Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011, stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Wim Bos, 1906-1977, zeilboten met figuren, Overschie, olieverf op linnen 50x70 Cond:G
Van Abcoude 20e eeuw vissersvolk aan het strand , olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, Jongeling met passer, olieverf op linnen 37x50cm Cond:G
Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G
W. van Dok 1892, zuiderzee-vissersleven voor de tot stand koming van de afsluitdijk(Naieve kunst) olieverf op paneel 84x84cm Cond:G
Arie Wassenberg omstreeks 1930, Delft 1896-1970, havengezicht met hoorn, olieverf op linnen, 60x80cm Cond:G
Monogram L.A 1853, zeegezicht met ruwe zee, houten pier met reddingswerkers, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G
Suzanne Wans (Jean Dablin 1903 Franse School), olieverf op linnen, meisje met hoepel 100x58cm. Cond.: R
Johannes Greferath ( Duitse School 1872 - 1946 Köln), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G
Heinz Sprenger ( Duitse School 1914 - 1984), olieverf op linnen, havengezicht met vissersboten 100x70cm. Cond.: G
Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G
Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...
Willie Berkens Deurne(Brabant) 1950, stilleven met aarderwerk, groente en fruit, olieverf op paneel 70x40cm Cond:G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met tin en citroen 13x18cm. Cond.: G
Tony Warrens, Indische vrouw, olieverf op linnen 15x20 Cond:G
Carl Wilhelm Mosblech ( 1868 - 1934 Duitse School), olieverf op linnen, Duitse dorpstraat met figuren 70x60cm. Cond.: G
Verso Doeser, toegeschreven aan Jacobus Johannes Doeser ( 1884 - 1970), olieverf op linnen, vaas met bloem 60x80cm. Cond.: G
Russische ikoon met Sint Nicolaas met tiara en diakenstool, geflankeerd door Jezus en Maria. Peterburgse school met randversieringen ca. 1900 met bladgoud, mooie verfijnde kwaliteit, minimale lakschad...
Russische school 1964, kyrrillisch gesigneerd, schilder in park, verso Anatoli Ivanovich Kovin, olieverf op paneel 38x50cm Cond;G
Edmund Ernest Kosmowski 1900-1985 fguren op het strand, olieverf op paneel 22x29 Cond:G
H.Willescheid omstreeks 1930 Duitse school, havengezicht met vissersvolk olieverf op paneel 44x60cm Cond:G
Marcel le Jach, danseres Moulin Rouge, olieverf op linnen 27x22cm Cond:G
Anton Woelki (Duitse School 1908 - 1987), olieverf op paneel, zeilboten aan strand 25x95cm. Cond.: G
Kurt Arnscheidt ( 1906 Essen - Düsseldorf, Duitse School), olieverf op linnen, dorp aan een rivier 72x77cm. Cond.: R-G
Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G
Twee 19e eeuwse miniaturen met voorstellingen van havengezichten en figuren. Geschilderd op linnen achterglas (1x glas gebroken) 5,5xø6cm. Cond.: R-G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G
Van Noort, strandgezicht Zandvoort, met figuren op strand, olieverf op linnen 45x30cm Cond:G
Jan te Wierik 2002 (1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, fantasie figuren 23x15cm. Cond.: G
J. Matzsen 1942, olieverf op linnen, berglandschap met sneeuw op toppen 83x66cm. Cond.: G
Line Balmin, olieverf op linnen, naief dorpsgezicht met figuren "cerisiers roses á come" 50x41cm. Cond.: G
B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G
Naar Murillo 19e eeuw Italiaanse kinderen aan het dobbelen olieverf op linnen 84x110cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, mogelijk Russische school, stadsgezicht vismarkt, 71x90cm olieverf op linnen Cond:G
Mogelijk Franz Geerts 1850-1944 Belgie, haan met kippen, olieverf op paneel 30.5x25cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, landschap met paardenkar, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G
Houten beschilderde sculptuur, gesigneerd Cobra, in de stijl van de Cobra, 2e helft 20e eeuw 84x54x14 Cond:G
S. Barendsma omstreeks 1900(renkum) schaapsherder met schapen op heide, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Ton Ancone(oldenzaal) vaas met bloemen(mooie lijst) olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
Hans Bulder (vroeg werk) 1953 (bekende wild in de natuur schilder) reebok in bos, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
J.Brink, omstreeks 1930, boereninterieur met moeder en kind bij haard, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
Wim van Norden (1883 - 1978), olieverf op linnen, polderlandschap met wandelaars 60x80cm. Cond.: G
Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G
A. Kübler (Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op Berghausen 62x48cm. Cond.: G
Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G
J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin, en kruik, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G
J.van Oosten 20e eeuw gezicht op oud Enkhuizen, naief geschilderd, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
A. Lemoigne, Andre 1898, Franse school dame met hoed, olieverf op paneel 33x43 Cons:G
Albert Wessels Rijssen 1938-2010, eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op paneel. 27x27cm Cond:G
Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G
Twee vroeg 19e eeuwse portretten in originele lijst, portret van Tetje W. Tuconis geboren Borger, portret van Wijbren Sipkes Taconis (Joure 1791-1842) verso stamboom, craquele en beschadigingen. 45x55...
