Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

S.J. Akkerman 1384
S.J. Akkerman
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Valenta Ludwig 1385
Valenta Ludwig

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Schilderij, Medora 1386
Schilderij, Medora

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Schilderij, vrouw bij vuurboom 1387
Schilderij, vrouw bij vuurboom

Resultaat:

60 EUR

Groot schilderij, figuren in dorp 1388
Groot schilderij, figuren in dorp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
6 Gravures 1389
6 Gravures

Resultaat:

75 EUR

Schilderij H.van Langen 1390
Schilderij H.van Langen
Startprijs 50 EUR
B. Baayens, bosgezicht 1391
B. Baayens, bosgezicht
Startprijs 50 EUR
C. Akens, boerderij in bos 1392
C. Akens, boerderij in bos
Startprijs 50 EUR
Gravure, de Pieters kerk 1393
Gravure, de Pieters kerk
Startprijs 50 EUR
3x Grafiek, 18e eeuw 1394
3x Grafiek, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Gravure, C. Visscher 1395
Gravure, C. Visscher
Startprijs 50 EUR
Schilderij, stilleven bloemen 1396
Schilderij, stilleven bloemen
Startprijs 75 EUR
Schilderij, stilleven rozen 1397
Schilderij, stilleven rozen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Schilderij, stilleven rozen 1398
Schilderij, stilleven rozen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Schilderij, Kranenburg 1399
Schilderij, Kranenburg

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Hogendoorn, violen 1400
Hogendoorn, violen

Resultaat:

40 EUR

Houtskool, Bareld de Jong 1401
Houtskool, Bareld de Jong
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Schilderij, B. Arps 1402
Schilderij, B. Arps

Resultaat:

75 EUR

Pendant, kippen, gesign. W. Lemmens 1403
Pendant, kippen, gesign. W. Lemmens
Startprijs 80 EUR
Schwelgin 1404
Schwelgin
Startprijs 45 EUR
W. Bosman, watermolen 1405
W. Bosman, watermolen
Startprijs 50 EUR
W. Bosman, ijspret 1406
W. Bosman, ijspret
Startprijs 50 EUR
Verkocht
naar Mackenzie, man met paard 1407
naar Mackenzie, man met paard

Resultaat:

140 EUR

P. Rink, boerderij 1408
P. Rink, boerderij
Startprijs 75 EUR
2 Werken, 17e-18e eeuw 1409
2 Werken, 17e-18e eeuw
Startprijs 45 EUR
Schilderij, H. van Straten 1410
Schilderij, H. van Straten
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Damesportret, Henk Reerink 1411
Damesportret, Henk Reerink

Resultaat:

130 EUR

Gerard Krol 1412
Gerard Krol
Startprijs 45 EUR
Schilderij, G. Diepeveen 1413
Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 60 EUR
Schilderij, G. Diepeveen 1414
Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 70 EUR
Schilderij, vrouwelijk naakt 1415
Schilderij, vrouwelijk naakt
Startprijs 70 EUR
Schilderij, clown 1416
Schilderij, clown
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Stilleven 1417
Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Schilderij, Ruhe 1418
Schilderij, Ruhe
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, pop met bal 1419
Ongesigneerd, pop met bal

Resultaat:

80 EUR

Schilderij, Twickelse beek 1420
Schilderij, Twickelse beek
Startprijs 50 EUR
Schilderij, G. Diepeveen 1421
Schilderij, G. Diepeveen
Startprijs 40 EUR
L. Lallemand, stilleven 1422
L. Lallemand, stilleven
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, landschap met beek 1423
Schilderij, landschap met beek

Resultaat:

50 EUR

Rashidth 2003 1424
Rashidth 2003
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Ype Wenning, stadsgezicht 1425
Ype Wenning, stadsgezicht

Resultaat:

30 EUR

Aquarel, landschap met kerk 1426
Aquarel, landschap met kerk
Startprijs 30 EUR
Schilderij, 2 poesjes 1427
Schilderij, 2 poesjes
Startprijs 65 EUR
Wessels 75 1428
Wessels 75
Startprijs 40 EUR
3 Werken, 18e-19e eeuw 1429
3 Werken, 18e-19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Schilderij, meisje bij tafel 1430
Schilderij, meisje bij tafel
Startprijs 200 EUR
Schilderij, H. van Langen 1431
Schilderij, H. van Langen
Startprijs 40 EUR
Gravure Notre Dame 1432
Gravure Notre Dame
Startprijs 30 EUR
Verkocht
D.H. , moderne compositie 1433
D.H. , moderne compositie

