Armband van robijnkralen met GG 585/000 sluiting. Drie rijige armband van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw. ø 26.5 mm. Lengte...
Collier van robijnkralen met GG 585/000 sluiting. Drie rijige collier van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw. ø 26.5 mm. Lengte...
Hanger 375/000 met maansteen in hartvorm en een kleine bergkristal. Hartvormige hanger met maansteen, 10x9 mm en daarboven een bergkristal, ø 3.5 mm. ø hangeroog 3 mm. ca 2.3 gr.
Collier van bloedkoralen met GG 585/000 sluiting gemaakt van een bijbelslot. Collier van 4 rijen bloedkoralen, ø 4.5 mm, bevestigd aan een gouden oud bijbelslot met figuren. Grootte sluiting 58x29 mm....
Collier van 3 rijen bloedkoraal aan een GG 585/000 sluiting. Drie rijen bloedkoraal, tonvormig ø ca 4.5 mm, met een mooie kleur, bevestigd aan een geelgouden sluiting ovaal bloemmodel met grote bloedk...
Kapitaal 5 rijen bloedkoralen collier met antieke gouden 585/000 streeksluiting bezet met bloedkoralen. Collier bestaande uit 5 rijen bloedkoraal, tonvormig, ø 6x7-8x8 mm, bevestigd aan een prachtig 1...
Collier en hanger, GG 585/000 met ioliet en diamant. Fijn singapore collier met hanger in de vorm van bloemen. Twee rozetten van ioliet, ca 1.26 crt. met 2 kleine diamantjes, 0.01 crt. Grootte 22x16 m...
Set met sieraden van schildpad bestaande uit een ovale broche, oorclips en een armband. Allen met een opleg van parelmoer in de vorm van een bloem. Lengte armband 19 cm. ø oorclips 15x26 mm, broche ø ...
Twee klederdracht sieraden, bestaande uit een riem en een tas/riemhanger. Beiden vervaardigd uit geelmetaal, voorzien van fraaie bewerkingen.
Broche gemaakt van een gouden tientje, Wilhelmina 1912. Voorzien van veiligheid. ca.7.5 gr.
Gouden ring, 585/000, met witte opaal. Ring met grote ovale witte opaal gezet met een gladde strakke rand. ø 20x15 mm Grootte 52 mm ca. 5.1 gr. Cond. G.
Oorknoppen GG 585/000 met briljant en baquette. Zeshoekige oorknoppen met in het midden een rozet met 7 briljanten, daaromheen ene rand met baquette en briljant geslepen diamanten. Totaal ca. 0.50 crt...
Strakke ring, GG 585/000 met briljant. mooie ring met in het midden een wit gouden gladomzetting met een briljant. aan weerskanten zijn in de band van de ring 4 briljanten gezet. Totaal 0,41 crt W/SI ...
Entouragering, GG 585/000 met briljanten. Fijne ring met aan de bovenzijde een dubbele rozet met 13 briljanten. Totaal ca. 0.40 crt W/SI. ø bovenkant 1 cm. ø 55 ca. 2.3 gr.
Broche GG 585/000 met diamant. Staafbroche met draadstrik en in het midden een diamant, 0,11 crt, met oud slijpsel en 4 roosdiamanten, 4x0,03 crt. Lengte 5.4x 0.5 cm ca 4.0 gr
Jugendstilbroche GG 585/000 met diamant. Ronde draadbroche, ø 26mm, met in het midden een diamant met oud slijpsel, ca 0.15 crt en 3 roosdiamanten, totaal 0.05 crt. ca 8.3 gr
Art Deco steekspeld GG 585/000 met diamanten. Lange steekspeld met in het midden een krul met 2 diamanten met een oud slijpsel, ca 0.10 crt en 2 roosdiamanten, ca 0.05 crt. De speld is voorzien van ee...
Ring GG 585/000 met amethist. Klassieke ring met brede bewerkte zetrand met een rond gefacetteerde amethist, ø 11 mm. ø 56/57 ca 6.9 gr
Collier, 333/000, met robijnharten en briljant. Een choker met in het midden hangend 3 robijnen met hartvorm gefacetteerd, 7-12 mm. Daarboven zetten aan het collier 25 gladomzettingen met briljanten, ...