Herman ten Kate, dec 1864 man met brief in stoel, aquarel op papier 30x37cm Cond:G
M.Risetta omstreeks 1900, pseudoniem Karl Kaufmann, Duitse school haven met vissersboten, olieverf op paneel 52x27cm Cond:G
Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G
Ton Schulten (groot) nr. 83/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, maanlandschap 1995 (handgesigneerd) 60x80cm. Cond.: G
Ton Schulten nr81/180 1938 Ootmarsum, titel: Op weg 2000 (handgesigneerd) zeefdruk op papier 85x90cm Cond:G
Monogram D.S.H omstreeks 1880, boerderij met koeien en knotwilgen, olieverf op linnen 54x35cm Cond:G
Leo Gestel, Woerden 1881-1941 Hilversum, landsneiders bij korenschoven, houtskool op papier 49x38cm Cond:G
A.Natalis 1843 Bergachtig landschap met landarbeiders en vee, olieverf op linnen 73x48cm Cond:G
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G
Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 1991, abstracte compoisitie met doorgang olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
Gustav Kluge (1947, Duitse School), print of lithografie op papier, buste 40x60cm. Cond.: G
Jan Mankes 1889-1920, melkende boerin, houtsnede op papier 20x15cm Cond:G
Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte compositie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G
E. Jackie 20e eeuw, mand met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met schapen, moeder en kind, olieverf op paneel 19x24 Cond:G
Ype Wenning (1879-1959) binnenhof met wasvrouw, olieverf op paneel. 23x14cm Cond:G
Leo Hohlfeld (Duitse School), olieverf op paneel, bospad met herder en schapen 50x60cm. Cond.: G
K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G
P.Renard 21e eeuw strandgezicht Katwijk met figuren, olieverf op paneel 25x20cm Cond:G
K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G
E. Seifert (Duitse School), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 60x42cm. Cond.: G
Adrianus van Everdingen (1832 - 1912 Utrecht), olieverf op linnen (marouflé), bosgezicht bij villa 55x40cm. Cond.: G
G.H Gobell Raalte 1786 Deventer 1833 (met provenance) ijsgezicht met schaatsers en twee figuren op de voorgrond, koek en zopie, Aquarel op papier 24x21cm Cond:G
J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G
Rons 20e eeuw, verso Raoul Haerens Wingene, halfnaakte vrouw, Kunstkring Wenghina, Belgische school, olieverf op linnen, 70x50cm Cond;G
A.L Koster 1859-1937 toegeschreven aan Hollands landschap met knotwilgen en bloembollenveld, olieverf op linnen 24,5x18,5cm Cond:G
Theodorus van Wijngaarden (Rotterdam 1874- Voorburg 1952), boeren interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 42x35cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G
Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G
C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G
Jan Kelderman, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Alexander Essfeld 1874-1939, Duitse school, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G
Monogram CBR besneeuwd landschap olieverf op linnen 48x34cm Cond:G
Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, bomschuiten op het strand, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G
A.J.Zwart Rijswijk 1903-1982 Laren, oud Hollands interieur met klok en aarderwerk, openhaard etc. olieverf op linnen 50x60cm Cond:G
Erich Röhle ( 1903 - 1991), collage op papier, collage Erich Röhle Glanchau 40x30cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Duits bergdorp 27x19cm. Cond.: G
Barend Brouwer 1872-1936, Hollnds polderlandschap, olieverf op paneel 24x18 Cond:G