Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, van Trirum (groot)
Startprijs 500 EUR

Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011, stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G

Wim Bos, Overschie
Startprijs 500 EUR

Wim Bos, 1906-1977, zeilboten met figuren, Overschie, olieverf op linnen 50x70 Cond:G

Schilderij, van Abcoude
Resultaat: 150 EUR

Van Abcoude 20e eeuw vissersvolk aan het strand , olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, portret
Startprijs 250 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, Jongeling met passer, olieverf op linnen 37x50cm Cond:G

Landkaart Middelburg
Resultaat: 110 EUR

Zeldzame 17e eeuwse stadsplattegrond van Middelburg, door cornelis Goliat overl. 1668, gedrukt door Johannes Meertens 55x48cm ets op papier, Cond:G

W.van Dok 4-luik
Resultaat: 160 EUR

W. van Dok 1892, zuiderzee-vissersleven voor de tot stand koming van de afsluitdijk(Naieve kunst) olieverf op paneel 84x84cm Cond:G

Schilderij, hoorn
Startprijs 1.000 EUR

Arie Wassenberg omstreeks 1930, Delft 1896-1970, havengezicht met hoorn, olieverf op linnen, 60x80cm Cond:G

Anton Heyboer
Startprijs 100 EUR

Gesigneerd Anton Heyboer, spetterkip, acryl op papier 24x20 Cond:G

Schilderij, watermolen
Startprijs 60 EUR

R.Kroondijk, watermolen, olieverf op linnen 52x42cm Cond:G

Schilderij, monogram L.A. 1853
Startprijs 250 EUR

Monogram L.A 1853, zeegezicht met ruwe zee, houten pier met reddingswerkers, olieverf op paneel 40x31cm Cond:G

Schilderij kind met hoepel
Startprijs 600 EUR

Suzanne Wans (Jean Dablin 1903 Franse School), olieverf op linnen, meisje met hoepel 100x58cm. Cond.: R

Johannes Greferath
Startprijs 80 EUR

Johannes Greferath ( Duitse School 1872 - 1946 Köln), olieverf op linnen, strandgezicht met figuren 60x80cm. Cond.: G

H. Spenger
Resultaat: 120 EUR

Heinz Sprenger ( Duitse School 1914 - 1984), olieverf op linnen, havengezicht met vissersboten 100x70cm. Cond.: G

Jo Remarko
Startprijs 120 EUR

Jo Remarko ( 1928 - ), olieverf op linnen, branding met rotspartij 80x60cm. Cond.: G

Miniatuur, 16e eeuw
Startprijs 500 EUR

Zeldzame 16e eeuwse Perzische miniatuur, voorstellende een Iraanse vrouw met lang haar, dekkende verf en gouddecor, passepartout beschilderd met florale decors, in 1953 gekocht van M.J Atighetchi, Teh...

Schilderij, Willy Berkens
Startprijs 500 EUR

Willie Berkens Deurne(Brabant) 1950, stilleven met aarderwerk, groente en fruit, olieverf op paneel 70x40cm Cond:G

C. Cornelisz, citroen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met tin en citroen 13x18cm. Cond.: G

Tony Warrens, Indische schone
Startprijs 300 EUR

Tony Warrens, Indische vrouw, olieverf op linnen 15x20 Cond:G

Tony Warrens, geisha
Startprijs 300 EUR

Tony Warrens, Geisha, olieverf op paneel 15x20 Cond:G

Wilhelm Mosblech
Startprijs 70 EUR

Carl Wilhelm Mosblech ( 1868 - 1934 Duitse School), olieverf op linnen, Duitse dorpstraat met figuren 70x60cm. Cond.: G

Doeser (Verso)
Resultaat: 150 EUR

Verso Doeser, toegeschreven aan Jacobus Johannes Doeser ( 1884 - 1970), olieverf op linnen, vaas met bloem 60x80cm. Cond.: G

Russische Ikoon 19e eeuw
Resultaat: 425 EUR

Russische ikoon met Sint Nicolaas met tiara en diakenstool, geflankeerd door Jezus en Maria. Peterburgse school met randversieringen ca. 1900 met bladgoud, mooie verfijnde kwaliteit, minimale lakschad...

