26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Schilderij, K. Reyne ca. 1930 1276
Schilderij, K. Reyne ca. 1930
Startprijs 30 EUR
Reproductie, modern Van Horck 1336
Reproductie, modern Van Horck
Startprijs 30 EUR
Schilderij, popgroep U2 1337
Schilderij, popgroep U2
Startprijs 30 EUR
Houtskool, Bareld de Jong 1401
Houtskool, Bareld de Jong
Startprijs 30 EUR
Aquarel, landschap met kerk 1426
Aquarel, landschap met kerk
Startprijs 30 EUR
Gravure Notre Dame 1432
Gravure Notre Dame
Startprijs 30 EUR
Els Weise 1461
Els Weise
Startprijs 30 EUR
Schilderij, N. Hoogland 1462
Schilderij, N. Hoogland
Startprijs 30 EUR
2 Gravures, 17e-18e eeuw 1465
2 Gravures, 17e-18e eeuw
Startprijs 30 EUR
2 Maritieme etsen, 18e eeuw 1468
2 Maritieme etsen, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
Duitse ets, 18e eeuw 1469
Duitse ets, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
2 Gravures, 18e eeuw 1472
2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
2 Gravures, 18e eeuw 1473
2 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 30 EUR
G. Hageman 1479
G. Hageman
Startprijs 30 EUR
Schilderij, Tilly Moes 1480
Schilderij, Tilly Moes
Startprijs 30 EUR
Ets Poppe de maris 1489
Ets Poppe de maris
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1204
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 35 EUR
Schilderij, opvliegende eenden 1453
Schilderij, opvliegende eenden
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, zeegezicht 1454
Ongesigneerd, zeegezicht
Startprijs 35 EUR
2x Tulp, 17e-18e eeuw 1458
2x Tulp, 17e-18e eeuw
Startprijs 35 EUR
Georg Kiste 1083
Georg Kiste
Startprijs 40 EUR
B. Richter 1131
B. Richter
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1205
Onduidelijk gesigneerd
Startprijs 40 EUR
2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust) 1246
2 Aquarellen (N. Berkhout en J.A. Rust)
Startprijs 40 EUR