26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

Beschuitbus met zilveren dop
Resultaat: 80 EUR

Set cocktailprikkers Wajang
Resultaat: 30 EUR

Grote zilveren lepel
Resultaat: 150 EUR

Grote zilveren brijlepel, Deens =>800/000, met fraai bewerkte steel. MT.: CHF 39x8 cm ca. 174 gr. Cond.:U

Zilveren miniatuur met riskja
Resultaat: 30 EUR

Roomstel
Startprijs 80 EUR

Zilveren loddereindoosjes
Startprijs 250 EUR

Vijf zilveren messen
Startprijs 60 EUR

Vijf zilveren tafelmessen, 800/000, Duitsland, met fraai versierde heften. L. 26cm., Cond.:G

Zilveren inkstel
Startprijs 160 EUR

3 Zilveren opdienvorken
Startprijs 60 EUR

Drie Duitse zilveren vorken, één met dansend paar, één met putti en één met versiering en wapenschild, 800/000 ca 109gr 16-19cm

Zwavelstok houder
Resultaat: 80 EUR

Zwavelstokjeshouder met zilveren hengsel, pootjes en deksel, zwart stenen potje, buikmodel met bewerkt hengsel, gerestaureerd ø7x13cm Cond:R/G

Zilveren koker met bril
Resultaat: 60 EUR

Tasbeugel zilver
Startprijs 80 EUR

Fraaie grote zilveren tasbeugel 835/000 met Hollandse voostellingen, molen, koeien, boot voorzien van ketting MT; J.C. vd Ree Schoonhoven , 20cm ca. 178gr. jl K:1920

2 Kristallen glazen op zilveren voet
Resultaat: 85 EUR

Dekseldoos, zilveren monturen
Resultaat: 90 EUR

Parfumflacon met gouden dop
Startprijs 100 EUR

Zilveren Nederlandse vork
Startprijs 90 EUR

Antieke zilveren vork met gekronkelde steel, bekroond met een figuur met drie kinderen, voorheen verguld. ca 43gr 17x2,2cm

Zilveren kovsch
Startprijs 1.100 EUR

Zilveren koffie- en theekan, filet Bonton
Startprijs 300 EUR

Zilveren tafelbel
Startprijs 280 EUR

Antieke zilveren tafelbel 835/000 Hollands, met fraai floraal graveerwerk, voorzien van metalen binnenbak MT: W.Hed Amsterdam Jl:G:1866 8x17cm

Zilveren klokje
Resultaat: 330 EUR

Parfumflesje, gouden stop
Startprijs 70 EUR

Zilveren lepelset + zeef
Startprijs 40 EUR

Suikerbak en mosterdpot met zilveren dop
Startprijs 120 EUR

Zilveren strooier
Resultaat: 150 EUR