Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Schilderij, Tilly Moes
Startprijs 30 EUR

Tilly Moes omstreeks 1950, vaas met chrysanten olieverf op linnen 24x30cm Cond:G

E.V. Hooylandt, stilleven met beeldje
Startprijs 50 EUR

E.V Hooylandt 1944 stilleven met putti en antiek porselein, olieverf op linnen 50x60cm Cond:R

Schilderij, landschap boerderij
Resultaat: 25 EUR

Verso onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, landschap met boerderij en figuur 30x24cm

Carvajal '66
Startprijs 25 EUR

Carvajal 66, bergachtig landschap Gouache op papier 40x55cm Cond:G

Landkaart Blaeu
Resultaat: 40 EUR

Zeventiende eeuwse landkaart Guilielmus Blaeu exc. Amsterdam(1600-1699) Comitatuum Boloniae et Guines Descriiptio (vlekken) 50x39cm Cond: R/G

Schilderij, boerderij bij avond
Startprijs 25 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, boerderij bij avondstemming, olieverf op paneel,50x40cm Cond:G

2x Kat,D.S.
Startprijs 25 EUR

Twee werken monogram D.S 22-1.65 1x kat met vogel, houtskool op papier 28x21 cm cond:G 1x kat met vogel, houtskool op papier 37x45cm Cond:G

Schilderij, Bjork Quist
Startprijs 80 EUR

W. Björk Quist Zweden, eekhoorn in boom, olieverf op linnen 80x56cm Cond:G

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Gravure rotspartij met figuren (engelen en kindje Jezus) gravure op papier 21x16cm. Cond:G

Ets Poppe de maris
Startprijs 30 EUR

Poppe de maris 1921-1988, opgraving acropolis Athene, gemengde techniek op papier 28x18cm Cond:G

Ets Dirk Hartink
Resultaat: 60 EUR

Dirk Harting 1884-1970 Appreuve d'artiste nr 19, stadgezicht met gracht ets op papier 63x50cm Cond:G

Franke
Startprijs 25 EUR

Franke omstreeks 1950 Duitse school, landschap met vrouw en kind, olieverf op paneel. 30x40cm. Cond:G

Bruins, stadsgezicht
Startprijs 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1920 stadsgezicht met gracht en figuur, olieverf op linnen, 74x52 Cond:Matig

2 Etsen, C. Wahl
Startprijs 25 EUR

Twee Christine Wahl (1935) Duitse school, 1x atelier interieur, en 1x Garten am See, etsen op papier 39x29cm Cond:G

5 Etsen, Jos v/d Berg
Resultaat: 30 EUR

Vijf etsen Jos v.d Berg Den Helder-1905- Den Haag 1978 5x vrouwelijk naakt met titels en jaartallen 14x30cm etsen op papier Cond:G

38 Pastels en tekeningen
Resultaat: 25 EUR

Jan Visser 38x o.a pastels, tekeningen etc, diverse voorstellingen in map +/- 50x40cm tekeningen op papier Cond;R/G

W. Hogarth, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR

Gravure 19e eeuws portret William Hogarth gegraveerd door Benjamin Smith(geen moetrand, waarschijnlijk nadruk,steendruk) 38x28cm lithografie op papier Cond:G

W. Zaczek, paysage urbain
Resultaat: 80 EUR

W.Zaczek'91 Waldemar, 1929 Polen, stadsgezicht met koets en figuren, olieverf op linnen 50x100cm Cond:G

Franse gravure, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR

Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G

2 Duitse etsen, 18e-19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G

Fritz Menzel
Resultaat: 30 EUR

Fritz Menzel omstreeks 1940 Duitse school, landschap met windmolen, olieverf op linnen 70x52cm Cond:G

Schilderij, stilleven
Resultaat: 20 EUR

G. Gasparin 1937, olieverf op linnen, stilleven met rozen 60x45cm. Cond.: G

Schilderij, landschap
Resultaat: 30 EUR

Haenisch ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, Kornfeld am Hang 70x100cm.

Gravure, Leon Schenk
Startprijs 20 EUR

Ets op papier 18e eeuw door Leon Schenk Fecit, koningin met kroon 19x13cm. Cond.: G

Gravure, 17e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Ets op papier 17e eeuw door J. Prenner, Anton Joseph von Prenner Alt: 24 Lat: 30. unc Fet. Di mantua pinx 24x18cm. Cond.: G

Aart Schouman, 18e eeuw
Startprijs 20 EUR

Ets (aquatint) op papier 18e eeuw, wilde kat "A. Schouman, ad vir. del, S. Fokke Fecit" 21x16cm. Cond.: G

Sepia, L.E. Ferrier
Startprijs 20 EUR

L.E Ferrier omstreeks 1900 Franse school, twee kinderen die een leraar een streek leveren. 21,5x26cm Aquarel op papier. Cond:G

Gravure, 19e eeuw
Startprijs 20 EUR

Antieke ets Bartholome Kilian sculps, Anna Maria Johann Daniel Fingerlin, eine geborene Bunkin (19e eeuwse nadruk) 23x16cm Cond:R/G

Hollandse ets, 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

Hollandse ets,gravure 18e eeuw, de mond van 4 sparen 1739, kennemer landsche gezichten 22x15 cm gravure op papier. Cond:G

Pastel, stilleven
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw stilleven keukentafereel, pastel op papier, 23x32cm. Cond:G

Dieter Sommer, stilleven
Resultaat: 35 EUR

Dieter Sommer, Duitse school, vaas met zonnebloemen, olieverf op paneel. 30x40cm Cond:G

