Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
E.V Hooylandt 1944 stilleven met putti en antiek porselein, olieverf op linnen 50x60cm Cond:R
Verso onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, landschap met boerderij en figuur 30x24cm
Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39cm Cond: R/G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G
Twee werken monogram D.S 22-1.65 1x kat met vogel, houtskool op papier 28x21 cm cond:G 1x kat met vogel, houtskool op papier 37x45cm Cond:G
W. Björk Quist Zweden, eekhoorn in boom, olieverf op linnen 80x56cm Cond:G
Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G
Poppe de maris 1921-1988, opgraving acropolis Athene, gemengde techniek op papier 28x18cm Cond:G
Dirk Harting 1884-1970 Appreuve d'artiste nr 19, stadgezicht met gracht ets op papier 63x50cm Cond:G
Franke omstreeks 1950 Duitse school, landschap met vrouw en kind, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1920 stadsgezicht met gracht en figuur, olieverf op linnen, 74x52 Cond:Matig
Twee Christine Wahl (1935) Duitse school, 1x atelier interieur, en 1x Garten am See, etsen op papier 39x29cm Cond:G
Vijf etsen Jos v.d Berg Den Helder-1905- Den Haag 1978 5x vrouwelijk naakt met titels en jaartallen 14x30cm etsen op papier Cond:G
Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G
Gravure 19e eeuws portret William Hogarth gegraveerd door Benjamin Smith(geen moetrand, waarschijnlijk nadruk,steendruk) 38x28cm lithografie op papier Cond:G
W.Zaczek'91 Waldemar, 1929 Polen, stadsgezicht met koets en figuren, olieverf op linnen 50x100cm Cond:G
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G
Fritz Menzel omstreeks 1940 Duitse school, landschap met windmolen, olieverf op linnen 70x52cm Cond:G
G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G
Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.
Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G
Ets op papier 17e eeuw door J. Prenner, Anton Joseph von Prenner Alt: 24 Lat: 30. unc Fet. Di mantua pinx 24x18cm. Cond.: G
Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G
L.E Ferrier omstreeks 1900 Franse school, twee kinderen die een leraar een streek leveren. 21,5x26cm Aquarel op papier. Cond:G
Antieke ets Bartholome Kilian sculps, Anna Maria Johann Daniel Fingerlin, eine geborene Bunkin (19e eeuwse nadruk) 23x16cm Cond:R/G
Hollandse ets,gravure 18e eeuw, de mond van 4 sparen 1739, kennemer landsche gezichten 22x15 cm gravure op papier. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G
Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G
M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G
Twee etsen met figuren, 1x Hanmes (1936) 1x W.H Luipe? 1972, etsen op papier 23x20, en 34x25cm Cond:G
Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend
Twee Karel Kock etsen Enschede, jacobus kerk 1940, en de Gronaussestraat 1930 etsen op papier, 22x30cm Cond:G
Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse gravures betreffende veldslagen Friedrich de 2e (vlekken en beschadigingen) Lud.Wolf inventet, ringek sculp, peske sculp 29x22cm Cond:M
Antieke gravure van Düsseldorf met rivier de Rijn, gravure op papier 32x21 cm Cond:G
Ernest Marweffe, 1866-1913, moeder met kind (verkleurd) ets op papier. Cond: R\G
Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G
Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G
Japanse school, Kobayashe 1884-1949, oosterse landschappen, aquarel op papier, 45x30 cond:G
Ets 18e eeuws G.P.Rugendas pinx Christiana Rugendas Sculp et excud Aug. vindel, reiziger te paard, ets op papier 14,5x13cm Cond:R/G
Twee antieke gravures 18e eeuw, een petite marine A.V.D Velde pinx, gegraveerd door J.P.le Bas (1707-1783)(beschadigd) en een Vue des environs de hefsingque, naar een schilderij van J.Pillement, gegra...
Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G
S. Altman (20e eeuw), olieverf op linnen, interieur middeleeuwse taveerne met figuren 30x40cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G
Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.
Map met 15 kunstwerken Heino Breilmann (1921 - 2001 Duitsland), gemengde techniek op papier, diverse technieken en voorstellingen o.a. pastel, acryl, houtsnedes, lithos (inclusief beschrijving) 30-60c...
Vijftien werken Duitsland met diverse voorstellingen/technieken (oud en antiek) o.a; olieverf, tekeningen, etsen, litho's 20-70cm. Cond.: G
Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G
Twee werken van Otto Greiner '91 ( 1869 - 1916 Duitsland), 2x mannelijk naakt (1x beschadigd), rode potlood op papier 42x28cm. en 31x45cm. Cond.: R-G
Map met 25 houtsnedes (Heino Breilmann 1921 - 2001 Duitsland), houtsnedes op papier met diverse voorstellingen 30-60cm. Cond.: G
Karl Heinz Grage ( 1939 Duitse School), 50 houtsnedes oude testament uit 1982 in originele kist met beschrijving 50x70cm.
Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G
Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G
Negen diverse oude/antieke Duitse grafieken etc. o.a: etsen, landkaart, etc. (grafieken op papier) 25-55cm. Cond.: R-G
Monogram N.J. 60-er jaren, map met zeer veel werken op papier. Diverse voorstellingen en technieken 80x55x74cm. Cond.: G