Collier van zwarte zoetwaterparels, ø 12 mm, wat ovaal van vorm. Voorzien van veeroog. Lengte 48 cm.
Sierlijke zilveren slagklemband met een versiering van groene, rode en witte stenen en een zilveren horloge versierd met rode en witte stenen. vierkantmodel met schakels in bloemvorm, werkend. Beide s...
Twee zakhorloges, geelmetaal, quarts en twee mechanische bolvormige horloges, geelmetaal.
Groen emaille hanghorloge met strik. Rond mechanisch horloge met parelrand, groene wijzerplaat, ø 29 mm. Aan de achterzijde zit een versiering met groen en goudkleurig emaille. Het horloge is bevestig...
Zilveren zakhorloge, damesmodel, 800/000, gefacetteerde kast met rosé oplage. ø 28 mm. Bevestigd aan een lang zilveren Venetiaans collier met bewerkte ribbollen. Lengte 90 cm.
Lot zilveren sieraden bestaande uit o.a. zes ringen, benen oorhangers, oorknoppen, ketting en twee armbanden. ca. 52 gr.
Twee paar barnsteen oorknoppen, met zilver, 925/000. Eén paar oorhangers, peervormig met barnsteen, 3,4x1,4 cm, en een bolle langwerpige oorstekers met barnsteen, 1,3x1,1 cm. Totaal ca. 9 gr.
Twee zilver vergulde rinkelbanden, 925/000. Twee rinkelbanden, één vlakmodel 10 mm breed met bewerking en één driehoekig gematteerd model, breedte 6 mm. ø 70 mm. Totaal ca 39.2 gr.
Brede zilveren ring, 925/000 met zirconia's. Brede ring met diverse banden en een soort rozet, bezet met veel zirconia's. Breedte ca. 1.9 cm. ø 56 ca. 8.9 gr.
Lang zilver verguld, 925/000 tenniscollier met zirconia's. Lang collier volledig bezet met zirconia's, ø 3.5 mm, voorzien van bakslot met veiligheid. Lengte 95 cm, ca 53.7 gr.
Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Zes zware zilveren ringen, 925/000 met gekleurde zirconia's. Diverse maten, ca 94 gr. Nieuw. ( verkoopprijzen €59,-/€99,- per stuk)
Twee zilver rosé vergulde rinkelbanden, 925/000. Twee rinkelbanden, één vlakmodel 10 mm breed met bewerking en één driehoekig gematteerd model, breedte 6 mm. ø 70 mm. Totaal ca 39,9 gr.
Collier bestaande uit grijzige ruwe diamantjes met in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
Zilveren oorhangers, 925/000, met amethist. Brisures met daaraan een peervormige gefacetteerde amethist, 14x10 mm. Grootte oorhanger 3.5x1.1 cm, inclusief brisure. ca. 4.6 gr.
Brede armband versierd met turkoois en koraal. Brede verlopende armband, met 4 scharnieren, versierd met mozaïk van turkoois en koraal. Breedte 48-24 mm. Massief uitgvoerd. ø 62x54 mm.
Sierlijke ring WG 585/000 met opaal en briljant. Fraaie slagring met 2 ovaal gefacetteerde opalen, ø 7x5 mm, ca 1.07 crt, met kleine briljanten in de band gezet, totaal 0.04 crt. ca. 2.0 gr. ø 54
Collier met grote parels, ø 16 mm, in diverse groentinten, met magneetsluiting. Lengte 47 cm
Antieke zilveren lakstempel, Amsterdams met keuren, 18e eeuw. Voorzien van fraai uitgestoken wapen. Grootte 31x22 mm ca. 9.7 gr..
Oorstekers, GG 585/000 met fraaie Tahitiparels, donkergrijs, ø 8.5 mm. ca 2.3 gr.