Schilderij, Russisch gesigneerd
Resultaat: 170 EUR

Russische school 1964, kyrrillisch gesigneerd, schilder in park, verso Anatoli Ivanovich Kovin, olieverf op paneel 38x50cm Cond;G

Schilderij, dame strand
Startprijs 550 EUR

Edmund Ernest Kosmowski 1900-1985 fguren op het strand, olieverf op paneel 22x29 Cond:G

Schilderij, haven
Resultaat: 50 EUR

H.Willescheid omstreeks 1930 Duitse school, havengezicht met vissersvolk olieverf op paneel 44x60cm Cond:G

Marcel le Jach, danseres
Startprijs 250 EUR

Marcel le Jach, danseres Moulin Rouge, olieverf op linnen 27x22cm Cond:G

Anton Woelki
Resultaat: 80 EUR

Anton Woelki (Duitse School 1908 - 1987), olieverf op paneel, zeilboten aan strand 25x95cm. Cond.: G

Kurt Arnscheidt
Startprijs 60 EUR

Kurt Arnscheidt ( 1906 Essen - Düsseldorf, Duitse School), olieverf op linnen, dorp aan een rivier 72x77cm. Cond.: R-G

Jan te Wierik
Startprijs 600 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

2 Miniatuur schilderijen
Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse miniaturen met voorstellingen van havengezichten en figuren. Geschilderd op linnen achterglas (1x glas gebroken) 5,5xø6cm. Cond.: R-G

Schilderij portret vrouw
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, damesportret 30x40cm olieverf op linnen Cond:G

Strandgezicht van Noort
Resultaat: 340 EUR

Van Noort, strandgezicht Zandvoort, met figuren op strand, olieverf op linnen 45x30cm Cond:G

Jan te Wierik, klein
Startprijs 350 EUR

Jan te Wierik 2002 (1954 - 2002 Rekken), acryl op papier, fantasie figuren 23x15cm. Cond.: G

J. Matzsen 1942
Resultaat: 80 EUR

J. Matzsen 1942, olieverf op linnen, berglandschap met sneeuw op toppen 83x66cm. Cond.: G

Line Balmin
Startprijs 60 EUR

Line Balmin, olieverf op linnen, naief dorpsgezicht met figuren "cerisiers roses á come" 50x41cm. Cond.: G

B. Richter
Startprijs 40 EUR

B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G

Groot schilderij
Startprijs 275 EUR

Naar Murillo 19e eeuw Italiaanse kinderen aan het dobbelen olieverf op linnen 84x110cm Cond:G

Schilderij, mensen aan de kade
Resultaat: 700 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920, mogelijk Russische school, stadsgezicht vismarkt, 71x90cm olieverf op linnen Cond:G

Schilderij, 3 kippen
Startprijs 200 EUR

Mogelijk Franz Geerts 1850-1944 Belgie, haan met kippen, olieverf op paneel 30.5x25cm Cond:G

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, landschap met paardenkar, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Tweeluik, onduidelijk
Startprijs 80 EUR

Twee maal onduidelijk gesigneerd, bloemen, more to you, always together, zeefdrukken op papier 70x10cm Cond:G

Cobra, houtsculptuur
Startprijs 350 EUR

Houten beschilderde sculptuur, gesigneerd Cobra, in de stijl van de Cobra, 2e helft 20e eeuw 84x54x14 Cond:G

Schilderij, schaapskudde op de heide
Startprijs 500 EUR

S. Barendsma omstreeks 1900(renkum) schaapsherder met schapen op heide, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, Ton Anconé
Resultaat: 130 EUR

Ton Ancone(oldenzaal) vaas met bloemen(mooie lijst) olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, Hans Bulder
Resultaat: 300 EUR

Hans Bulder (vroeg werk) 1953 (bekende wild in de natuur schilder) reebok in bos, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij J.Brink
Startprijs 60 EUR

J.Brink, omstreeks 1930, boereninterieur met moeder en kind bij haard, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Wim van Norden
Startprijs 250 EUR

Wim van Norden (1883 - 1978), olieverf op linnen, polderlandschap met wandelaars 60x80cm. Cond.: G

Bruno Bruni
Resultaat: 30 EUR

Bruno Bruni (1935), nr. 236/1000, lithografie op papier, liggende naakte vrouw in bed 60x80cm. Cond.: G