Schilderij, landschap
Resultaat: 20 EUR

M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G

B. Rosiak
Startprijs 20 EUR

Barbara Rosiak 1978, Venecja ets op papier.Cond:G

2 Etsen, figuren en watergeest
Startprijs 20 EUR

Twee etsen met figuren, 1x Hanmes (1936) 1x W.H Luipe? 1972, etsen op papier 23x20, en 34x25cm Cond:G

Diverse grafieken en tekeningen
Resultaat: 20 EUR

Lot diverse grafieken etc 17e-20e eeuw 11+ o.a Louis Clesse en Emile Renard 27-75cm Cond: verschillend

2 Etsen Enschede
Resultaat: 20 EUR

Twee Karel Kock etsen Enschede, jacobus kerk 1940, en de Gronaussestraat 1930 etsen op papier, 22x30cm Cond:G

2 Werken, 19e eeuw
Startprijs 15 EUR

Twee werken 19e eeuw: 1x portret met hoed, gesigneerd Hubert Meyer (steendruk) 12x10cm. en 1x landschap met paardenspan en boer (steendruk) 16,5x22,5cm. Cond.: G

3 Gravures, 18e eeuw
Startprijs 15 EUR

Drie 18e eeuwse gravures betreffende veldslagen Friedrich de 2e (vlekken en beschadigingen) Lud.Wolf inventet, ringek sculp, peske sculp 29x22cm Cond:M

Antieke gravure, Dusseldorf
Resultaat: 45 EUR

Antieke gravure van Düsseldorf met rivier de Rijn, gravure op papier 32x21 cm Cond:G

Schilderij, Marweffe
Startprijs 15 EUR

Ernest Marweffe, 1866-1913, moeder met kind (verkleurd) ets op papier. Cond: R\G

Sivert '78
Resultaat: 15 EUR

Sivert '78 Zweedse school , olieverf op paneel 27x17cm Cond:G

Theo van Elsen, 3 tekeningen
Startprijs 15 EUR

Drie tekeningen van Theo van Elsen(Indie 1896-1961 Parijs) drie portretten inkt op papier. 13x20, 17x19 en 18x20 cm Cond:G

Theo v. Elsen, 2 tekeningen
Startprijs 15 EUR

Twee werken van Theo van Elsen (Indie 1896-1961 Parijs) figuren in cafe en man op paardenkar, inkt op papier. 23x19 en 21x16cm Cond:G

Oosters aquarel
Startprijs 15 EUR

Japanse school, Kobayashe 1884-1949, oosterse landschappen, aquarel op papier, 45x30 cond:G

Ets 18e eeuw, Rugendas
Startprijs 15 EUR

Ets 18e eeuws G.P.Rugendas pinx Christiana Rugendas Sculp et excud Aug. vindel, reiziger te paard, ets op papier 14,5x13cm Cond:R/G

2 Antieke gravures
Startprijs 15 EUR

Twee antieke gravures 18e eeuw, een petite marine A.V.D Velde pinx, gegraveerd door J.P.le Bas (1707-1783)(beschadigd) en een Vue des environs de hefsingque, naar een schilderij van J.Pillement, gegra...

Schilderij, van Trirum
Startprijs 350 EUR

Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G

Schilderij, Altmann
Startprijs 90 EUR

S. Altman (20e eeuw), olieverf op linnen, interieur middeleeuwse taveerne met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, boten
Resultaat: 25 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten op zee 24x17cm. Cond.:G

Schilderij, Verveer
Resultaat: 25 EUR

Naar Verveer ca. 1900, olieverf op paneel, vissersfamilie in de duinen 27x17cm.

Map kunstwerken Heino Breilmann
Startprijs 250 EUR

Map met 15 kunstwerken Heino Breilmann (1921 - 2001 Duitsland), gemengde techniek op papier, diverse technieken en voorstellingen o.a. pastel, acryl, houtsnedes, lithos (inclusief beschrijving) 30-60c...

15 Werken Duitsland
Startprijs 100 EUR

Vijftien werken Duitsland met diverse voorstellingen/technieken (oud en antiek) o.a; olieverf, tekeningen, etsen, litho's 20-70cm. Cond.: G

14 Werken Duitsland
Startprijs 100 EUR

Kavel met 14 werken Duitsland (oud/antiek) met diverse voorstellingen, o.a: olieverf, tekeningen, etsen, litho's 13-60cm. Cond.: G

2x Otto Greiner
Startprijs 800 EUR

Twee werken van Otto Greiner '91 ( 1869 - 1916 Duitsland), 2x mannelijk naakt (1x beschadigd), rode potlood op papier 42x28cm. en 31x45cm. Cond.: R-G

Map houtsnedes Heino Breilman
Startprijs 100 EUR

Map met 25 houtsnedes (Heino Breilmann 1921 - 2001 Duitsland), houtsnedes op papier met diverse voorstellingen 30-60cm. Cond.: G

Kist houtsnedes K.H. Grage (50x)
Resultaat: 190 EUR

Karl Heinz Grage ( 1939 Duitse School), 50 houtsnedes oude testament uit 1982 in originele kist met beschrijving 50x70cm.

9 Werken Duitse School
Startprijs 100 EUR

Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G

2x Duitse School
Startprijs 40 EUR

Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G

9x Grafiek Duitsland
Startprijs 100 EUR

Negen diverse oude/antieke Duitse grafieken etc. o.a: etsen, landkaart, etc. (grafieken op papier) 25-55cm. Cond.: R-G

Diverse werken N.J.
Startprijs 40 EUR

Monogram N.J. 60-er jaren, map met zeer veel werken op papier. Diverse voorstellingen en technieken 80x55x74cm. Cond.: G