Ring GG 585/000 met smaragd en briljant. Een bandring met in golven van 3 briljanten en 3 smaragden. Totaal 0,15 crt briljant en 0.11 crt smaragd. ø 53 ca. 4.9 gr.
Hanger GG 585/000 met peridoot. Mooie strakke hanger met gefacetteerde peridoot, ø 6 mm en buisjes als hangeroog, ø 3 mm. ca. 1.5 gr.
Ring GG 585/000 met briljant. Brede ring met in het midden een entourage zetting bezet met briljanten, mooi laag gezet. Totaal ca 0.13 crt TW-VSI, breedte 6 mm, ø 57 ca 3.0 gr
Ring GG 585/000 met 3 briljanten. Soort rijring met 3 briljanten in een gladomzetting met daartussen gouden balkjes. Totaal ca. 0.30 crt. J/SI, ø 62/63 ca, 2.7 gr.
Tahiti parels met WG 585/000 sluiting. Collier bestaande uit Tahititi parels, wat groenig, verlopend en grillig van vorm, 8-11 mm. Lengte 52 cm
Collier en armband met Barokparels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met barokparels met verschillende kleuren, ø 9 mm bevestigd aan een zilver ve...
Gouden broche, 750/000 met briljanten. Elegante broche met veermotief, glimmend en gekretst, met in het midden een rij met 4 mooie briljanten, totaal ca 0.25 crt met een goede kleur. 41x36 mm. ca 13.0...
Elegante ring GG 585/000 met briljanten. Slagring met in het midden een ruitvormige zetting met daarin diverse kleine briljanten, totaal ca. 0.54 crt W/SI-P. Breedte 9 mm. ø 58 ca. 4.6 gr.
Brede slagring, GG 585/000 met briljanten. Elegante brede slagring met in het midden een ruitvorm met 9 briljanten, totaal ca. 0.50 crt W/SI-P. Breedte 1,3 cm ø56-57 ca. 6.5 gr.
Ring WG/GG met 4 briljanten. Ring WG met over de ring een GG band met in het midden een soort kroon 3 briljanten in een ronde gladomzetting en een briljant in een peervormige gladomzetting. Totaal ca ...
Oorstekers GG 585/000 met Tahitiparels. Gouden stekers met daarop een fraaie Tahiti parel, ø 10 mm, met mooi luster en weinig onregelmatigheden.
Collier van bloedkoralen. Collier van cylindervormige koralen, ø 5x2,5-3,5 mm, met een lichte oranje rode kleur. Lengte 48 cm met onedele sluiting. ca. 28.6 gr,
Lang collier van bloedkoralen. Lang collier van cylindervormige bloedkoralen, ø 5x5 mm, met in het midden één grote bloedkoraal, 8,5x10 mm. Lengte 75 cm. ca. 35.3 gr.
Grote ring GG 585/000 met citrien en diamant. Grote opvallende ring met in het midden een grote ovaal gefacetteerde citrien, 17x13 mm, voorzien van een royale rand bezet met briljanten, totaal ca 0.24...
Mooie hanger, GG 750/000 met blauw topaas. Hanger met vierkante blauw topaas, gefacetteerd 1.0x1.0 cm, met bewerking aan de bovenzijde bij het hangeroog. Lengte hanger 2.3 cm. ca. 3.0 gr.
Kliphanger 333/000 met briljant en kliphanger. Grote sierlijke kliphanger met bloemmodel. In het midden een ovaal cabouchon geslepen rutielkwarts, 12x9 mm, als doublet met lapis lazuli aan de achterzi...
Mooie ring WG 585/000, met briljant en saffier. Een slagring met in het midden een blauw saffier, rond gefacetteerd 0.25 crt, met aan beide kanten een briljant. aan beiden kanten in de band zijn diver...
Ring WG/GG 585/000, met briljant. Fraaie ring met inhet midden een rozet met 7 kleine diamanten op een strakke WG ondergrond met aan de zijkanten 2 WG balken. De kop van de ring is bevestigd aan een G...
