Mark, 20e eeuw, vaas met bloemen olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Mark, 20e eeuw, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G
Bernardus Arps 1865-1938 stilleven met aardewerk, olieverf op paneel 50x37cm Cond:G
Twee maal W.Lemmerns, kippen met konijn, en kippen met kuikens, olieverf op paneel 18x13cm Cond:G
Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G
R.Rink omstreeks 1920, polderlandschap met roeiboot, figuur en boerderij met koeien, olieverf op linnen 54x36cm Cond: slecht
Gesigneerd H.van Straaten, boereninterieur met vrouw en kip, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Gerard Krol, boerenschuur met stro en kippen, olieverf op linnen 31x40cm Cond:R
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, compositie muziekinstrumenten (naar Picasso) 50x40cm. Cond.: G
G. Diepeveen 20e eeuw, olieverf op linnen, ode aan Chopin 40x60cm. Cond.: G
Banzinger vrouwelijk naakt, gemengde techniek op papier 17x23cm Cond:G
F.J.Ruhe 1931 Duitse school, landschap met meer, olieverf op paneel. 57x50cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 pop met bal olieverf op paneel. 35,5x43,5cm Cond:R
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, Twickelse beek Delden 40x50cm. Cond.: G
Rashidth '03, acryl op papier, moderne voorstelling 30x40cm. Cond.: G
C.S Germans, Duitse school, toegeschreven aan Meta Plückebaum 1876-1945, twee poezen met kittens, ets op papier 18x24cm Cond:G
Wessels '75, olieverf op linnen, schilderij naar Murillo, fruitetende jongens 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd omstreeks 1880, meisje bij tafel (1 restauratieplakker verso) olieverf op linnen 60x80cm Cond:R
H. van Langen ( 1874-1964), olieverf op linnen, boerenvrouw bij haard 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijke signatuur, nr92/500, fantasiehaan in landschap, lithografie op papier 43x53cm Cond:G
Twee keer Rose Marie Sterenberg Gompertz 1919-2014 twee baby portretten, tekening op papier Cond:G
Twee houtskooltekeningen op papier U. Peters (Duitse School), 1x herenportret 1886 - 1887 en 1x herenportret met baard 1886 - 1887, 57x42cm. en 56x41cm. Cond.: G
3x metten Koornstra 1912-1978, drie voorstellingen met figuren, lithografie op papier Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse gravures in lijst door F.Boucher, J.B.Simonet Sculp, bovenrand iets ingekort voor lijst 12-8cm gravures op papier Cond:R
Drie Chinese geschilderde voorouderportretten op linnen 20e eeuw in goede staat 50x30cm
Verzameling van 14 Hollandse gesigneerde etsen, bomenstudies o.a. Kralingen 47x34cm etsen op papier (Cornelia Kwint 1899-1996) Cond:R/G
Ongesigneerd 19e eeuw (verso C. van Velden Coster), sepia op papier, landschap met houthakkers 25x20cm. Cond.: G
Jan van Heel 1898-1990 Den Haag, Clownsportret, lithografie op papier 14x10cm Cond:G
Gesigneerd J. le Roy 21e eeuw, moederpoes met kittens, olieverf op paneel 13x18cm Cond:G
Jaap van Kregten Twikkelerbos met beek, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
L. Gilissen, olieverf op linnen, stilleven met bloemen en fruit 95x130cm. Cond.: G
Vier werken van Ralph Steadman ( 1936), reproductie op papier, 4 karikatuur voorstellingen 60x80cm. Cond.: G
F. de Wit omstreeks 1930, dorpsgezicht met figuren en bloemenmarkt, olieverf op linnen 30x4cm Cond:G
Ongesigneerd 17e/18e eeuw tekeningen met rood krijt voorstellende een naakte man met een laurierblad voor schaamstreek, in goede originele staat. 29,5x20,5cm
ALF Johansson 1934 Almundsrijd Zweden, Marrokaans dorpsgezicht met kameel en palmen, olieverf op linnen 50x20cm Cond:G
Twee vroege 19e eeuwse ingekleurde gravures, nieuwjaars en zege wensen anno 1819, en anno 1820, met handgeschreven Nederlandse teksten(beschadigd) 41x31cm Cond:R
J. v.d. Broek omstreeks 1960, opvliegende eenden olieverf op linnen, 50x60cm Cond:G
Elsbeth Bellartz 1986 Duitse school, roeiboot op strand, olieverf op linnen 125x65cm Cond:G
2x Aquarel op papier, 1xTulp 17e-18e eeuw, aquarel op papier 20x13cm. Cond.: G en 1x Ongesigneerd 18e eeuw, aquarel op papier, tulp in pot 22x15cm. Cond.: G
Jaap van Kregten 1878-1967, Twents landschap met knotwilgen en koeien, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Jacques Idserda, Loosdrecht 1918-2007 Laren, strandstoel bij nacht, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Geza omstreeks 1930 Hollands poldergezicht met putter en koeien, met windmolen, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Hagstra of Hoogstra, abstracte compositie, aquarel op papier 39x55cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Franse etsen, maritiem Rigaud Fecit.1, Ils Font Naufage.2. en Menez en Esclavage(Jacque), etsen op papier 27x19cm. Cond: G
Twee 18e eeuwse gravures, le Chandronnier, en le Chapelier 18x23cm Cond:R/G
Ongesigneerd omstreeks 1970, stadsgezicht Parijs, olieverf op linnen 60x120cm Cond:G
Twee werken atelier Nico Zwiers (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgrachten 13,5x18,5cm. Cond.: G