A. Kübler
Startprijs 60 EUR

A. Kübler (Duitse School), olieverf op linnen, gezicht op Berghausen 62x48cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 725 EUR

Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 60 EUR

J. van Oosten 20e eeuw stilleven met appels, tin, en kruik, olieverf op paneel 30x40cm Cond:G

Schilderij, J. van Oosten
Startprijs 100 EUR

J.van Oosten 20e eeuw gezicht op oud Enkhuizen, naief geschilderd, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G

Schilderij, vrouw
Startprijs 600 EUR

A. Lemoigne, Andre 1898, Franse school dame met hoed, olieverf op paneel 33x43 Cons:G

Schilderij, Wessels
Startprijs 250 EUR

Albert Wessels Rijssen 1938-2010, eendenfamilie aan de waterkant, olieverf op paneel. 27x27cm Cond:G

Schilderij, vrouw leest boek
Startprijs 60 EUR

Naar Nicolaes Maes ca. 1900, olieverf op linnen, interieur met lezende vrouw 40x50cm. Cond.: G

2 Portretten, 18e eeuw
Resultaat: 230 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse portretten in originele lijst, portret van Tetje W. Tuconis geboren Borger, portret van Wijbren Sipkes Taconis (Joure 1791-1842) verso stamboom, craquele en beschadigingen. 45x55...

H. ten Kate, zittende edelman
Resultaat: 145 EUR

Herman ten Kate, dec 1864 man met brief in stoel, aquarel op papier 30x37cm Cond:G

Schilderij, Italië boten
Startprijs 120 EUR

M.Risetta omstreeks 1900, pseudoniem Karl Kaufmann, Duitse school haven met vissersboten, olieverf op paneel 52x27cm Cond:G

Schilderij, Witjens
Resultaat: 400 EUR

Jacques Witjens 1881-1956, villa met bijgebouwen aan het water, olieverf op linnen 43x30cm Cond:G

Ton Schulten, groot
Resultaat: 400 EUR

Ton Schulten (groot) nr. 83/200 (1938 Ootmarsum), zeefdruk op papier, maanlandschap 1995 (handgesigneerd) 60x80cm. Cond.: G

Ton Schulten, groot
Resultaat: 450 EUR

Ton Schulten nr81/180 1938 Ootmarsum, titel: Op weg 2000 (handgesigneerd) zeefdruk op papier 85x90cm Cond:G

Gesigneerd D.S.H., koeien in landschap
Resultaat: 175 EUR

Monogram D.S.H omstreeks 1880, boerderij met koeien en knotwilgen, olieverf op linnen 54x35cm Cond:G

Leo Gestel, gemengde techniek
Resultaat: 190 EUR

Leo Gestel, Woerden 1881-1941 Hilversum, landsneiders bij korenschoven, houtskool op papier 49x38cm Cond:G

Schilderij, Natalis
Resultaat: 250 EUR

A.Natalis 1843 Bergachtig landschap met landarbeiders en vee, olieverf op linnen 73x48cm Cond:G

C. Cornelisz, stilleven
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met citroen 13x18cm. Cond.: G

P. van Loo
Startprijs 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 1991, abstracte compoisitie met doorgang olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Antropuz
Startprijs 60 EUR

Antropuz 1925, olieverf op linnen, dorp in de sneeuw 50x70cm. Cond.: G

Gustav Kluge
Startprijs 60 EUR

Gustav Kluge (1947, Duitse School), print of lithografie op papier, buste 40x60cm. Cond.: G

J. Mankes houtsnede, koe melken
Resultaat: 800 EUR

Jan Mankes 1889-1920, melkende boerin, houtsnede op papier 20x15cm Cond:G

P. van Loo
Startprijs 225 EUR

Pit van Loo, Winsum 1905-Haren 199, abstracte compositie gebouw, olieverf op paneel 60x80cm Cond:G

Schilderij, E. Jackie
Startprijs 70 EUR

E. Jackie 20e eeuw, mand met rozen, olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Schilderij, vrouw met schapen
Resultaat: 375 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met schapen, moeder en kind, olieverf op paneel 19x24 Cond:G