Collier met citrien, parel en een hanger GG 585/000 met citrien. Collier met citrienkralen, gefacetteerd met zoetwater parels bevestigd aan een GG bolsluiting met bewerking. In het midden van het col...
Collier en hanger, WG 585/000, met briljant. Venetiaans collier met een hanger in de vorm van een hart, ø 18 mm, bezet met 18 diamanten. Lengte 40 cm. ca. 4.1 gr.
Zilveren klemarmband, 835/000, sierlijk bewerkt met veel groene en witte stenen. Voorzien van vergulde randen. Breedte 31-10 mm. ca.48.55 gr. Grootte 65 mm
Set zilver vergulde oorstekers, vijf paar, met kleurstenen. Rond model met witte stenen, ø 9.5 mm, vierkant model met rode middensteen, 8x8 mm, vierkant model met blauwe steen, 10x10 mm, markiesmodel...
Twee zilveren herenringen met bewerkt schild. Eén ring met het logo van de vrijmetselaars,ø 24x18 mm, en een ring met een langwerpig schild met vergulde rand voorzien van rode en gouden inleg met een...
Collier en armband met onyx en calcedoon aan een zilver vergulde sluiting met witte en zwarte stenen. 3 Rijen collier en armband met onyx, rond ø 6.5 mm, en calcedoon, ø 6.5 mm, bevestigd aan een zilv...
Lang collier met fraai gekleurde muranoglazen kralen. Lang collier, ca 100 cm, met wit metalen bolletjes en glazen kralen in diverse vormen en kleuren.
Elegante rozetring GG 585/000, met blauw saffier en briljant. Fijne rozetring met in het midden een vlak geslepen blauw saffier, ø 5 mm, en een rand met 13 kleine briljanten. ø Rozet 9 mm. ca. 1.9 gr....
Elegante rijring WG 585/000 met witte en bruine diamanten. Fijne rijring met 4 witte kleine diamanten en 3 rijtjes met in totaal 12 bruine diamanten. Totaal ca. 0.17 crt. Breedte ca. 2 mm. ø 54 ca.1.4...
Ring GG 750/000 met 2 briljanten. Fantasiering met aan de bovenzijde 2 briljanten gezet in een spiegelchaton, hoog slijpsel. totaal ca 0.30 crt. ø 52 ca 5.5 gr
Mooie gouden antiek streekbroche, 585/000, met bloedkoraal. Grote ovale broche, ø 37x44 mm, bewerkt met knopjes, bollen, filigrain en in het midden een mooie ovale bloedkoraal, 11x14 mm. ca 15.4 gr.
Gouden ring, 585/000 met Amethist. Klassieke ring met een brede grove opstaande rand met daarin een ovaal gefacetteerde amethist, 14x8 mm. ø 63 ca 5.5 gr
Twee gouden dasspelden, 585/000. Eén met een zeeuwse knop en één met een wolknopje met een klein briljantje. ca 2.25 gr. ø 8.5 mm
Bijzondere choker GG, 585/000 met zirconia's. Een gouden collier, ankerschakel met in het midden een versierd stuk met zirconia's, welke gedragen kan worden als hanger en als choker. Werkt d.m.v. een ...
Collier van streepagaten en gouden 585/000 bollen en sluiting. Collier van grote streepagaatkralen, ø 14 mm, met tussen elke kraal een gouden gefacetteerd bolletje. Bevestigd aan een gouden ronde slui...
Collier van jadekralen met GG 585/000 bollen en sluiting. Gefacetteerde jadekralen, ø 10 mm, versierd met 15 gouden bewerkte bollen en een gouden bolsluiting. Lengte 42 cm
Parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Zoetwaterparelcollier, ø 7 mm, versierd met witte, rode en groene kraaltjes en voorzien van een witgouden bolsluiting met briljanten, totaal ca 0.40 ...
Parelarmband met WG 585/000 sluiting met diamant en smaragd. Twee rijige parelarmband, van zoetwaterparels, ø 10 mm, bevestigd aan een ronde witgouden sluiting met diamant en saffier. Lengte 20 cm
Twee lange colliers met edelstenen met o.a. parels, koraal, jade, rodoniet, carneool en tijgeroog. Lengte 140-100 cm
Benenarmband met zilveropleg, met diverse figuren. Rinkelarmband, ø15 mm. ø 67 mm.
