jaap van Kregten
Resultaat: 50 EUR

Jaap van Kregten Twikkelerbos met beek, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

L. Gilissen
Startprijs 40 EUR

L. Gilissen, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 95x130cm. Cond.: G

4 Werken van Ralph Steadman
Startprijs 80 EUR

Vier werken van Ralph Steadman ( 1936), reproductie op papier, 4 karikatuur voorstellingen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, F. de Wit
Startprijs 50 EUR

F. de Wit omstreeks 1930, dorpsgezicht met figuren en bloemenmarkt, olieverf op linnen 30x4cm Cond:G

Schilderij, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Tekening, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd 17e/18e eeuw tekeningen met rood krijt voorstellende een naakte man met een laurierblad voor schaamstreek, in goede originele staat. 29,5x20,5cm

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 20 EUR

Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko
Startprijs 60 EUR

ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marrokaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G

2 Nieuwjaarswensen
Startprijs 40 EUR

Twee vroege 19e eeuwse ingekleurde gravures, nieuwjaars en zege wensen anno 1819, en anno 1820, met handgeschreven Nederlandse teksten(beschadigd) 41x31cm Cond:R

Schilderij, opvliegende eenden
Startprijs 35 EUR

J. v.d. Broek omstreeks 1960, opvliegende eenden olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G

Ongesigneerd, zeegezicht
Startprijs 35 EUR

Litho, 3 vrouwen
Startprijs 400 EUR

Litho, 3 vrouwen

Elsbeth Bellartz
Resultaat: 35 EUR

Elsbeth Bellartz 1986 Duitse school, roeiboot op strand, olieverf op linnen 125x65cm Cond:G

Z. Morel
Resultaat: 40 EUR

2x Tulp, 17e-18e eeuw
Startprijs 35 EUR

2x Aquarel op papier, 1xTulp 17e-18e eeuw, aquarel op papier 20x13cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, tulp in pot 22x15cm. Cond.: G

Jaap van Kregten
Resultaat: 35 EUR

Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij, Jacques Idserda
Startprijs 70 EUR

Jacques Idserda, Loosdrecht 1918-2007 Laren, strandstoel bij nacht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Els Weise
Startprijs 30 EUR

Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 30 EUR

Geza, paysage animee
Resultaat: 100 EUR

Geza omstreeks 1930 Hollands poldergezicht met putter en koeien, met windmolen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Hagstra
Resultaat: 30 EUR

Hagstra of Hoogstra, abstracte compositie, aquarel op papier 39x55cm Cond:G

2 Gravures, 17e-18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Hollands ijsgezicht
Resultaat: 40 EUR

Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 70 EUR

2 Maritieme etsen, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse Franse etsen, maritiem Rigaud Fecit.1, Ils Font Naufage.2. en Menez en Esclavage(Jacque), etsen op papier 27x19cm. Cond: G

Duitse ets, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Schilderij, vrouw in sneeuw
Resultaat: 30 EUR

Schilderij de Regt, winter
Resultaat: 190 EUR

2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR

Twee 18e eeuwse gravures, le Chandronnier, en le Chapelier 18x23cm Cond:R/G

3 Antieke gravures
Resultaat: 30 EUR

Schilderij, Parijs
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1970, stadsgezicht Parijs, olieverf op linnen 60x120cm Cond:G

Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 80 EUR

2 Schilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee werken atelier Nico Zwiers (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgrachten 13,5x18,5cm. Cond.: G

Theo Selhorst, bloemen
Resultaat: 40 EUR

G. Hageman
Startprijs 30 EUR