Schilderij Ype Wenning
Startprijs 200 EUR

Ype Wenning (1879-1959) binnenhof met wasvrouw, olieverf op paneel. 23x14cm Cond:G

Leo Hohlfeld
Resultaat: 60 EUR

Leo Hohlfeld (Duitse School), olieverf op paneel, bospad met herder en schapen 50x60cm. Cond.: G

K. Scheunemann
Startprijs 60 EUR

K. Scheunemann (Duitse School), olieverf op linnen, Zuid Amerikaans landschap met figuren 47x66cm. Cond.: G

P. Renard, strandgezicht
Startprijs 180 EUR

P.Renard 21e eeuw strandgezicht Katwijk met figuren, olieverf op paneel 25x20cm Cond:G

Schilderij Zeegezicht
Resultaat: 240 EUR

K. Valken 1909, olieverf op linnen, bomschuit en visservolk aan het strand 84x55cm. Cond.: G

E. Seifert
Startprijs 70 EUR

E. Seifert (Duitse School), olieverf op linnen, wintergezicht met figuren 60x42cm. Cond.: G

van Everdingen
Startprijs 200 EUR

Adrianus van Everdingen (1832 - 1912 Utrecht), olieverf op linnen (marouflé), bosgezicht bij villa 55x40cm. Cond.: G

Gobell, aquarel, koek en zopie
Startprijs 600 EUR

G.H Gobell Raalte 1786 Deventer 1833 (met provenance) ijsgezicht met schaatsers en twee figuren op de voorgrond, koek en zopie, Aquarel op papier 24x21cm Cond:G

J.H.W Wittenberg
Startprijs 50 EUR

J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G

Schilderij, naakt
Startprijs 200 EUR

Rons 20e eeuw, verso Raoul Haerens Wingene, halfnaakte vrouw, Kunstkring Wenghina, Belgische school, olieverf op linnen, 70x50cm Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, bollenveld
Resultaat: 300 EUR

A.L Koster 1859-1937 toegeschreven aan Hollands landschap met knotwilgen en bloembollenveld, olieverf op linnen 24,5x18,5cm Cond:G

Schilderij, Wijngaarden
Startprijs 200 EUR

Theodorus van Wijngaarden (Rotterdam 1874- Voorburg 1952), boeren interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 42x35cm Cond:G

Ongesigneerd
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G

Bruno Bielerfeld
Startprijs 60 EUR

Bruno Bielerfeld ( 1879 - 1975 Duitse School), olieverf op paneel, dorpstraat met figuren 30x40cm. Cond.: G

Snoeyerbosch, koe
Startprijs 200 EUR

C. Snoeyerbosch ( 1891 Zutphen - 1975), olieverf op paneel, kalf in wei 95x67cm. Cond.: G

J. Kelderman, bloemstilleven
Startprijs 50 EUR

Jan Kelderman, vaas met bloemen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G

Schilderij, Alexander Essfeld
Startprijs 280 EUR

Alexander Essfeld 1874-1939, Duitse school, zeilboten op zee, olieverf op linnen 60x80cm Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, winter
Startprijs 160 EUR

Monogram CBR besneeuwd landschap olieverf op linnen 48x34cm Cond:G

Schilderij, opengewerkte lijst
Startprijs 80 EUR

Th. Bernen 20e eeuw met antieke opengewerkte lijst, vrouw bij haard, olieverf op linnen, 44x28cm Cond:G

Schilderij, W. van Norden
Startprijs 150 EUR

Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, bomschuiten op het strand, olieverf op linnen, 50x70cm Cond:G

Schilderij, A.J. Zwart
Startprijs 200 EUR

A.J.Zwart Rijswijk 1903-1982 Laren, oud Hollands interieur met klok en aarderwerk, openhaard etc. olieverf op linnen 50x60cm Cond:G

Erich Röhle
Resultaat: 100 EUR

Erich Röhle ( 1903 - 1991), collage op papier, collage Erich Röhle Glanchau 40x30cm. Cond.: G

Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Duits bergdorp 27x19cm. Cond.: G

Barend Brouwer
Resultaat: 200 EUR

Barend Brouwer 1872-1936, Hollnds polderlandschap, olieverf op paneel 24x18 Cond:G