Resultaat:

50 EUR

2 Babyportretten 1434
2 Babyportretten
Startprijs 40 EUR
2 Portret tekeningen, Udo Peters 1435
2 Portret tekeningen, Udo Peters
Startprijs 80 EUR
Corneille, vrouwen/vogel 1436
Corneille, vrouwen/vogel
Startprijs 140 EUR
3x Metten Koornstra 1437
3x Metten Koornstra
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee gravures 1438
Twee gravures

Resultaat:

120 EUR

Drie Chinese schilderdoekjes 1439
Drie Chinese schilderdoekjes
Startprijs 150 EUR
14 Etsen gesigneerd 1440
14 Etsen gesigneerd
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Aquarel, C. v.d. Velden 1441
Aquarel, C. v.d. Velden

Resultaat:

100 EUR

Jan v. Heel, clownsportret 1442
Jan v. Heel, clownsportret
Startprijs 60 EUR
J. LeRoy, poezenfamilie 1443
J. LeRoy, poezenfamilie
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Jaap van Kregten 1444
Jaap van Kregten

Resultaat:

50 EUR

L. Gilissen 1445
L. Gilissen
Startprijs 40 EUR
4 Werken van Ralph Steadman 1446
4 Werken van Ralph Steadman
Startprijs 80 EUR
Schilderij, F. de Wit 1447
Schilderij, F. de Wit
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, 19e eeuw 1448
Schilderij, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Tekening, 17e-18e eeuw 1449
Tekening, 17e-18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Schilderij, J. van Oosten 1450
Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 20 EUR
Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko 1451
Schilderij, Alfr. Johansson, Marokko
Startprijs 60 EUR
2 Nieuwjaarswensen 1452
2 Nieuwjaarswensen
Startprijs 40 EUR
Schilderij, opvliegende eenden 1453
Schilderij, opvliegende eenden
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, zeegezicht 1454
Ongesigneerd, zeegezicht
Startprijs 35 EUR
Litho, 3 vrouwen 1455
Litho, 3 vrouwen
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Elsbeth Bellartz 1456
Elsbeth Bellartz

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Z. Morel 1457
Z. Morel

Resultaat:

40 EUR

2x Tulp, 17e-18e eeuw 1458
2x Tulp, 17e-18e eeuw
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Jaap van Kregten 1459
Jaap van Kregten

Resultaat:

35 EUR

Schilderij, Jacques Idserda 1460
Schilderij, Jacques Idserda
Startprijs 70 EUR
Els Weise 1461
Els Weise
Startprijs 30 EUR
Schilderij, N. Hoogland 1462
Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Geza, paysage animee 1463
Geza, paysage animee

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hagstra 1464
Hagstra

Resultaat:

30 EUR

2 Gravures, 17e-18e eeuw 1465
2 Gravures, 17e-18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Hollands ijsgezicht 1466
Hollands ijsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, Sören Vibery 1467
Schilderij, Sören Vibery
Startprijs 70 EUR
2 Maritieme etsen, 18e eeuw 1468
2 Maritieme etsen, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Duitse ets, 18e eeuw 1469
Duitse ets, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Schilderij, vrouw in sneeuw 1470
Schilderij, vrouw in sneeuw

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij de Regt, winter 1471
Schilderij de Regt, winter

Resultaat:

190 EUR

2 Gravures, 18e eeuw 1472
2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
2 Gravures, 18e eeuw 1473
2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
3 Antieke gravures 1474
3 Antieke gravures

Resultaat:

30 EUR

Schilderij, Parijs 1475
Schilderij, Parijs
Startprijs 80 EUR
Schilderij, Folmer Bonnen 1476
Schilderij, Folmer Bonnen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Schilderijen 1477
2 Schilderijen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Theo Selhorst, bloemen 1478
Theo Selhorst, bloemen

Resultaat:

40 EUR

G. Hageman 1479
G. Hageman
Startprijs 30 EUR