Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren loddereindoosje
Startprijs 120 EUR

Zilveren , 835/000, lodderein- of sponzendoosje met plat deksel en diverse stampwerk-decors. MT.: J.C.G. Cabboes - Leeuwarden anno 1829 ca 22.9 gr. 3.5x2.5x2.5cm

Zilveren loddereindoosje, laars
Startprijs 220 EUR

Bijzonder zilveren (835/000) lodderein- of sponzendoosje in de vorm van een laars, voorzien van florale graveringen. Mr. Huibrecht van der Aa - Schoonhoven ca. 1870. ca 24 gr. 7x3cm

Blauwglazen bloemenvaas
Startprijs 80 EUR

Blauw glazen bloemenvaas met opengewerkte florale zilveren monturen (silver overlay) H. 14xø12 cm., voet ø8cm.

Zilveren miniatuur, schoorsteenveger
Startprijs 25 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een schoorsteenveger met hoge hoed en ladder met kat, Nederlands gekeurd

Zilveren miniatuur, vrouw met parasol
Resultaat: 40 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een vrouw met parasol op tuinbank met springende hond, Nederlands gekeurd

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Antieke zilveren 835/000, suikerstrooilepel met fraaie bak en gedreven gegraveerde gecontourneerde steel. MT.:H. v/d/ Ree, Schoonhoven anno 1850. ca 21.2gr. 17x7 cm.

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 150 EUR

Zilveren tabaksdoos met opgehoogde bovenkant, gecontourneerde rand en graveerwerk (o.a. 2 paarden), MT.: Van der Meulen - Joure anno 1979, 835/000, 13x7,5x2,5cm. ca. 167gr.

Kristallen koekschaal
Startprijs 90 EUR

Fraai geslepen kristallen koekschaal , met geschulpte rand en met bijzonder (deels verguld) gecontourneerd zilveren, 835/000, hengsel met florale graveringen. MT.: J.M. van Kempen & Zn. Voorschoten an...

Lampenvoet
Resultaat: 220 EUR

Zilveren lampenvoet, zuilmodel met bloementakken versierd en fraaie florale decoraties, 925/000, voorzien van tekst gravure. jl.: R 1909 Sheffield Hoogte 37 cm

Stel theebussen
Startprijs 250 EUR

Heel bijzonder stel gematteerde kristallen theebussen, 1x kleine schade voet, met 835/000 zilveren geribd montuur en bolle doppen. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten, ca. 1870. ca. 14xø8.5cm.

Bonbonbakje
Startprijs 80 EUR

Geslepen schuitvormig kristallen bonbonschaaltje met diamant slijpsel en geslepen ster op de bodem. Kleine randschade., voorzien van zilveren hengsel met parelrand, 835/000. Keurkamer Amsterdam 1912. ...

Kristallen bonboniere
Startprijs 60 EUR

Fraai geslepen kristallen bonboniere, , met divers slijpsel en geslepen ster op de bodem voorzien van 835/000 zilveren hengsel met parelrand (reparatie) Nederlands gekeurd ca. 1900. ø 13.5 cm