Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Tilly Moes 1480
Schilderij, Tilly Moes
Startprijs 30 EUR
E.V. Hooylandt, stilleven met beeldje 1481
E.V. Hooylandt, stilleven met beeldje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Schilderij, landschap boerderij 1482
Schilderij, landschap boerderij

Resultaat:

25 EUR

Carvajal '66 1483
Carvajal '66
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Landkaart Blaeu 1484
Landkaart Blaeu

Resultaat:

40 EUR

Schilderij, boerderij bij avond 1485
Schilderij, boerderij bij avond
Startprijs 25 EUR
2x Kat,D.S. 1486
2x Kat,D.S.
Startprijs 25 EUR
Schilderij, Bjork Quist 1487
Schilderij, Bjork Quist
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gravure, 17e eeuw 1488
Gravure, 17e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Ets Poppe de maris 1489
Ets Poppe de maris
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ets Dirk Hartink 1490
Ets Dirk Hartink

Resultaat:

60 EUR

Franke 1491
Franke
Startprijs 25 EUR
Bruins, stadsgezicht 1492
Bruins, stadsgezicht
Startprijs 80 EUR
2 Etsen, C. Wahl 1493
2 Etsen, C. Wahl
Startprijs 25 EUR
Verkocht
5 Etsen, Jos v/d Berg 1494
5 Etsen, Jos v/d Berg

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
38 Pastels en tekeningen 1495
38 Pastels en tekeningen

Resultaat:

25 EUR

W. Hogarth, 19e eeuw 1496
W. Hogarth, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Verkocht
W. Zaczek, paysage urbain 1497
W. Zaczek, paysage urbain

Resultaat:

80 EUR

Franse gravure, 18e eeuw 1498
Franse gravure, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw 1499
2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Fritz Menzel 1500
Fritz Menzel

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Schilderij, stilleven 1501
Schilderij, stilleven

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Schilderij, landschap 1502
Schilderij, landschap

Resultaat:

30 EUR

Gravure, Leon Schenk 1503
Gravure, Leon Schenk
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Gravure, 17e eeuw 1504
Gravure, 17e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Aart Schouman, 18e eeuw 1505
Aart Schouman, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR
Sepia, L.E. Ferrier 1506
Sepia, L.E. Ferrier
Startprijs 20 EUR
Gravure, 19e eeuw 1507
Gravure, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Hollandse ets, 18e eeuw 1508
Hollandse ets, 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Pastel, stilleven 1509
Pastel, stilleven

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Dieter Sommer, stilleven 1510
Dieter Sommer, stilleven

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Schilderij, landschap 1511
Schilderij, landschap

Resultaat:

20 EUR

B. Rosiak 1512
B. Rosiak
Startprijs 20 EUR
2 Etsen, figuren en watergeest 1513
2 Etsen, figuren en watergeest
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Diverse grafieken en tekeningen 1514
Diverse grafieken en tekeningen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2 Etsen Enschede 1515
2 Etsen Enschede

Resultaat:

20 EUR

2 Werken, 19e eeuw 1516
2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR
3 Gravures, 18e eeuw 1517
3 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Antieke gravure, Dusseldorf 1518
Antieke gravure, Dusseldorf

Resultaat:

45 EUR

Schilderij, Marweffe 1519
Schilderij, Marweffe
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Sivert '78 1520
Sivert '78

Resultaat:

15 EUR

Theo van Elsen, 3 tekeningen 1521
Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 15 EUR
Theo v. Elsen, 2 tekeningen 1522
Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 15 EUR
Oosters aquarel 1523
Oosters aquarel
Startprijs 15 EUR
Ets 18e eeuw, Rugendas 1524
Ets 18e eeuw, Rugendas
Startprijs 15 EUR
2 Antieke gravures 1525
2 Antieke gravures
Startprijs 15 EUR
Schilderij, van Trirum 1526
Schilderij, van Trirum
Startprijs 350 EUR
Schilderij, Altmann 1527
Schilderij, Altmann
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Schilderij, boten 1528
Schilderij, boten

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Schilderij, Verveer 1529
Schilderij, Verveer

Resultaat:

25 EUR

Map kunstwerken Heino Breilmann 1530
Map kunstwerken Heino Breilmann
Startprijs 250 EUR
15 Werken Duitsland 1531
15 Werken Duitsland
Startprijs 100 EUR
14 Werken Duitsland 1532
14 Werken Duitsland
Startprijs 100 EUR
2x Otto Greiner 1533
2x Otto Greiner
Startprijs 800 EUR
Map houtsnedes Heino Breilman 1534
Map houtsnedes Heino Breilman
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Kist houtsnedes K.H. Grage (50x) 1535
Kist houtsnedes K.H. Grage (50x)

Resultaat:

190 EUR

9 Werken Duitse School 1536
9 Werken Duitse School
Startprijs 100 EUR
2x Duitse School 1537
2x Duitse School
Startprijs 40 EUR
9x Grafiek Duitsland 1538
9x Grafiek Duitsland
Startprijs 100 EUR
Diverse werken N.J. 1539
Diverse werken N.J.
Startprijs 40 EUR