Set sieraden van Bulatti bestaande uit een lang collier met parels, zwarte en witte stenen en zilverkleurige versieringen en een bijpassende armband en oorclips. Lengte 80 cm/ 23 cm.
Set sieraden van Bulatti bestaande uit een lang collier met parels in diverse kleuren, zwarte en witte stenen en geelmetalen versieringen en een bijpassende armband. Lengte 80 cm/ 23 cm.
Sierlijke armband GG 585/000 met bewerking. Pennenarmband voorzien van bewerkte tussenschakels met bloemmotief. De armband heeft een bakslot en veiligheid. Breedte 8.5 mm. Lengte 20 cm. ca. 16 gr.
Twee sierlijke zilveren armbanden, 925/000, een fijne armband met in het midden een grote blauwe steen in een fraai versierde zetting met witte en blauwe stenen, met 2 rozetten aan weerskanten, en een...
Drie grote kapitale ringen, zilver 835/000, met kleurstenen. Peervormige ring met witte en blauwe stenen, grootte 32x24 mm, een ovale ring met paarse en witte stenen, ø 24x23 mm, en een ovale ring met...
Twee zilveren herenringen met bewerkt schild. Twee ovale ringen, één met het logo van de vrijmetselaars en een bewerkte scheen, ø 24x18 mm, en een ring met een vergulde rand met blauwe en gouden inleg...
Zilveren zakhorloge, 925/000, Engels met snek. Mooi strak zakhorloge met rand voorzien van ribbewerking. Chester jl.H: 1871
Omega heren horloge, Seamaster, edelstaal met blauwe wijzerplaat en lunette, met metalen band. ø 42 mm. Lengte 21 cm.
Omega uurwerk herenhorloge, met goudkleurige kast. Mechanisch. Seamaster "De Ville" Lopend. Cond.:R. De wijzerplaat is aangeslagen.
Zilveren zakhorloge met spillegang, London. Horloge met extra kast en voorzien van zilveren horlogeketting met gourmetschakels. Horloge behoeft restauratie bij glas,wijzers ontbreken en de plaat is be...
Twee zilveren gespen, eind 19e eeuw.Een fijn bewerkte gesp, 835/000 met filigrain en bladmotief. Voorzien van bollen met getorste bewerking, 86x49 mm en een wat groffer bewerkte gesp, 925/000 met moti...
Sierlijke zilveren armband met kleurstenen. Brede klemarmband rijkelijk versierd met groene, rode en witte kleurstenen. Afgewerkt met vergulde accenten. Breedte 25-40 mm, 835/000. ø 60x48 mm ca. 62.3 ...
Zilveren Zenith zakhorloge 800/000 Grand Prix Paris 1900, werkend ø50mm Cond:G
Collier en armband met Barokparels en amethist aan een zilver vergulde sluiting met witte en paarse stenen. 3 Rijen collier en armband met barokparels met verschillende kleuren, ø 9 mm en amethistkral...
Tien paar zilveren oorknoppen/clips met parels, 925/000.
Collier van gitten met zilveren sluiting en broche met onyx. Collier van 4 rijen gefaceteerde gitten, ø 5 mm, bevestigd aan een antieke zilveren sluiting,, 835/00, met filigrain bewerking met bijpasse...
Horloge GG 585/000, Certina. Horloge met grote vierkant bewerkte kast met een klein rond klokje, 18x18 mm, bevestigd aan een zwarte velourachtige band. Het horloge is mechanisch.
Hanger zilver 925/000 Mesusa. Mesusa hanger met blauw emaille en zirconia's. Grootte 35x9 mm. ca. 6.2 gr.
Collier van parel met WG sluiting en hanger. Collier van zoetwaterparels met in het midden een WG ronde hanger met cultive parels en 5 briljanten, ø 14 mm. Het geheel is bevestigd aan een WG sluiting ...